Arkadaşlar, bu yazının detayını tartışalım dürüstçe..

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
plorse
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Arkadaşlar, bu yazının detayını tartışalım dürüstçe..

Mesaj gönderen plorse »

Selam herkese tüm kardeşlerime,

Daha önce bu forumda konu açmıştım bende bu süreçlerden geçtim ama çok çok hafif atlattım belkide tamamen iyileştim. Tetkiklerle anlarız. Lakin bazen bakıyorum o kadar çok konu açılıyor ki emin olun büyük küçük herkesin problemi daha çok büyür. Şunu unutmayın.. Asla bu sorunu bu şekilde çözemezsiniz. Cinsel yolla kapanlara söylüyorum özellikle bende öyle kaptım. Bakın hayatta neler olacağı bilinmez. Bu bizim için iyi bir deneyim oldu ama bu işin sonu mutlaka ve mutlaka kalıcı tedavidir. Kendinize kötülük yapıyorsunuz burada konu açarak. Adam boşalma sonrası ağrı yaşıyor burada konu açıyor. Abi kusura bakma senin sorununu çözecek adam yok burada herkeste farklı semptom var. Bunu çözecek kişiler araştırma hastanesindeki sağlam ünvanlı doktorlar. Bu iş sabır ister. Kafanızı buna takmayın. Ben pek takmadım ve çoook iyi durumdayım. Erkek adamsınız, erkek adam gibi davranın. Bu zorluğu hepiniz aşacaksınız.

Yapacağınız iş bu kaliteli doktorlara görünmek hikayeyi baştan anlatın çözüm bulunur. Bu iş için para ayırın gerekirse kredi çekin sağlık için değer. Büyük araştırma hastaneleri ve üniversite hastaneleri bu işi çözecek deneyime sahip doktorlar barındırıyor. Sürekli doktor değiştirmeyin.

Şundan kesin kesin kesin olarak eminim ki cinsel yolla kapan herkesin psikolojisi bozuk. Yani örneğin havuzda yada tuvalette kapmış olsanız küçük ihtimalle bu kadar kafaya tskmazdı kimse. Burada pişman olunan hatanın psikolojisi var. Erkek adamlarız bunu da atlatacağız ama sürekli konu açmayın kendinize zarar.

İşi olan kişiler iş sonu farklı aktivite ile ilgilensin. Bol bol sinemaya gidin kitap okuyun, kafa dağıtmak için uyuyun. Tavsiyelerim bunlardır.

Artık bu forumda takılmayın, gerekirse yönetici bu forumu kapatsın. Zararı yararından daha çok oluyor gördüğüm kadarıyla. Nerden mi biliyorum doktorum geçen söylemişti. Forumlarda gezersen bu işi çözemezsin. İnternette onun bunun söyledi tıbbi veriler tedavi aşamasında çok değişkenlik gösteriyor demişti. Bu işin detayı çok uzun. O yüzden doktorlar halledecektir ve tabiki de o alanda çok deneyimli doktorlar.

Söyleyeceklerim bu kadar. Hiçbir şey sizin sağlığınız ve ruh sağlığınızdan önemli değildir..
plorse

Re: Arkadaşlar, bu yazının detayını tartışalım dürüstçe..

Mesaj gönderen plorse »

nonwoven yazdı:Plorse kardeşim sen doktordan hallice konuşuyorsun ben sana birkaç cevap vereyim.

İlk olarak şunu belirtiyorum maddi gücüm hayli yerinde, bu hastalıkla ilgili ben ünvanda bırakmadım doktorda. Ben nişanı yeni taktım bu hastalığa düştüm bugün oldu 6 - 7 ay doğru düzgün ereksiyon olamıyorum nerdeyse 0. Sen bu kader çaresiz bir duruma düştün mü hayatında?

Ağrıların, idrar problemlerin varken bu hastalık hala tanınmadığı İçin celp dönemin geldi de askere gittin mi?

