LÖKESİT ODAKLI TEDAVİYLE TEDAVİ MÜMKÜN MÜ?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
odysiea87

LÖKESİT ODAKLI TEDAVİYLE TEDAVİ MÜMKÜN MÜ?

Mesaj gönderen odysiea87 »

Aranıza yeni katıldım. Böbrek taşı düşürmeden sonra ara ara hafif başlayan iğneleme deniz,soğukda kalma derken birden ağırlaştı. Bir ay gitmediğim dr kalmadı teşhis yok herşey temiz. Çok şükür sizleri buldum. Burası geniş bir kaynak. Herkesçe adı geçen Zafer Oyman hocaya gittim. Lökesit bakıldı 7/8 Çabuk atlatırsın bunları kullan gelmene gerek yok tekrar dedi. Kullandım. Daha kötü olunca gittim Lökesit 1/2 geçmiş olsun enfeksiyon kurumuş dedi. Ağrılarım için zamanla geçecek dedi. Aynı tarihlerde forumda başka bir üyede aynı durumdaydı. Doku hasarı zamanla geçer diyerek Kadir beyin o üyeye verdiği takviyeleri kullanarak beklemekteyim. Fakat içim içimi yiyor.Zafer bey soru sorunca bozuluyor. Hatta direk forumu okuyup okumadığımı okuyorsam okumamam gerektiğini söyledi.
-Kültür antibiyogram yada psr yapılıp temiz çıkmadan beklemem doğru mu? Doktorun tedavisine güvenmeli miyim?
-Bu bekleyiş sırasında Şok tedavisi,masaj,eswt vb tedaviler alsam 2 aylık bu süreci kronikleşmeden atlatmam mümkün mü? Yoksa bakteri prostatı enfekte ettiği anda artık Kronik bir hasta mısınız?
-Öncelikle Kültür yaptırıp eğer bulunmazsa mı PSR yaptırmalıyım? Semen kültürüde yaptırmam faydalı olur mu?

Cevaplarınız yardımlarınız ve varlığınız için çok teşekkür ederim.
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: LÖKESİT ODAKLI TEDAVİYLE TEDAVİ MÜMKÜN MÜ?

Mesaj gönderen Serkan »

Bulaş konusu dışında neredeyse aynı durumdayız. Benim lökesit 5/6 idi sonra 1/2 ye indi. Ben Kadir beye sordum yakın soruları Kültür /Antibiyogram ve Psr ı yaptır dedi. Semen kültürünü sormak lazım. İçinde hem sperm hem prostat salgısı oluyor. Belki daha iyi olabilir. Deneyimli üyeler yorumlar umarım. 50 gündür forumun sürekli çevirim içi üyesi olarak masaj hariç şok,eswt vb tedavilerden çok fayda gördüm diyene çok rastlamadım. Ama olabilir elbette. Ben önümüzdeki cuma Cüneyt Sevince gideceğim. Birde onun yorumunu alır sizle paylaşırım. Bende siz gibi aman kronikleşmeden diye bir çaba içerisindeyim ama sanırım öyle bir şey yok
waiting1

Mesaj gönderen waiting1 »

Selamlar, ben de aynı durumdayim. Igne ve antibiyotikleri kullandiktan sonra lökosit baktirmali ve öyle mi ilerlemeliyim yoksa baska bir dr ile kultur ve antibiyogram mi yaptirmaliyim karar veremiyorum.
Temha543454

Mesaj gönderen Temha543454 »

Kardesim sana dediklwrinin aynisini banada dedi uzaktan gelmistim ben lokosit de ayni cikti adam ne dediyse dogru cikti hersey duzeldi suan eskisi gibiyim
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Temha543454 yazdı:Kardesim sana dediklwrinin aynisini banada dedi uzaktan gelmistim ben lokosit de ayni cikti adam ne dediyse dogru cikti hersey duzeldi suan eskisi gibiyim
İki gün önceki başlıģınızda ağrınız vardı geçtiģine çok sevindim. Aman dikkat edin
Yamtar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Yamtar »

Hastalığın başlangıç aşamasında olması gereken şeyleri yapmışsınız. Benim de böyle başladı bastıramadım 1.5 sene oldu şimdi. Umarım sizinkisi geçer. Bağışıklık sistemini güçlü tutmaya bakın , stresten uzak durun, bol su için, bol taze meyve sebze tüketin. Sıcak su oturmalarını disiplinli bir şekilde yapın. Masaj konusuna gelince, masaj ile daha kötü olanlar da var, iyi gelenler de var. Masajı yapan profesyonel olmalı. Bir de ilgili sıkıntı prostatin bağırsak tarafında olursa faydası olur, ön tarafta olursa masajin hiçbir faydası olmaz.
Temha543454

