Eski arkadaşlar

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
nedenben
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Eski arkadaşlar

Mesaj gönderen nedenben »

Bayagidir girip çıkıyorum eskilerden fazla kimse kalmamış
Sabir, Tatar35 , mod001, zuspat...
Bu arkadaşlar nasillar ?
Arada sesinizi duyalim arkadaşlar. Ben fazla yazmasamda okuyorum. Allahtan abit ve p.seveyim burdalar.
Bu forum olmasa yanlız savaşmak zorunda kalıyoruz ve çoğu şeyden habersiz kalıyoruz. Çoğumuz işten güçten kalan zamanını burda fikir alış verişinde bulunarak geçiriyor. Serzenişte bulundum biraz affola.
baran
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Eski arkadaşlar

Mesaj gönderen baran »

baran17 ve cihanbey ı merak ediyorum fosfomisin tedavisi uygulamışlardı
tatar35 te prostatit içi enjeksiyon olmuştu
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

İyilesen gider

Zaman8nda ben iyilessem yedi cihana duyururum deyip cekip gidenleri elestirenler kendileri iyilesince ayrilip gidiolar ya rabbi biz ne zaman iyilesecegiz
nedenben

Mesaj gönderen nedenben »

İyileşen arkadaşlar belki de bu forumdan faydalanarak iyilestiler. Lütfen tecrübelerini aktarsinlar.
Bende merak ediyorum baran17, cihanbey, drayhan
Uzun süredir sessizlik hakim.
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen menemen »

Ben bu hastalıktan kimsenin iyilestğine inanmıyorm. Sadce kadır abininki biraz mantklı oda bence tam dğildir sadce yüksek oranda baskılamıştr. Bence girmeynler moral bozmamak ve bu hastalğı birazda olsn unutmak için girmiyorlar
mhmetenes

Mesaj gönderen mhmetenes »

menemen yazdı:Ben bu hastalıktan kimsenin iyilestğine inanmıyorm. Sadce kadır abininki biraz mantklı oda bence tam dğildir sadce yüksek oranda baskılamıştr. Bence girmeynler moral bozmamak ve bu hastalğı birazda olsn unutmak için girmiyorlar
Kardeşim 21 yaşındayım 3 haftadan beri akıntı hissi var bende şu sıralar daha iyi gibiyim doktorlar çok ilgilenmedi yarın tekrar özele gidicem sana tanı konuldumu veya konulduysa hangi yöntemle tanı konuldu şikayetlerin neler bide geçmiş olsun
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Selam kardşim. Bnde 22 yaşndayım. 5 aydr çekiyorum. 23 doktora flan gittim. Gittğm 5. Doktor kronik prostatit teşhsi koydu. Bende İlk ilk belirti penis ucunda yanma ile başladı halende var. Şimdi durduk yere gün içersnde peniste yanma,batma,ağrı var. İdrarda da yanma,ağrı bazn oluyo. En çokta dışkılama sonrasında gelen az bi idrarda çok yanma oluyo maf ediyo beni. Durup dururken penis ağrısı oluyo. İdrar borusnda sanki bi yara varmış gibi. Makatta ağrı falanda vardı ama 1 haftadır o ağrı gitti, hiç ağrımyor artık makat bölgesi. Bide ne zaman idrar tahlili yapsam kan çıkıyo doktorlarda bu kan niye geliyo bulamadılar gitti. Sistoskopi hariç her şeyi yaptm ama bu kan niye geliyo bulamdlar
mhmetenes

Mesaj gönderen mhmetenes »

Cevabın için teşekkür ederim kardeşim inşallah bir an önce sağlığına kavuşursun herkes bir an önce iyileşir inşallah
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

nedenben yazdı:Bayagidir girip çıkıyorum eskilerden fazla kimse kalmamış
Sabir, Tatar35 , mod001, zuspat...
Bu arkadaşlar nasillar ?
Arada sesinizi duyalim arkadaşlar. Ben fazla yazmasamda okuyorum. Allahtan abit ve p.seveyim burdalar.
Bu forum olmasa yanlız savaşmak zorunda kalıyoruz ve çoğu şeyden habersiz kalıyoruz. Çoğumuz işten güçten kalan zamanını burda fikir alış verişinde bulunarak geçiriyor. Serzenişte bulundum biraz affola.
Oncelikle hayırlı günler acil şifalar herkese.
Eğer ki tam olarak iyileşirsem yazmadan gitmeyecegime yemin edebilirim.