Hafif atlattım, ünvanlı doktor çözer. Kim diyor sana bunları, yaz bana özelden numaramı atayım bana o ünvanlı doktorları göster. Ben bu hastalığa 80.000 TL para harcadım 6 7 ayda sen neyden bahsediyorsun?

Göster doktoru bana şimdi, bir 80.000 de ona veririm düzeltsin sorunlarımı.

Gelip buraya nutuk çekmeyi bırak, aç bilimsel dökümanlar oku bu işin literatürü nedir öğren. Üretrit, sistit geçiren adamlar buraya gelip de ben takmadım düzeldim yazmasın. Doktor şakşakçılığını da bırakın.

Ben denk gelmedim senin o doktorlarına, yaz özelden bana yarın gideceğim ?!
Cinsel yolla mı kaptın ?
plorse

Mesaj gönderen plorse »

nonwoven yazdı:
plorse yazdı:
nonwoven yazdı:Plorse kardeşim sen doktordan hallice konuşuyorsun ben sana birkaç cevap vereyim.

İlk olarak şunu belirtiyorum maddi gücüm hayli yerinde, bu hastalıkla ilgili ben ünvanda bırakmadım doktorda. Ben nişanı yeni taktım bu hastalığa düştüm bugün oldu 6 - 7 ay doğru düzgün ereksiyon olamıyorum nerdeyse 0. Sen bu kader çaresiz bir duruma düştün mü hayatında?

Ağrıların, idrar problemlerin varken bu hastalık hala tanınmadığı İçin celp dönemin geldi de askere gittin mi?

Hafif atlattım, ünvanlı doktor çözer. Kim diyor sana bunları, yaz bana özelden numaramı atayım bana o ünvanlı doktorları göster. Ben bu hastalığa 80.000 TL para harcadım 6 7 ayda sen neyden bahsediyorsun?

Gelip buraya nutuk çekmeyi bırak, aç bilimsel dökümanlar oku bu işin literatürü nedir öğren. Üretrit, sistit geçiren adamlar buraya gelip de ben takmadım düzeldim yazmasın. Doktor şakşakçılığını da bırakın.

Cinsel yolla mı kaptın ?
Cinsel yolla kapıp kapmadığını sende bilemezsin senin ünvanlı hocalarında bilemez. Her cinsel temas bulaş demek değildir bulaş riski demektir. Bu işin sebebi mesane aşırı doluyken ağır kaldırmak ve idrarı geri kaçırmak bile olabilir.

Öğren bu işte kaç kategori var ne var ne yok. Benim okumadığım yabancı döküman kalmadı gir oku mesajlarımı ünvanlı hocaların gelsin bu bilgileri yazsın. Kaç ünvanlı hocayı cevap veremeyecek pozisyona soktum, bilimsel döküman okumaktan yemek yemedim su içmedim. Bana laf kalabalığı yapma senden iki beklentim var

ÜNVAN? DOKTOR?

Yaz doktorunu yarın gidiyorum
Özelden yazdım ordan devam edelim
plorse

Mesaj gönderen plorse »

nonwoven yazdı:
plorse yazdı:

Cinsel yolla mı kaptın ?
Cinsel yolla kapıp kapmadığını sende bilemezsin senin ünvanlı hocalarında bilemez. Her cinsel temas bulaş demek değildir bulaş riski demektir. Bu işin sebebi mesane aşırı doluyken ağır kaldırmak ve idrarı geri kaçırmak bile olabilir.

Öğren bu işte kaç kategori var ne var ne yok. Benim okumadığım yabancı döküman kalmadı gir oku mesajlarımı ünvanlı hocaların gelsin bu bilgileri yazsın. Kaç ünvanlı hocayı cevap veremeyecek pozisyona soktum, bilimsel döküman okumaktan yemek yemedim su içmedim. Bana laf kalabalığı yapma senden iki beklentim var

ÜNVAN? DOKTOR?

