Dr Doğukan Sökmen

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ozdess
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Dr Doğukan Sökmen

Mesaj gönderen ozdess »

Merhaba, sosyal medyada epeydir yoğun paylaşım yapan, bu doktor hasta ile olan yazışmalarını instagramda paylaşmakta ve prostatiti çözdüğü için hasta teşekkürlerini ifade etmektedir. Bu dr hakkında bilgisi veya tecrübesi olan var mıdır?
JimmyConway2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Dr Doğukan Sökmen

Mesaj gönderen JimmyConway2 »

Var özelden yazıcam
Blackened
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Blackened »

ozdess yazdı:Merhaba, sosyal medyada epeydir yoğun paylaşım yapan, bu doktor hasta ile olan yazışmalarını instagramda paylaşmakta ve prostatiti çözdüğü için hasta teşekkürlerini ifade etmektedir. Bu dr hakkında bilgisi veya tecrübesi olan var mıdır?
Fos olduğu söyleniyor. Sadece sosyal medyada prim yapmaya çalışan para avcılarından biri.

Yani burada gidenler genelde bunu söylüyorlar.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

ozdess yazdı:Merhaba, sosyal medyada epeydir yoğun paylaşım yapan, bu doktor hasta ile olan yazışmalarını instagramda paylaşmakta ve prostatiti çözdüğü için hasta teşekkürlerini ifade etmektedir. Bu dr hakkında bilgisi veya tecrübesi olan var mıdır?
Benim gitmediğim doktorla ilgili yorum yapmam doğru olmaz.
Zafer Oyman
Cüneyt Sevinç
Huseyin Seçkin 'den tedavi aldım. Bunlar hakkinda daha sağlıklı bilgi verebilirim. Panikle her elimde hıyar var diyene bir avuç tuz ile koştuğum için Doğukan a da gidecektim. Buradan tanıştığım arkadasım gitti ve durumu şöyle özetledi.
İlgili doktor ultrason muayenesi yapıyormuş
Pcr, kültür vs yapıyor. Sonuca göre antibiyotik veriyormuş.
Genelde pcr kültür temiz geliyor biliyorsunuz. O durumda 6 seans masaj 12 seans eswt yapıyor. Fiyat 30 000 üzeri cıkıyormuş. Ücretin anormalliği nedeniyle bıraktı. Forumda da tamamen kurtulan kimse yok. Bu tedaviyi başka noktalarda alsan

Cüneyt Masaj seans 500 x 6 = 3000
Pcr kültür antibiyogram 2000
Patojen cıkarsa ilaç yazacak enfeksiyoncu :500
Eswt seans 500X12 : 6000
Bide Zaferde lökesit bakalım 1000

12 500 falan tutuyor.
JimmyConway2

Mesaj gönderen JimmyConway2 »

Ben gittim arkadaşa özelden yazdım. İyileşmende yol katettirir kesinlikle yeni yeri avrupa konutlarında.

Üstteki arkadaş cüneyt hocanın fiyatlarını yazınca mantıklı olan Cüneyite gitmen masaj estw her yerde aynı..

Alakasız olucak bugün başka bir konuyla ilgili Cildiye doktoruna gittim burada anlatmam doğru olmaz bi kıyak yaptı bana birde masasında rahmetli doktor dayımın resmi ,koronada kaybettik . Sordum tanırmıydınız diye 45 senem geçti sırf hastasına hayır diyemediği için öldü dedi .Falan filan derken en can alıcı şeyi söyledi oğlum biz eskidik ayak uyduramıyoruz şimdiki genç doktorlar hemen milyoner olmak istiyorlar dedi . Bence çok doğru tespit. Doktorlar sağlık için değil para için hizmet veriyorlar.
Ben02
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Ben02 »

Doktorlarla ilgili olumlu yada olumsuz ecrübelerinizi burdan direk paylaşırsanız daha iyi olur.Herkes ona göre davranır hocam.Bu forumun en büyük katkılarından biri de bu zaten.
Soğukayak

Mesaj gönderen Soğukayak »

Zafer hocada masaj arti muayene 1700 lira tutuyor. Ben degistirmek istiyorum. Doğukan hoca lökesit odaklı tedavi yapar mi ? Güncel muayene ücreti nedir?
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

CanÖzdilek yazdı:Zafer hocada masaj arti muayene 1700 lira tutuyor. Ben degistirmek istiyorum. Doğukan hoca lökesit odaklı tedavi yapar mi ? Güncel muayene ücreti nedir?
Ben Doğukan hocaya gitmedim. Bir videosunda lökosit ölcümünün birseye faydası olmadığını söyluyordu. Forumda tartısmıştık o videoyu...

