Slm

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Slm

Mesaj gönderen Serkan »

Valla hocam yanlış anlama senin ihtimalinden kriz gecirdiğin hastaliğın üstüne 2 aydir geçmeyen epididimit ve orşit ekleyerek yaşıyorum. Biraz moral bozuyor bu tarz başlıklar. Prostatitsen ölmedin ya. Tedavi olursun kardeşim sakin ol
Serkan

Re:

Mesaj gönderen Serkan »

noluryardimedin yazdı:
noluryardimedin yazdı:Doktor bana tetradox verdi hic lokesite felan bakmadan yazdi kullan bunu dedi kullanmali miyim sizce
Hocam bide idrar kulturu verdim iki gun once sonuc aciklanmis ureme olmadi yaziyor bu yeterli mi bide idrar analizindeki lökesit 1
Yok abim onun anlamı yok. Prostat sıvisından bakılmasi lazım her doktor yapmiyor forumda adı gecen doktorlara gitmelisin.
Serkan

Re:

Mesaj gönderen Serkan »

noluryardimedin yazdı:Yaklaşık 40 gün önce eskortla korunmasiz 1 dakikalik ilişkim oldu hivden ve diger hastaliklardan suphem yok testlerini yaptirdim. İliskiden iki gun sonra testis agrim ve kasik agrim basladi iliskiden 7 gun sonra saglik ocaginda kan ve idrar testi yaptirdim normal cikti ama makattan akinti oluyordu hoca hemoroid olabilir dedi stresim azaldi biraz eski hayatima doner gibi oldum makattan akinti gecti kasik agrim felanda gecti birde idrar yaparken tam bosaltamagimi hissediyordum akintim hiç olmadi . 5 gun once bu hastaligi arastirdim anksiyete kirizi yasiyorum makattan akinti geri geldi surekli idrara cikiyorum penisimde hissizlik var meni cok az geliyor birde iki uc kere menide sari sivi ve icinde jolemsi parcalar gordum sonradan gectiler
Birde eğer testi devlet hastanesinde yaptırdiysan 40. Gün verilen elisa test sonucu kesin değildir. 90 ve 180 de tekrarlayin.Yada özel bir kurumda p24 yada hiv duo yaptırın
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

noluryardimedin yazdı:Yaklaşık 40 gün önce eskortla korunmasiz 1 dakikalik ilişkim oldu hivden ve diger hastaliklardan suphem yok testlerini yaptirdim. İliskiden iki gun sonra testis agrim ve kasik agrim basladi iliskiden 7 gun sonra saglik ocaginda kan ve idrar testi yaptirdim normal cikti ama makattan akinti oluyordu hoca hemoroid olabilir dedi stresim azaldi biraz eski hayatima doner gibi oldum makattan akinti gecti kasik agrim felanda gecti birde idrar yaparken tam bosaltamagimi hissediyordum akintim hiç olmadi . 5 gun once bu hastaligi arastirdim anksiyete kirizi yasiyorum makattan akinti geri geldi surekli idrara cikiyorum penisimde hissizlik var meni cok az geliyor birde iki uc kere menide sari sivi ve icinde jolemsi parcalar gordum sonradan gectiler
Ankarada lökesit bakan izak dalva var. Bi kisi daha vardı ama..adını bilemedim bi bebe vardı birine gidiyordu. Bu sabah uyusturucu falan demiş ucurdular galiba.
noluryardimedin

Re:

Mesaj gönderen noluryardimedin »

odysiea87 yazdı:
noluryardimedin yazdı:Yaklaşık 40 gün önce eskortla korunmasiz 1 dakikalik ilişkim oldu hivden ve diger hastaliklardan suphem yok testlerini yaptirdim. İliskiden iki gun sonra testis a yagrim ve kasik agrim basladi iliskiden 7 gun sonra saglik ocaginda kan ve idrar testi yaptirdim normal cikti ama makattan akinti oluyordu hoca hemoroid olabilir dedi stresim azaldi biraz eski hayatima doner gibi oldum makattan akinti gecti kasik agrim felanda gecti birde idrar yaparken tam bosaltamagimi hissediyordum akintim hiç olmadi . 5 gun once bu hastaligi arastirdim anksiyete kirizi yasiyorum makattan akinti geri geldi surekli idrara cikiyorum penisimde hissizlik var meni cok az geliyor birde iki uc kere menide sari sivi ve icinde jolemsi parcalar gordum sonradan gectiler
Ankarada lökesit bakan izak dalva var. Bi kisi daha vardı ama..adını bilemedim bi bebe vardı birine gidiyordu. Bu sabah uyusturucu falan demiş ucurdular galiba.
Hocam ortalama muayene ucreti ne kadar devlette bu işlem yapiliyor mu ?
odysiea87