Bu arada her korunmasız sıkıntılı hastalık taşıyan kadınla yapılan temas 100 de 100 bulaş demektir.
plorse

Mesaj gönderen plorse »

nonwoven yazdı:
plorse yazdı:
nonwoven yazdı:

ÜNVAN? DOKTOR?

Bu arada her korunmasız sıkıntılı hastalık taşıyan kadınla yapılan temas 100 de 100 bulaş demektir.

HIV taşıyıcı bir insanla bile yaptığın korunmasız ilişki %100 hiv bulaş riski vermez. Bana hocanın adını ver, git döküman oku. Sıkıntılı hastalık diyorsun ben sana direk söylüyorum en kötülerinden birini HIV bile yüzde yüz bulaş riski barındırmaz!
Evet ama bel soğukluğu olan bir kadınla yaptığın korunmasız 1 saniye bile ilişki onu 100% kapacağın anlamına gelir. HIV e niye atladın hemen anlamadım. Alakasız kıyas olmuş. Bu bakteri HIV gibi mi sence?? :) Ben tartışmanın başka boyuta gitmesini istemiyorum..
plorse

Mesaj gönderen plorse »

nonwoven yazdı:
plorse yazdı:
nonwoven yazdı:

HIV taşıyıcı bir insanla bile yaptığın korunmasız ilişki %100 hiv bulaş riski vermez. Bana hocanın adını ver, git döküman oku. Sıkıntılı hastalık diyorsun ben sana direk söylüyorum en kötülerinden birini HIV bile yüzde yüz bulaş riski barındırmaz!
Evet ama bel soğukluğu olan bir kadınla yaptığın korunmasız 1 saniye bile ilişki onu 100% kapacağın anlamına gelir. HIV e niye atladın hemen anlamadım. Alakasız kıyas olmuş. Bu bakteri HIV gibi mi sence?? :) Ben tartışmanın başka boyuta gitmesini istemiyorum..

Bel soğukluğu dediğin hastalığın bakterisi bellidir. Bulaş yoluyla hiçbir temas %100 kesinlik vermez. Tıp sektörü başlı başına hiçbir şeye %100 oran verebilecek bir branş değildir. Sen bulaş dedin ben sana getirdim en ağır bulaş hastalığını koydum, alakayı hocalarına göster kurarlar. Hayatta emin olacaksan adın da dahil hiçbir şeye %100 kesinlik verme.

Özelden ben sana cevap veriyorum. %100 bulaşı kafandan kaldır bu saatte bunları düşünme. Aç bir netflix izle, çok merak ediyorsan döküman oku. Aynı şeyleri konuşmuyoruz.
Tamam o zaman git korunmasız isteyen bir hayat kadınına. Sadece 1 saniye yada 1 saniye aşağısında korunmasız vajinaya sok. Bakalım 100% bulaşıyor mu bulaşmıyor mu?
plorse

Mesaj gönderen plorse »

nonwoven yazdı:
plorse yazdı:
nonwoven yazdı:

Bel soğukluğu dediğin hastalığın bakterisi bellidir. Bulaş yoluyla hiçbir temas %100 kesinlik vermez. Tıp sektörü başlı başına hiçbir şeye %100 oran verebilecek bir branş değildir. Sen bulaş dedin ben sana getirdim en ağır bulaş hastalığını koydum, alakayı hocalarına göster kurarlar. Hayatta emin olacaksan adın da dahil hiçbir şeye %100 kesinlik verme.

Özelden ben sana cevap veriyorum. %100 bulaşı kafandan kaldır bu saatte bunları düşünme. Aç bir netflix izle, çok merak ediyorsan döküman oku. Aynı şeyleri konuşmuyoruz.
Bu arada öyle belli değildir bel soğukluğu bakterisi falan. Birden çok bakteri oluyor. Bizde prostatit yaptı. Tedavisi kalıcıdır ama stres yapmamak takılmamak lazım onu diyorum yazımda.
emre034

Mesaj gönderen emre034 »

Forum kapansın insanlar dolandırıcıların eline daha mı çok düşsün ?

