geçmişinde veya şuan hemoroid sorunu yaşayanlar

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
hakan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

geçmişinde veya şuan hemoroid sorunu yaşayanlar

Mesaj gönderen hakan »

arkadaşlar bazı doktorların söylediği gibi prostatit diye bişey yoktur sözüne katılıyorum yanlış veya doğru benim düşüncem bu prostat var erken yaşda veya geç yaşda yakalanılabilir yada genetik aile yatkınlığı varsa olabilir aşırı stresli bir hayat varsa gel gelelim ben hemoroid olduğum gün idrar varmış hissi olmaya başladı ve kendimi yorgun halsiz düzensiz amaçsız hissetmeye başladım makatda şişlik hissi olmaya başladı bazen düzelme oluyor bazen tekrarlıyor bu aralar düzelme olmuyor bu sorunları yaşayanların yüzde doksanının stresli bir hayatı olduğu kesin en azından ben öyleyim hemoroid idrarda yanma sorunu idrar varmış hissi rahatlayamama hissi yaparmı yapar bunu hemoroid diye araştırma yapın göreceksiniz sık idrarın binbir çeşit sebebi var bizimde aklımıza nedense sadece prostat geliyor arkadaşlar kimse düzenli araştırma yapmıyor sık idrar için bağırsaklar bir numaralı etken prosatat baskı yapıyor ben şunu merak ediyorum geçmişinde veya şuan hemoroid sorunu yaşayan veya aşırı stresli bir hayatı olan yani herşeye kafasını takan arkadaşlar kaçkişi buraya yazsınlar biraz prostatdan çıkalım
prostatiniseveyim

Re: geçmişinde veya şuan hemoroid sorunu yaşayanlar

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Hocam cok haklisin beni prostata yonelten sey uretrit oldum idrar yollari yandi sizladi alinti sonra agri baslayinca dedimki aha mikroplar prostata gecti sende hic idar yolu yada supheli cinsel iliski gecmisi yok mu peki
kenanankara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen kenanankara »

benimde bu hastalık oluştuğu anda stresli günlerim oluyordu.(1 ay önce)...bu arada 3-4 aydırda hemoroid şikayetlerim ortaya çıkmıştı.çok dert etmiyordum hemoroidi.şuan makat çevresinde sürekli bir yanma var testislerde ve penistede sürekli bir yanma.ayrıca bugün idrar yaparken ve yaptıktan sonra çok zorlandım ve yanma oldu.
hakan

Mesaj gönderen hakan »

peki arkadaşlar büyük tuvaletinizi yaptığınızda rahatlayamama durumu varmı
prostatiniseveyim

Hakancim ben de sana bi soru sordum bitun soyledillerine katilmakla beraber sende en basta hic mi bi akinti supheli cinsel ilski yada idrar yoku enfeksiyonu hic mi olmadi
kenanankara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen kenanankara »

bugün haricinde genelde rahatlama oluyordu,bugun büyük tuvalet esnasında sanki kum döker gibi yanma ve zorlanma oldu.
hakan

Mesaj gönderen hakan »

şüpheli cinsel ilişkim bu hastalıktan çok evvel olmuştu devamlı idrar yolu enfeksiyonuda geçirdim doğrudur ama benim sıkıntım hemoroid olduğum gün başladı buna eminim ve büyük tuvaletimi rahatca ve rahatlamış bir şekilde yaptığım zamanlar on numara rahatım uysalım herşeye tahammül edebiliyorum diğer zamanlar herşey üstüme üstüme geliyor sanki
prostatiniseveyim

Evt bendede ayni ilk basta bi enfeksiyon var sonra gidiyo iyilesiyo soinra bi hassasiyet yada harabiyet birakiyo dikkat edin prostta harabiyet yapio demedim o bolgede o bolgede koskoca dr bolge deyip duruyodu neyse iste olan oluyo ne zaman ki kaniz oldum sikayetlerim cogaldi bi de bazi kimseler var sikayetleri once bairsakta basliyo ibs yada hbs hastalarii ondan sonra onlarin bu bairsaktaki gazlari sisiiyo sisiyo prostatui falan sikistiriyo ayni bizim gibi rahatsizlikklari yasiyolar sik idrar falan gibi

Ozetle bnm de bairsak azinca sikayetler artiyo
murat06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen murat06 »

Git bi resteskopi yaptir
prostatiniseveyim

Yaptirdim he he mrk etmeyin yaptrmadihim sey yok aq bu alemde kolonoskopi yaptirmadim ni de mrn
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

bende yaptırdım abı bendede bısey cıkmadı doktor bıde alay eder gıbı gordumuz en temız makat dedı bana makattan bır boru kaldıydı sokturmadıgım onuda yaptırdım sonuc masallah bıseyın yok dıyo bıde doktor ben anlamıyom bunları hele bu tıp bılımını hıc anlayamıyom
prostatiniseveyim