Re:

Yapmazlar abim. Hep ozele gidiyoruz.
noluryardimedin

Re:

odysiea87 yazdı:Yapmazlar abim. Hep ozele gidiyoruz.
muayene antibiyogram vs 1000₺ tutar mi
odysiea87

Re:

noluryardimedin yazdı:
Valla abim 210 ada muayene ucreti var. 1500 e de sormak lazim. Bende eskorttan kaptim. Maaşımda az kredi cektim. Elimdengeleni yapiyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kardesim gecmiş olsun ama öncelikle şu nikini degistirmen gerekir. Forum kurallarına aykırı.. bir de moral bozucu paylasımlar yapmak , "intihar edecegim" gibi bu tür paylasımlar buradaki hastaların psikolojisini bozuyor. Ben dahil. Lütfen nikinizi degistirin yada tekrar kaydolun. 2 saat icinde degistirmezseniz üyeliginize son verilecek. Kusura bakmayın kardesim.
noluryardimedin

kadir yazdı:
Kardesim gecmiş olsun ama öncelikle şu nikini degistirmen gerekir. Forum kurallarına aykırı.. bir de moral bozucu paylasımlar yapmak , "intihar edecegim" gibi bu tür paylasımlar buradaki hastaların psikolojisini bozuyor. Ben dahil. Lütfen nikinizi degistirin yada tekrar kaydolun. 2 saat icinde degistirmezseniz üyeliginize son verilecek. Kusura bakmayın kardesim.

çok haklısın abi özür diliyorum nikimi değiştirmeye çalıştım değiştiremedim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Yeniden farklı bir nikle üye olun eski kaydınız silindi.
tetra

Re:

Mesaj gönderen tetra »

kadir yazdı:Yeniden farklı bir nikle üye olun eski kaydınız silindi.
Kadir abi selamlar cogu doktor teshis konmadan once ilac kullanilmamasi gerektigini soyluyor ama doktorum bana şüpheli ilişkim oldugu icin tetradox yazdi direk iki doktora da danistim ( enfeksiyon ve urolog) kullan dediler bende basladim kullanmaya fakat semptomlar daha da artti ozellikle idrara cikma kasik agrisi kalp carpintisi menide azalma ejekulasyon sirasinda garip bir his agri gibi degil ama her seferde artiyor bu his abi senin degerli yorumun nedir bu konu hakkinda iyi formlar iyi geceler
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Re: Re:

Mesaj gönderen kadir »

tetra yazdı:
kadir yazdı:Yeniden farklı bir nikle üye olun eski kaydınız silindi.
Kadir abi selamlar cogu doktor teshis konmadan once ilac kullanilmamasi gerektigini soyluyor ama doktorum bana şüpheli ilişkim oldugu icin tetradox yazdi direk iki doktora da danistim ( enfeksiyon ve urolog) kullan dediler bende basladim kullanmaya fakat semptomlar daha da artti ozellikle idrara cikma kasik agrisi kalp carpintisi menide azalma ejekulasyon sirasinda garip bir his agri gibi degil ama her seferde artiyor bu his abi senin degerli yorumun nedir bu konu hakkinda iyi formlar iyi geceler
Slmlar, evet teshis konulmadan antibiyotik kullanmak fayda yerine zarar verebilir. Tetradoks kullanmak uygun bir antibiyoterapi olmayabilir. Tahlil ve incelemelerinizi yaptirmadan ilac kullanmanizi ben önermem. İyi geceler.
erengurbuz06

Mesaj gönderen erengurbuz06 »

noluryardimedin yazdı:
Izak beyin muayene ücreti 1400tl maalesef
odysiea87

erengurbuz06 yazdı:
noluryardimedin yazdı:
Izak beyin muayene ücreti 1400tl maalesef
Yuh be yuh