Buradan okuyupda yol kat eden binlerce insan olduğundan, Hatta kimi doktorun buradan da feyz aldığından adım gibi eminim.

Herkesin tedavisi farklı, kimi psikolojik, kimi bakteriyel, kimi yok makattan prostata bulaşıyormuş sonuç iyileşen iyileşiyor.

Bu forumu okuyup en azından ağrılarını azaltıp hayatına devam eden insanlar var.

Herkes tahlillerini ve kontrollerini aksatmasın, buradaki herşey gerçek
plorse

Mesaj gönderen plorse »

nonwoven yazdı:
mıtu48 yazdı:
plorse yazdı:
Tamam o zaman git korunmasız isteyen bir hayat kadınına. Sadece 1 saniye yada 1 saniye aşağısında korunmasız vajinaya sok. Bakalım 100% bulaşıyor mu bulaşmıyor mu?
Yapan var biliyorum adam hala makina gibi...
Hatta akabinde gay travesti beceripte şimdi evli mutlu çocuklu olan biliyorum...
O kadar çok ki, arkadaşın görüp geçirdiği kısıtlı belli oluyor zaten. Adamlar eşşeğe tecavüz ediyor sen bana hayat kadını diyorsun. Devlet evlerinde günde 1500 kişi korunmasız yaşıyor umursamadan, yaşın tutuyorsa ziyaret amaçlı uğra ve gözlemle.
Yaşını bilmiyorum bu konuda bir şey bilmediğin de ortada. Hayat kadınına kondumsuz da girmediğin belli. Hastalıklı kişiden kesin geçiyor bir şeyler. Buradaki cinsel yolla kapanlar öyle. Adam oral yapmış sadece prostatit olmuş. Grip bir adamın bardağından su içinde adam direk grip oluyor. Olmuyor mu? Cahilliğin yaşını geçmiştir büyük ihtimalle. Çocuğuna falan ileride de sakın kesin bulaşmaz diye saçma sapan şeyler söyleme. Aklını başına al. Bu psikolojik çökkünlüğünü burda paylaşma. Niaşnlandım demişsin. Allah yengeye sabırlar versin. O psikolojiyi belki o kadın kaldıramaz. Tecrübem ve bilgim senden daha çok emin olabilirsin.. internetten bakıp gonore falan demem bana. Kaç tane matematiğe dayanan deneyin oldu? Sen onarılmaz bir duruma düşmüşsün. Kimseyi peşinden sürükleme
plorse

Mesaj gönderen plorse »

nonworen isimli arkadaş korunmasız yolla kapmamış doğal olarak gelişmiş sebebi belli değil. Belki çok bisiiklet sürmüş belki çok soğukta kalmış belki de çok yüzmüş suda kalmış. Belki de çok oturarak çalışmı. Belki de hiç birisi değil. İnsanoğlu robot değil. Sorununun elbette çözümü var. En başta inanmak. Stres olmayacak. Tedavi durumu cinsel yolla kapana göre daha zor anlaşılan ama çözülür. Hangi üniversite hastanesine gitti bilmiyorum ama ona tavsiyem cinsel yolla kapan kişilere kesinlikle tavsiye vermemesi.
Yamtar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Yamtar »

Arkadaş çok güzel yazmış idrar yolu enfeksiyonu geçiren adam da , soğuk algınlığı olup karnı agiran da prostatit oldum iyileştim zannediyor. Hem bunun adamlıkla şunla bunla ne alakası var. Yazdıkların tam bir fiyasko. Boş beleş konuşmuşsun.
plorse

Mesaj gönderen plorse »

mıtu48 yazdı:
plorse yazdı:
nonwoven yazdı:

Yapan var biliyorum adam hala makina gibi...
Hatta akabinde gay travesti beceripte şimdi evli mutlu çocuklu olan biliyorum...
Konuyu bu yorumu alıntı yaparak kapatıyorum.
plorse

Mesaj gönderen plorse »