Duyduğum kadarıyla ekonomik olsun diye tercih edilecek bir doktor değil.
Soğukayak

Serkan yazdı:
CanÖzdilek yazdı:Zafer hocada masaj arti muayene 1700 lira tutuyor. Ben degistirmek istiyorum. Doğukan hoca lökesit odaklı tedavi yapar mi ? Güncel muayene ücreti nedir?
Ben Doğukan hocaya gitmedim. Bir videosunda lökosit ölcümünün birseye faydası olmadığını söyluyordu. Forumda tartısmıştık o videoyu...

Serkan abi tesekkür ederim. Bana önerebileceğin İstanbulda lökesit odaklı tedavi yapabilecek bir doktor önerebilir misin?
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

CanÖzdilek yazdı:
Serkan yazdı:

Serkan abi tesekkür ederim. Bana önerebileceğin İstanbulda lökesit odaklı tedavi yapabilecek bir doktor önerebilir misin?
Ne yazık ki bilmiyorum. Ben tedavime İstanbulda Zafer hocayla basladım. Lökesit düsünce masör Cüneyt beye geldim. Şimdi takibimi Eskisehirde Hüseyin hoca yapıyor. Muayene artı lökosit bakımı ultrason kontrolü rektal dahil 600prostat salgısından kültür. İdrar sonrası idrar tahlili ve kültürü 1000 kusur oluyor. Yılbasından önce 750 tutuyordu.
Soğukayak

Serkan yazdı:
CanÖzdilek yazdı:
Serkan yazdı: Ben Doğukan hocaya gitmedim. Bir videosunda lökosit ölcümünün birseye faydası olmadığını söyluyordu. Forumda tartısmıştık o videoyu...

Ne yazık ki bilmiyorum. Ben tedavime İstanbulda Zafer hocayla basladım. Lökesit düsünce masör Cüneyt beye geldim. Şimdi takibimi Eskisehirde Hüseyin hoca yapıyor. Muayene artı lökosit bakımı ultrason kontrolü rektal dahil 600prostat salgısından kültür. İdrar sonrası idrar tahlili ve kültürü 1000 kusur oluyor. Yılbasından önce 750 tutuyordu.
Abi Hüseyin hoca cok iyiymis ya ams İstanbulda bulsak iyi olur.
asosyal1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen asosyal1 »

JimmyConway2 yazdı:Ben gittim arkadaşa özelden yazdım. İyileşmende yol katettirir kesinlikle yeni yeri avrupa konutlarında.

Üstteki arkadaş cüneyt hocanın fiyatlarını yazınca mantıklı olan Cüneyite gitmen masaj estw her yerde aynı..

Alakasız olucak bugün başka bir konuyla ilgili Cildiye doktoruna gittim burada anlatmam doğru olmaz bi kıyak yaptı bana birde masasında rahmetli doktor dayımın resmi ,koronada kaybettik . Sordum tanırmıydınız diye 45 senem geçti sırf hastasına hayır diyemediği için öldü dedi .Falan filan derken en can alıcı şeyi söyledi oğlum biz eskidik ayak uyduramıyoruz şimdiki genç doktorlar hemen milyoner olmak istiyorlar dedi . Bence çok doğru tespit. Doktorlar sağlık için değil para için hizmet veriyorlar.
O doktor gerçekten doğruları söylemiş azınlıkta olsa işi seven para hırsı olmayan genc doktorlarda var kardeşim
yasin4231
Hastalık Başlangıç Yılı: 2024

Mesaj gönderen yasin4231 »

JimmyConway2 yazdı: 26.10.2022 - 21:27 Var özelden yazıcam
hocam banada yazabilri misiniz
sahınnn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen sahınnn »

Arkadaşlar düzen ve gelişim labaratuarlarında prostat sıvısından Pcr testini hangi tetkik adıyla bakıyorlar aradım pcr genel adı tam tetkikin adını istiyorlar baktıran yazabilir mi adını ve fiyatını???
Kmpfedaisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Kmpfedaisi »

Prostat sıvısından kültür 300 küsür pcr 3750 tl olması lazım ama sıvıyı doktordan alıp götüreceksin tabiiki
startstop
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen startstop »

Gelisim e dün verdim. Prostat sıvısı kültür ve pcr indirim yaptılar toplam 3300 tl. Testin adı androfolor mikrobiyota.
sahınnn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen sahınnn »

Teşekkür ederim.