Neyim Var Bilmiyorum Yardımcı Olurmusunuz

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
samettuf50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Neyim Var Bilmiyorum Yardımcı Olurmusunuz

Mesaj gönderen samettuf50 »

Merhaba Değerli Abilerim ben 19 yaşında bir bireyim bu sene üniversite sınavına 3. kez gireceğim inşallah problemimi anlatıyorum bir sabah sık idrara
çıkmaya başladım aniden oldu daha önce de olmuştu ama bu şekilde uzun sürmemişti veya ben takıntı yapmamıştım dershane falan gidiyordum geçmişti bu sene evde hazırlandığımdan olacak ki aklım hep idrarımda acaba bir sorun var mı yok mu idrar yaparken yanma ağrı sızı yok veya başka bir yerimde ağrı yok sadece alt karın mesane oluyor sanırım bir idrar hissi var ama bu idrar hissi idrarımı yaptıktan 1 veyahut 2 saat sonra da yarım saat sonrada gelebiliyor ayrıca idrara başlarken ufak bir ıkınma oluyor bilmiyorum bu normal mi idrar kaçırma da yok akıntı yok boşalırken ağrı da yok
ben ayrıca anlaşılacağı gibi takıntılı ve kaygılı birisiyim acaba bunlar psikolojik olabilir mi
çünkü sadece idrar değil daha öncede psikolojik bazı belirtilerim olmuştu çarpıntı, boğuluyormuş hissi ,huzursuz bağırsak sendromu ,tansiyon yükselmesi (özellikle heyecanlandığım zaman ),gibi kaygı bozukluğu belirtileri kalp krizi geçirme korkusu ölüm korkusu
mesane veya idrar yollarımla ilgili bir problem olmasından çok korkuyorum aile hekimine gittim idrar tahlili verdim iki kez yetersiz numune dediler bir daha vermedim ( acaba bu verdikleri kabın birazcık dışına dökülüyordu ondan olabilir ) idrar kültürü verdim temiz üreme olmadı yazıyordu doktor biz önlemimizi alalım diye çipro 750mg verdi bu ilaçtan biraz korktum ve bugün bıraktım 2. gün kullandım
daha bahsetmediğim çok şey var ne yapacağımı bilmiyorum ama daha öncesi canıma kıysam nasıl olur diye salak saçma düşündüğümde oldu
yazmadığım ..... şeylerde cabası
Serkan

Re: Neyim Var Bilmiyorum Yardımcı Olurmusunuz

Mesaj gönderen Serkan »

Yazmadığin şeylerde korunmasız cinsel ilişki var mı? Eğer yoksa ben senin psikolojik kaynakli olduğunu düşünüyorum. Ben epididimit ,orşit ve prostatit im hic intiharı düşünmedim. Neden düşüneyim
samettuf50

hayır yok olmadı
samettuf50

intihar düşüncesi mevzusu hakkında birkaç birşey daha yazıyorum
aslında öyle bir düşüncem olmadı yazdıklarımı silemedim onun için çok takılmayın oraya
üzerinden uzun bir vakit geçtiği için hatırlamıyorum o an ne düşünüyorsam artık bin bir türlü şey düşünüyorum
ama asla ciddi ciddi intihar etme....
düşüncesi bile korkunç
keşke ölsem falan demiştim şimdi dönüp bakınca salakca söylenmiş bir söz gibi geliyor
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

samettuf50 yazdı:intihar düşüncesi mevzusu hakkında birkaç birşey daha yazıyorum
aslında öyle bir düşüncem olmadı yazdıklarımı silemedim onun için çok takılmayın oraya
üzerinden uzun bir vakit geçtiği için hatırlamıyorum o an ne düşünüyorsam artık bin bir türlü şey düşünüyorum
ama asla ciddi ciddi intihar etme....
düşüncesi bile korkunç
keşke ölsem falan demiştim şimdi dönüp bakınca salakca söylenmiş bir söz gibi geliyor
Kardeşim birde antibiyotik yarım bırakılmaz. Aman diyim. Melisa karabas karısımı caylar alıp içmeni öneririm hem idrar yollarını temizler hem sakinlestiri. Kahveyi gazlı icecekleri hazır gıdaları şekeri kes. Vicudun güzelce ödem atsın
Nightangel3333
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Nightangel3333 »

Kardeşim prostatında ödem olabilir cinsel perhiz yap mastürbasyomu 15 günde 1 e düşür bir de prostatit için gerekli doktora gidip muayene ol bir an önce