Dışkılama (büyük abdest) sonrası yangının alevlenmesi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
karakutu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Dışkılama (büyük abdest) sonrası yangının alevlenmesi

Mesaj gönderen karakutu »

Dostlar selam. Kakamı yaptıktan sonra prostatta ve mesane bölgesinde yangı inanılmaz alevleniyor. Bir kac saat icerisinde yavaşça azalıp dayanılabilecek bir seviyeye geriliyor. 2 kez aptal bir dr tarafindan masaj yapildi hastalığın ilk başlarında. 3 kezde ben self masaj denedim ama beceremedim. Endişem korkum şu ki acaba bağırsakta yırtık veya hasar falan oluşmuşta kaka gelirken prostatla temas ediyor da bu yüzden mi semptomlarim artıyor? Biraz komik farkındayım ama paranoya da bu hastalığın semptomlarindan bence :D. Bağırsak yirtigi belirtilerine baktım googledan hiçbiri mevcut değil. Kakama gelecek olursak kusursuz denebilir. Zorlama sıfır. Probiyotik alıyorum. Sebze meyve lifli gidalarla besleniyorum. Aranizda benden baska bu durumu yaşayan varmı?
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Dışkılama (büyük abdest) sonrası yangının alevlenmesi

Mesaj gönderen Serkan »

Yok yok değildir hocam bağırsak yırtığı hayli büyük sıkıntı
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Son dönem kabızlık cekiyorum. Probiyotiğe rağmen aynı şeyler banada oluyor
Denizyüzü
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Denizyüzü »

karakutu yazdı:Dostlar selam. Kakamı yaptıktan sonra prostatta ve mesane bölgesinde yangı inanılmaz alevleniyor. Bir kac saat icerisinde yavaşça azalıp dayanılabilecek bir seviyeye geriliyor. 2 kez aptal bir dr tarafindan masaj yapildi hastalığın ilk başlarında. 3 kezde ben self masaj denedim ama beceremedim. Endişem korkum şu ki acaba bağırsakta yırtık veya hasar falan oluşmuşta kaka gelirken prostatla temas ediyor da bu yüzden mi semptomlarim artıyor? Biraz komik farkındayım ama paranoya da bu hastalığın semptomlarindan bence :D. Bağırsak yirtigi belirtilerine baktım googledan hiçbiri mevcut değil. Kakama gelecek olursak kusursuz denebilir. Zorlama sıfır. Probiyotik alıyorum. Sebze meyve lifli gidalarla besleniyorum. Aranizda benden baska bu durumu yaşayan varmı?
Bende de oldu bu durum bu yangının geçmesi uzun sürüyor ama geçiyor en son semtom bu oldu bende birde peniste garip haller oluşuyordu oda zamanla geçti.