Arkadaşlar ben son olarak uyguladığım tedaviyi ve neticesini birden fazla yerde yazdım ve şu an için herhangi bir ilaç tedavisi uygulamadigim için beklemedeyim ve emin olun foruma gün içinde birden fazla kez girip göz atıp çıkıyorum. Kendi adıma yazabilecegim bir konu olduğunda mutlaka fikrimi beyan ediyorum. Olmadığı zaman da bilgi sahibi degilsem mümkün mertebe konu dağılmadikça takipte kalıyorum. Hatta bu aralar takip ettiğim konularda arkadaşların şikayetleri arasında idrar ile ilgili sorunlar yoğunlukta görüyorum onunla ilgilide bir başlık açıp değinmek istediğim bir kaç nokta olacak. Ilk fırsatta pek vaktim olmuyor o yüzden.

Benim durumuma gelince. 1.5 aydır antibiyotik almıyorum ve genel durumum iyi çok şükür.gundelik hayatimi yasamamda pek sıkıntım yok.Daha öncede yazdığım gibi ben kendimi pek kollamadan yaşıyorum çünkü bu hastalıktan tamamen iyileşirsem nüks olmaması gerektigine inanıyorum.

Gel gelelim tamamen iyileşmedim. 10 gün önce idrar yıllarımda bir kazinti hissi oluştu dedim nüks etti. Okadar rahatsız etti beni. Ama 3-5 gün içinde geçti. Tabi o gün asitli içecekte içmiştim. O mu sebep oldu bilemiyorum.
Ayrıca cinsel yönden bazı sıkıntılar yaşıyorum ama bunun psikolojik oldugu kanaatindeyim.

Şu an ne yapıyorsun tedavi için diyecek olursaniz bu aralar kültür yaptirip kontrol etmek istiyorum mikrop varlığını. Firsat buldukça tabi. Ama gel gelelim her laboratuvar iyi olmuyor ve her doktorda hemen takma kafana demeye başlıyor bay bilgeler.o yüzden bende aslında pek ne yapacagini bilmez bir sekilde rahat halime şükrederek bekliyorum.

Maddi durumumu toparlayip pcr ile mikrop aratacagim ama biraz zaman lazim. Hikayesinde cinsellik olan herkes bence mutlaka yaptirmali.

Hastalığımla ilgili kullandigim ilaçlar ve hersey açtığım konularda mevcut ( iesef+floxilevo+ligone baslikli konu. Benim hikayem-SABIR başlıklı konu vs.)

Eksiksiz olarak herşeyi yazdım ve inanın en ufak birşey yapsam girer yazarım. Allah hepimize acil şifalar versin arkadaşlar. Ama bu forumu mümkün oldukça belli bir ahlaki ve ciddi seviyede tutalım. Gün gelir faydasi olacak birisi üye olacak olur gayri ciddi durumu görür hic okumaz bile. O yüzden mümkün oldukça kendi sorunlarimizla ilgili bir başlık açılmışsa ayni basliktan devam edelim oraya yazalım. Böyle olmaz ise kimseye bir faydasi olmayan bir çöplüğü döner burası.
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Sabır sende idrar sıkntısı varmıydı ve bunu nasl yendin anlatabilrmisn
Fatih86

Mesaj gönderen Fatih86 »

Cengiz senin son durumun nedir ?
Allah neylerse güzel eyler hoş eyler vardır bir bildiği
Fatih86

Mesaj gönderen Fatih86 »

Prostat cayini kullandin mi ?
Allah neylerse güzel eyler hoş eyler vardır bir bildiği
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

eski arkadaşlar gider yerlerine yeni arkadaşlar gelir..hayatın bizim önümüze çıkardığı bu serüvende bir gün ne şekilde biteceğinin bir önemi olmadan devam eder..foruma bırakın da isteyen girsin istemeyen girmesin.herkesin kendine göre bir nedeni vardır.kimseyi zorla tutmuyoruz.isteyen dilediği yere gider.sanki gidince iyileşiyorlar da ara ara çaktırmadan foruma girip çıkıyorlar zaten.hey Allahım..
UmutluAdam

Mesaj gönderen UmutluAdam »

menemen yazdı:Ben bu hastalıktan kimsenin iyilestğine inanmıyorm. Sadce kadır abininki biraz mantklı oda bence tam dğildir sadce yüksek oranda baskılamıştr. Bence girmeynler moral bozmamak ve bu hastalğı birazda olsn unutmak için girmiyorlar

Merhaba! "Kadir Abi" dediğiniz arkadaşın tedavi yöntemi nerede acaba, ben bulamadım.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

UmutluAdam yazdı:

Merhaba! "Kadir Abi" dediğiniz arkadaşın tedavi yöntemi nerede acaba, ben bulamadım.
şu başlığı açmıştı
http://www.kronikprostatit.org/viewtopi ... ilit=iesef
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

freeman yazdı:
UmutluAdam yazdı:

şu başlığı açmıştı
http://www.kronikprostatit.org/viewtopi ... ilit=iesef
Teşekkürler freeman))