Selcuk bugun cihanbey ile bana 220 volt onerdi bi baska baslikta delwa kesmez elektrik verin dedi bozuldum ama napcan forum sahibi insallah iyilesirizde bugunleri de gulerek anlatir iz
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

abı ben elektronıkcıyım benım yavere dıyım bana haberım yokken 220 v versın
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

levent hocada basurun etkisinden bahsediyor kurtulun diyor. bende de kolonoskopide iç basur görülmüştü ama önemsiz deyip geçiştirdi dr. arkadaşlar benim bu hastalıkla ilgili yegane düşüncem bagırsak hastalıgının yansımaları ve sinirleri harap ediyor. afrım oldugu zaman gaz sancı ya ishal ya kabız başlıyor.tabi ki de en büyük şüpheli candida bakterisir
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

vaktiyle düstügüm bir yanlisi söyleyim belki faydalı olur, yogurdun sindirim sistemine faydalı oldugunu dusunup yogun tukettigim donemler olmustu. Fakat yogurdun kabız bırakıcı etkisi oldugunu ogrenip biraktim, bagirsak faaliyetlerim kısmen de olsa duzeldi.
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

prostatiniseveyim yazdı:Selcuk bugun cihanbey ile bana 220 volt onerdi bi baska baslikta delwa kesmez elektrik verin dedi bozuldum ama napcan forum sahibi insallah iyilesirizde bugunleri de gulerek anlatir iz
forum sahibi ile iyi geçinmek lazım:)
prostatiniseveyim

Valla ozan bende mi ayni hatayi yapiyorum hic bi sey yemiyom bari yogurt yoyim probiotik falandir diyecama niye kabiz yapio bu arada baslik dogtu yerdemiyim bunu soruyom
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

yourdun ,ç,ne pre ve probiyotik tozları karıştırarak yersen bağırsak sorununa çare olabilir. kore malı olanın kaliteli olduğunu söyledi bir eczacı
NeverGiveUp

Değişiyodur belki kişisine göre ama ben bir buçuk yıl önce falan sigarayi biraktigimda bir arkadasim özellikle yogurt yememi önermişti kötü etkiyi silmesi için.. Ben de her aksam bir kase yiyodum, severim de.. Beni o dönemde çok huzursuz etti yogurt bagirsak faaliyetleri olarak. Bu rahatsizliga yakalandigimdan bu yana da pek tercih etmiyorum, belki bir iki kaşık sofrada varsa.

hakan

Mesaj gönderen hakan »

dostum sigarayı bıraktıktan sonra nasıl bir değişim oldu bende bırakmayı düşünüyorum yazabilirmisin bide arkadaşalar bende klonoskopi yaptırdım hemoroid çıktı zaten ibs rahatsızlığı klonoskopide çıkmıyor yani sinir sitresli yaşantıyla alakalı onun çözümüde yok ama şuna emin olun makatda sayısızca sinir hücrekleri var en küçük bir değişim hemen etkiliyor hemoroid den kaynaklandığını kesin olarak söyleyebilirim buna inanın
hakan

Mesaj gönderen hakan »

NeverGiveUp

Sigarayi rahatsizliga yakalanmadan cok cok önce birakmistim, elbette iyi geldi. 10 yillik aktif iciciydim, su anda birakmamis olsam hastaliga karsi daha zayif düsmüs biri olabilecegimi tahmin edebiliyorum.

hakan

Mesaj gönderen hakan »

yukarda gönderdiğim sayfaya girin ve belirtilerine bakın bu anüs bölgesindeki basınç idrar tutmayı zorlaştırıyor devamlı idrar varmış hissi oluyor ve gayet doğal olarak ilişkiye konsantre olamıyorsun tam sertleşme sağlayamıyorsun yani kötü bir cinsel hayat
hakan

Mesaj gönderen hakan »

peki şuan cinsel bir sıkıntın varmı sigarayı bırakmanın cinsel etkisi oldumu kusura bakma burda hepişmiz dert ortağıyız
NeverGiveUp

Sigarayi biraktiktan sonra saglikli dönemlerimde cinsellik olarak performans artisi oldu haliyle. Hastalik basladi baslayali dönem dönem cinsel isteksizlik yasadigim oldu. Simdi daha iyiceyim. Fakat tekrar söylüyorum, sigarayi birakmamis olsaydim bu hastaliga dair belirtileri ve depresif ruh halini daha üst seviyelerde yasayacagimdan eminim.