Zafer hocaya gitmeyi düşünüyorum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
scream1717

Zafer hocaya gitmeyi düşünüyorum

Mesaj gönderen scream1717 »

Arkadaşlar 16 aydır devam eden makat ağrım var son 5 aydır da ereksiyon yok ve istek sıfır. Zafer hocaya gitmeyi düşünüyorum bu hafta. 2 semptomum var sadece. Zafer hocaya gidip semptomları artan var mı aranızda bir yandan korkuyorum başka sorunlar çıkar diye
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Zafer hocaya gitmeyi düşünüyorum

Mesaj gönderen Serkan »

Zafer hoca ilk doktorumdu. İğne ve antibiyotik sonrası semptomlarım arttı. Fakat antibiyotikler bitince eski halime döndüm kalıcı olmadı.

Bana antibiyotikler çok iyi gelmiyor. Bazı hastalara çok iyi geliyor. Ben zarar goreceğinizi sanmıyorum.Hatta lökesit düsünce ereksiyonu toplayan bir cok kişi duydum.
scream1717

Serkan yazdı:Zafer hoca ilk doktorumdu. İğne ve antibiyotik sonrası semptomlarım arttı. Fakat antibiyotikler bitince eski halime döndüm kalıcı olmadı.

Bana antibiyotikler çok iyi gelmiyor. Bazı hastalara çok iyi geliyor. Ben zarar goreceğinizi sanmıyorum.Hatta lökesit düsünce ereksiyonu toplayan bir cok kişi duydum.
Ağrılarım azalınca ereksiyon dönem dönem geldi ama ağrılar pek azalmıyor sorun bu..
mera
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen mera »

scream1717 yazdı:
Serkan yazdı:Zafer hoca ilk doktorumdu. İğne ve antibiyotik sonrası semptomlarım arttı. Fakat antibiyotikler bitince eski halime döndüm kalıcı olmadı.

Ağrılarım azalınca ereksiyon dönem dönem geldi ama ağrılar pek azalmıyor sorun bu..
Antibiyotiği kestikten 3 ay sonra iyiydiniz araç kullandığınızda vs oluyordu son dönemlerde baya arttı mı? Soğuk mevsimlerin etkisi oluyor mu?
scream1717

mera yazdı:
scream1717 yazdı:

Antibiyotiği kestikten 3 ay sonra iyiydiniz araç kullandığınızda vs oluyordu son dönemlerde baya arttı mı? Soğuk mevsimlerin etkisi oluyor mu?
Aslında eskiye göre ağrılarım yine iyi ama ereksiyon sorunu ve aşırı isteksizlik var. Ağrı olarak öncesine göre yine iyiyim. Ama ereksiyon sorunu ve ağrıyı tamamen yoketmek istiyorum. Özellikle ereksiyon sıfır çok nadir geliyor.