Yamtar yazdı:Arkadaş çok güzel yazmış idrar yolu enfeksiyonu geçiren adam da , soğuk algınlığı olup karnı agiran da prostatit oldum iyileştim zannediyor. Hem bunun adamlıkla şunla bunla ne alakası var. Yazdıkların tam bir fiyasko. Boş beleş konuşmuşsun.
Korumasız seks sonucu mu oldu senin?
Yamtar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Yamtar »

plorse yazdı:
Yamtar yazdı:Arkadaş çok güzel yazmış idrar yolu enfeksiyonu geçiren adam da , soğuk algınlığı olup karnı agiran da prostatit oldum iyileştim zannediyor. Hem bunun adamlıkla şunla bunla ne alakası var. Yazdıkların tam bir fiyasko. Boş beleş konuşmuşsun.
Korumasız seks sonucu mu oldu senin?
Hayır. Evliyim eşim haricinde hiçbir kaçak ilişkim yok. Sebebi belli değil. Ama hastalıkla adamlığı vs karıştırma tavsiyem.
plorse

Mesaj gönderen plorse »

Şurada iki kişiyle konuştum yanlış anlaşıldım anlamadılar beni. Diyorum ki sorununuz onarılmaz değil. Sizler kanser hastası değilsiniz. Bu artık kronik prostatit sadece cinsel yolla olmaz. Sürekli masabaşı çalışan beyaz yakalı insanlarda oluyor. Elbette benim olma sebebim bir çok kişi gibi korunmasız ilişki hatası ile. Sizin sorununuz psikolojik o yüzden bu konuyu açtım. Bakın kardeşlerim sizin yardımcı olduğunuz adamlar kafalarını yastığa gece rahat koyamıyorlar. Sürekli bu sorun devam eder. Artık bir yerde insanın durması lazım ruh sağlığına dikkat etmesi hayatını yaşaması lazım. Ben böyle yapıyorum konuyu açtım ki başka benim gibi hasta olan kardeşlerime telkinde bulunayım.

Tekrar tekrar diyorum bu işin merkezinde psikoloji vardır. İşin ucunda ölüm yok. O yüzden beni dinleyin bu işi kafanızdan yavaş yavaş atmaya başlayın. Nüks olur tekrardan tedavi görürsünüz ama geçecek kalıcı olarak. Kendinize yazık etmeyin. Her yaşadığınız belirtiyi buraya yazmayın.. daha çok yıpranırsınız.
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr2 »

plorse yazdı:Selam herkese tüm kardeşlerime,

Daha önce bu forumda konu açmıştım bende bu süreçlerden geçtim ama çok çok hafif atlattım belkide tamamen iyileştim. Tetkiklerle anlarız. Lakin bazen bakıyorum o kadar çok konu açılıyor ki emin olun büyük küçük herkesin problemi daha çok büyür. Şunu unutmayın.. Asla bu sorunu bu şekilde çözemezsiniz. Cinsel yolla kapanlara söylüyorum özellikle bende öyle kaptım. Bakın hayatta neler olacağı bilinmez. Bu bizim için iyi bir deneyim oldu ama bu işin sonu mutlaka ve mutlaka kalıcı tedavidir. Kendinize kötülük yapıyorsunuz burada konu açarak. Adam boşalma sonrası ağrı yaşıyor burada konu açıyor. Abi kusura bakma senin sorununu çözecek adam yok burada herkeste farklı semptom var. Bunu çözecek kişiler araştırma hastanesindeki sağlam ünvanlı doktorlar. Bu iş sabır ister. Kafanızı buna takmayın. Ben pek takmadım ve çoook iyi durumdayım. Erkek adamsınız, erkek adam gibi davranın. Bu zorluğu hepiniz aşacaksınız.

Yapacağınız iş bu kaliteli doktorlara görünmek hikayeyi baştan anlatın çözüm bulunur. Bu iş için para ayırın gerekirse kredi çekin sağlık için değer. Büyük araştırma hastaneleri ve üniversite hastaneleri bu işi çözecek deneyime sahip doktorlar barındırıyor. Sürekli doktor değiştirmeyin.

