Değerli arkadaşlar yardımınıza ihtiyacim var.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Değerli arkadaşlar yardımınıza ihtiyacim var.

Mesaj gönderen Serkan »

Merhaba sizleri bulmak çok güzel yardımlarınız hayat kurtarıcı nitelikte çok teşekkür ederim Benimde yardıma ihtiyacım var. 35 yaşındayım. Bir şüpeli ilişkinin ardından 8. Gün kaşınma idrar yolları enfeksiyonu ve sol testiste agrıyla semptomlar ortaya çıktı. Ayni gün dr a gittim. İdrar külturü yaptı. Cinsel yollara bulaşan hastalik yok dedi ve testisim icin agumentin verdi. Biraz rahatlar gibi oldu 1 hafta sonra ilac bitince nüks oldu. Baska doktora gittim. Orada bt den tutun ultrosana kadar cekildi idrar kan hepsi temiz. Prostatit dendi 5 iğne desifin /cipro ve tedradox 2 haftalık verildi. Hastalığı arastirınca cok panikledim. İğneler bitince semptomların 23. Günü Balıkesirden İstanbula Zafer hocaya gittim. Lökesit ve idrar bakıldı iğne ve antibiyotiğe rağmen lokesit 5-6 cıktı mevcut tedavi üstüne 5 genta iğne verdi. Kontrole gelmene gerek yok panik yapma sicak suya otur ,alkol sigara icme vs temennilerde bulundu. Zafer hocamın bu yaklasımı erken dönem olduğu icin midir? Sizce iğnelerin bitiminde tekrar lökesit bakılsa daha doğru olur mu? Bana verebileceğiniz tavsiyeleriniz var mı ?
adige60

Re: Değerli arkadaşlar yardımınıza ihtiyacim var.

Mesaj gönderen adige60 »

Zafer hoca herkese aynısını yapıyor iyileşen var kontrolleri aksatma en az bir sene lökosit 1_2 sabit tutman gerekir prostatit çok kişide var korkma sakın ol stres bu prostatit için iyi değil
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Değerli arkadaşlar yardımınıza ihtiyacim var.

Mesaj gönderen Serkan »

adige60 yazdı:Zafer hoca herkese aynısını yapıyor iyileşen var kontrolleri aksatma en az bir sene lökosit 1_2 sabit tutman gerekir prostatit çok kişide var korkma sakın ol stres bu prostatit için iyi değil
Çok teşekkür ederim. Umarım Zafer hocanın dediği olur ben pek ihtimal vermiyorum ama...