Zafer oymana gittim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
scream1717

Zafer oymana gittim

Mesaj gönderen scream1717 »

Arkadaşlar bugun zafer oymana gidip muayene oldum. Tüm testleri yaptı baya ilgilendi sagolsun 8 10 lokosit çıktı testosteron da düşük çıktı. Şimdilik hormon vermeyeceğim dedi. 3 farklı anti ve vemax verdi.. Bakalım bir faydası olacak mı. Ayrıca genel kanının aksine çok ilgili çok iyi yaklaşım sergiledi cep numarasını da verdi sagolsun. Gitmeden önce ters biri diye okumuştum ama
James

Re: Zafer oymana gittim

Mesaj gönderen James »

Sen bi de lokosit sifirken semptomlarin gecmediginde gor gercek yuzunu.
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

scream1717 yazdı:Arkadaşlar bugun zafer oymana gidip muayene oldum. Tüm testleri yaptı baya ilgilendi sagolsun 8 10 lokosit çıktı testosteron da düşük çıktı. Şimdilik hormon vermeyeceğim dedi. 3 farklı anti ve vemax verdi.. Bakalım bir faydası olacak mı. Ayrıca genel kanının aksine çok ilgili çok iyi yaklaşım sergiledi cep numarasını da verdi sagolsun. Gitmeden önce ters biri diye okumuştum ama
Çok sevindim lökosit çikmasına da iyi davranmasinada umarım lökosite bağlı semptomu azalan sanslı gruptan olursunuz. Lökosir düser ve iyilesmedığinizi iddia ederseniz kızabilir :)
scream1717

James yazdı:Sen bi de lokosit sifirken semptomlarin gecmediginde gor gercek yuzunu.
Önceliğim lokosit düşmesi lokosit bir düşsün onu o zaman düşüneceğim artık ama daha hiç lokosit düşürenedim o yüzden zafer hocaya gittim
scream1717

Serkan yazdı:
scream1717 yazdı:Arkadaşlar bugun zafer oymana gidip muayene oldum. Tüm testleri yaptı baya ilgilendi sagolsun 8 10 lokosit çıktı testosteron da düşük çıktı. Şimdilik hormon vermeyeceğim dedi. 3 farklı anti ve vemax verdi.. Bakalım bir faydası olacak mı. Ayrıca genel kanının aksine çok ilgili çok iyi yaklaşım sergiledi cep numarasını da verdi sagolsun. Gitmeden önce ters biri diye okumuştum ama
Çok sevindim lökosit çikmasına da iyi davranmasinada umarım lökosite bağlı semptomu azalan sanslı gruptan olursunuz. Lökosir düser ve iyilesmedığinizi iddia ederseniz kızabilir :)
Benimde dileğim o yönde lokosit düşünce semptomlar geçecekmi onu merak ediyorum zaten 2 semptomum var sadece
mera
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen mera »

Lokosit stabil hale gelince 2-3 ay sonra semptomlar kaybolmuştu 6 sene önce geçirdiğimde
scream1717

mera yazdı:Lokosit stabil hale gelince 2-3 ay sonra semptomlar kaybolmuştu 6 sene önce geçirdiğimde
Bende öyle umut ediyorum hocam özellikle ereksiyon sorunum can sıkıcı oluyor testosteron düşük çıktı zaten onla bağlantılı olarak
James

Mesaj gönderen James »

scream1717 yazdı:
mera yazdı:Lokosit stabil hale gelince 2-3 ay sonra semptomlar kaybolmuştu 6 sene önce geçirdiğimde
Bende öyle umut ediyorum hocam özellikle ereksiyon sorunum can sıkıcı oluyor testosteron düşük çıktı zaten onla bağlantılı olarak
Hocam testosteron gun icinde artip azalabiliyor. O sonuca bakip testosteronum dusuk diye bosuna endise ediyor olabilirsiniz. Benim de zafer hocada dusuk cikmisti, sonra baska yerde baktirdim normaldi.
scream1717

James yazdı:
scream1717 yazdı:
Hocam testosteron gun icinde artip azalabiliyor. O sonuca bakip testosteronum dusuk diye bosuna endise ediyor olabilirsiniz. Benim de zafer hocada dusuk cikmisti, sonra baska yerde baktirdim normaldi.
Valla 5 aydır ereksiyon sıfır istek de sıfır olunca dikkate aldım sonucu