Serkan yazdı:
Temha543454 yazdı:Kardesim sana dediklwrinin aynisini banada dedi uzaktan gelmistim ben lokosit de ayni cikti adam ne dediyse dogru cikti hersey duzeldi suan eskisi gibiyim
İki gün önceki başlıģınızda ağrınız vardı geçtiģine çok sevindim. Aman dikkat edin
Serkan kardesim yasinizi bilmiyorum kusura bakmayin kardesim dedim. Dun ilaclar bitti zafer hocaya yazdim agri gecmedi diye bana klindan kapsul al dedi. Bende sakaryada adatip diye bi hastaneye gittim elimde butun tahliller oldugu icin adamin zoruna gitti bu hastalik gecmez bu agriyla yasiycaksin dedi. Ordan ciktim tak diye agri kesildi dun ogleden sonra ve bugun de hic agrim fln olmadi. Burdaki doktor elinde ultrasonla bakti prostatinda iltihap var dedi eminim ki oda dumen.
Temha543454

Ilaclar bittikten 1 gun sonra agri kesildi cok ince bisey var yuzde olarak desem 100 uzerinden 1 eminim oda gecer. Zafer hocaya gitmeden once oturamiyordum igne ve tarivid iyi geldi ilaclar bittikten 1 gun sonra gecti ama her aksam apis arasina sicak su koydum
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

Temha543454 yazdı:
Serkan yazdı:
Serkan kardesim yasinizi bilmiyorum kusura bakmayin kardesim dedim. Dun ilaclar bitti zafer hocaya yazdim agri gecmedi diye bana klindan kapsul al dedi. Bende sakaryada adatip diye bi hastaneye gittim elimde butun tahliller oldugu icin adamin zoruna gitti bu hastalik gecmez bu agriyla yasiycaksin dedi. Ordan ciktim tak diye agri kesildi dun ogleden sonra ve bugun de hic agrim fln olmadi. Burdaki doktor elinde ultrasonla bakti prostatinda iltihap var dedi eminim ki oda dumen.
Sakaryada prof Ahmet Gökçe var. İmkanınız varsa ona bir görünün.
Temha543454

Gittim kardesim 2 defa bana dedi sende prostatit yok bu belirtilerle prostatit olmaz dedi en son zafer hocaya gittim
Temha543454

Bide 350 kusurdu sanirim tam hatirlamadim 2 gun once bitkisel bi ilac aldim o mu iyi geldi cozemedim. Ama arkadasimda da vardi burda ayni sorun 15 gun antibiyotik kullandi ilaclar bittikten 4 gun sonra herseyi gecti
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

Temha543454 yazdı:Gittim kardesim 2 defa bana dedi sende prostatit yok bu belirtilerle prostatit olmaz dedi en son zafer hocaya gittim
Prostatit değilse kendisi teşhis koysaymış. Ne dedi. Bir prof eğer sende bu hastalık yok diyorsa olanı söylemesi lazım
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Temha543454 yazdı:Bide 350 kusurdu sanirim tam hatirlamadim 2 gun once bitkisel bi ilac aldim o mu iyi geldi cozemedim. Ama arkadasimda da vardi burda ayni sorun 15 gun antibiyotik kullandi ilaclar bittikten 4 gun sonra herseyi gecti
Ne kadar şanslısıniz. Sanıyorum mikrobun çeşidine göre oluyor yada olmuyor bu iş
Temha543454

Ya sendeki agriyi anlamlandiramiyorum dedi. Bende sadece agri vardi. Prostat olda iseme guclugu yanma sertlesme sorunu fln olurdu dedi. Bagirsaklarini goster gecmezse prostat sivisina bakariz dedi. Ben emindim beklemek istemedim zafer hocaya gittim orda da 7 8 lokosit cikti. Oda sendeki cok az ilaclari kullan gecicek dedi ilaclar bitti 1 gun sonra kesildi cok ciliz bisey var ama oda gecer sanirim
Temha543454

Serkan yazdı:
Temha543454 yazdı:Bide 350 kusurdu sanirim tam hatirlamadim 2 gun once bitkisel bi ilac aldim o mu iyi geldi cozemedim. Ama arkadasimda da vardi burda ayni sorun 15 gun antibiyotik kullandi ilaclar bittikten 4 gun sonra herseyi gecti
Ne kadar şanslısıniz. Sanıyorum mikrobun çeşidine göre oluyor yada olmuyor bu iş
Hocam ben evliyim disarda bi iliski asla yasamadim. Ama usuttugume eminim
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Temha543454 yazdı:
Serkan yazdı:
Hocam ben evliyim disarda bi iliski asla yasamadim. Ama usuttugume eminim
Şifanız daim olsun. Benim cinsel bulaş oldu . Lökesiti sıfırladım ama kötüyüm. Bakteri üzerinden yürüyüp masaj yaptıracağım olursa olur olmadı cekeceğiz el mahkum.
Temha543454

