Hastanin hikayesini gercekten dinleyen bir doktor var mi?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
James

Hastanin hikayesini gercekten dinleyen bir doktor var mi?

Mesaj gönderen James »

Forumda adi gecen birkac doktora onun haricinde kendi buldugum birkac doktora (ki biri turkiyenin en iyi robotik prostat ameliyati yapan doktoru) biraz karmasik olan hikayemi bastan sona anlattim. Ama hicbiri dinlemedi sorular sormadi beyin firtinasi yapmadi. Bunu yapan bir doktora denk gelen var mi? Yoksa hepsi kronik prostatiti duyunca kafasindaki ezbere tedaviyi kurgulayip soylediklerinizi bi kulagina alip diger kulagindan cikariyor mu?
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Hastanin hikayesini gercekten dinleyen bir doktor var mi?

Mesaj gönderen Apo »

Yiğit hoca izmir De bu konuda yeni tedavilere açık her yolu denemek isteyen ve kurtarma ya çalışan bir hekim
James

Mesaj gönderen James »

Apo yazdı:Yiğit hoca izmir De bu konuda yeni tedavilere açık her yolu denemek isteyen ve kurtarma ya çalışan bir hekim
Ben istanbuldayim apo kardesim ama giderim yeter ki beni bi dinlesin anlasin.
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Apo »

James yazdı:
Apo yazdı:Yiğit hoca izmir De bu konuda yeni tedavilere açık her yolu denemek isteyen ve kurtarma ya çalışan bir hekim
Ben istanbuldayim apo kardesim ama giderim yeter ki beni bi dinlesin anlasin.
Dinler ve iyi gelecegini bilse her yolu dener
qwer123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen qwer123 »

James yazdı:Forumda adi gecen birkac doktora onun haricinde kendi buldugum birkac doktora (ki biri turkiyenin en iyi robotik prostat ameliyati yapan doktoru) biraz karmasik olan hikayemi bastan sona anlattim. Ama hicbiri dinlemedi sorular sormadi beyin firtinasi yapmadi. Bunu yapan bir doktora denk gelen var mi? Yoksa hepsi kronik prostatiti duyunca kafasindaki ezbere tedaviyi kurgulayip soylediklerinizi bi kulagina alip diger kulagindan cikariyor mu?

Aynı durumdaydım forumdakilerin tavsiyesiyle zafer oymana gittim baştan sona dinledi enabızdan geçmiş muayenelerime kullandıklarıma baktı detaylı konuştuk sonra antibiyotik ve iğne başladı