Gecer kardesim insallah ben inancli biriyim Allahin yasak koydugu seylerde ser oldugu cok acik ortada. Tovbe edip namaza basla Allaha yalvar tedavini de aksatma emin ol iyi olcaksin
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Temha543454 yazdı:Gecer kardesim insallah ben inancli biriyim Allahin yasak koydugu seylerde ser oldugu cok acik ortada. Tovbe edip namaza basla Allaha yalvar tedavini de aksatma emin ol iyi olcaksin
O konudan o kadar pişmanım ki... Zina büyük günah. Belki bu hastalığı vermese aklım başıma gelmezdi.
Temha543454

Aynen oyle bizim ser bildiklerimizde hayir, hayir bildiklerimizde bi ser vardir bunu biz bilmeyiz Allah bilir. Sen dua et aklin basina gelmis Allahin sevgili kuluymussun seni uyarmis tovbe et Allaha sigin hepsi gecicek
mayıs

Mesaj gönderen mayıs »

Serkan yazdı:
Temha543454 yazdı:Gecer kardesim insallah ben inancli biriyim Allahin yasak koydugu seylerde ser oldugu cok acik ortada. Tovbe edip namaza basla Allaha yalvar tedavini de aksatma emin ol iyi olcaksin
O konudan o kadar pişmanım ki... Zina büyük günah. Belki bu hastalığı vermese aklım başıma gelmezdi.
Arkadaşlar ALLAH dan ümid kesilmez bugün mubarek bizatın türbesinde idim hepimize bol bol dua etim inşallah ümidinizi kesmeyin ben yeniyim fazla bir ağrım sızım yok ama piskolojim bozuk onuda bir şekilde tölöra etmeye çalışıyorum ama gerçektende şükredelim ALLAH’a dua edelim inşallah geçer diyorum ama herhalde mezara kadar biz bu rahatsızlıkla uğraşacaz bende kadın meraklısı bir insan değilim arkadaş kurbanı olduk işte kimi arkadaş var cenete götürür kimisi cehendeme
odysiea87

odysiea87 yazdı:Aranıza yeni katıldım. Böbrek taşı düşürmeden sonra ara ara hafif başlayan iğneleme deniz,soğukda kalma derken birden ağırlaştı. Bir ay gitmediğim dr kalmadı teşhis yok herşey temiz. Çok şükür sizleri buldum. Burası geniş bir kaynak. Herkesçe adı geçen Zafer Oyman hocaya gittim. Lökesit bakıldı 7/8 Çabuk atlatırsın bunları kullan gelmene gerek yok tekrar dedi. Kullandım. Daha kötü olunca gittim Lökesit 1/2 geçmiş olsun enfeksiyon kurumuş dedi. Ağrılarım için zamanla geçecek dedi. Aynı tarihlerde forumda başka bir üyede aynı durumdaydı. Doku hasarı zamanla geçer diyerek Kadir beyin o üyeye verdiği takviyeleri kullanarak beklemekteyim. Fakat içim içimi yiyor.Zafer bey soru sorunca bozuluyor. Hatta direk forumu okuyup okumadığımı okuyorsam okumamam gerektiğini söyledi.
-Kültür antibiyogram yada psr yapılıp temiz çıkmadan beklemem doğru mu? Doktorun tedavisine güvenmeli miyim?
-Bu bekleyiş sırasında Şok tedavisi,masaj,eswt vb tedaviler alsam 2 aylık bu süreci kronikleşmeden atlatmam mümkün mü? Yoksa bakteri prostatı enfekte ettiği anda artık Kronik bir hasta mısınız?
-Öncelikle Kültür yaptırıp eğer bulunmazsa mı PSR yaptırmalıyım? Semen kültürüde yaptırmam faydalı olur mu?

Cevaplarınız yardımlarınız ve varlığınız için çok teşekkür ederim.
Arkadaşlar sorularıma cevap verebilecek deneyimli arkadasların yardımlarını bekliyorum.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Zafer hoca dışında buna inanan dr kalmadı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Iyilesenlerin cogu lokosit odakli ve kültür takibiyle iyilesti ben dahil forumu eskiye dönük okuyunuz.
İyilesemeyenler varmi tabiki var. Onlarinda iyilesememe sebepleri var.
Fatih34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Fatih34 »

kadir yazdı:Iyilesenlerin cogu lokosit odakli ve kültür takibiyle iyilesti ben dahil forumu eskiye dönük okuyunuz.
Ben lökositi düşürdüm daha kötü oldum abi sebebi anlayamıyorum bu durumu barsaklara baktırıcam olmadı belki tibet hocaya görünürüm veya fizik tedaviye
odysiea87

kadir yazdı:Iyilesenlerin cogu lokosit odakli ve kültür takibiyle iyilesti ben dahil forumu eskiye dönük okuyunuz.
İyileşememe sebebleri genel olarak neler Kadir bey. Bu hususlarda bizim için çok önemli aynı hatalara düşmeyiz umarım.