Şundan kesin kesin kesin olarak eminim ki cinsel yolla kapan herkesin psikolojisi bozuk. Yani örneğin havuzda yada tuvalette kapmış olsanız küçük ihtimalle bu kadar kafaya tskmazdı kimse. Burada pişman olunan hatanın psikolojisi var. Erkek adamlarız bunu da atlatacağız ama sürekli konu açmayın kendinize zarar.

İşi olan kişiler iş sonu farklı aktivite ile ilgilensin. Bol bol sinemaya gidin kitap okuyun, kafa dağıtmak için uyuyun. Tavsiyelerim bunlardır.

Artık bu forumda takılmayın, gerekirse yönetici bu forumu kapatsın. Zararı yararından daha çok oluyor gördüğüm kadarıyla. Nerden mi biliyorum doktorum geçen söylemişti. Forumlarda gezersen bu işi çözemezsin. İnternette onun bunun söyledi tıbbi veriler tedavi aşamasında çok değişkenlik gösteriyor demişti. Bu işin detayı çok uzun. O yüzden doktorlar halledecektir ve tabiki de o alanda çok deneyimli doktorlar.

Söyleyeceklerim bu kadar. Hiçbir şey sizin sağlığınız ve ruh sağlığınızdan önemli değildir..

Şu satırlar ;

"Yapacağınız iş bu kaliteli doktorlara görünmek hikayeyi baştan anlatın çözüm bulunur. Bu iş için para ayırın gerekirse kredi çekin sağlık için değer. Büyük araştırma hastaneleri ve üniversite hastaneleri bu işi çözecek deneyime sahip doktorlar barındırıyor. Sürekli doktor değiştirmeyin."

Yazdığın andan itibaren , tartışmaya gerek kalmıyor. O kaliteli doktorların ismini paylaşırsan şifa bulan olur belki.
Özellikle Büyük araştırma hastaneleri ve üniversite hastaneleri , asistanlar oluyor da genellikle , çözecek deneyimli barındıran doktorlardan da bir kaç isim söylersen çok daha hayra geçer.
İsimleri bekliyoruz .
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Apo »

plorse yazdı:Şurada iki kişiyle konuştum yanlış anlaşıldım anlamadılar beni. Diyorum ki sorununuz onarılmaz değil. Sizler kanser hastası değilsiniz. Bu artık kronik prostatit sadece cinsel yolla olmaz. Sürekli masabaşı çalışan beyaz yakalı insanlarda oluyor. Elbette benim olma sebebim bir çok kişi gibi korunmasız ilişki hatası ile. Sizin sorununuz psikolojik o yüzden bu konuyu açtım. Bakın kardeşlerim sizin yardımcı olduğunuz adamlar kafalarını yastığa gece rahat koyamıyorlar. Sürekli bu sorun devam eder. Artık bir yerde insanın durması lazım ruh sağlığına dikkat etmesi hayatını yaşaması lazım. Ben böyle yapıyorum konuyu açtım ki başka benim gibi hasta olan kardeşlerime telkinde bulunayım.

Tekrar tekrar diyorum bu işin merkezinde psikoloji vardır. İşin ucunda ölüm yok. O yüzden beni dinleyin bu işi kafanızdan yavaş yavaş atmaya başlayın. Nüks olur tekrardan tedavi görürsünüz ama geçecek kalıcı olarak. Kendinize yazık etmeyin. Her yaşadığınız belirtiyi buraya yazmayın.. daha çok yıpranırsınız.
Güzel abim idrar yaparken şiddetli ağrı yaşasaydın benim gibi takmayın demezdim 11 yıl oldu neler cektigimi rabbim biliyor iyileşeceğine inanıyorum o yüzden tedaviyi bırakmıyorum
Ama maddi anlamda çok sıkıntı cekiyorum
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Apo »

nonwoven yazdı:
plorse yazdı:nonworen isimli arkadaş korunmasız yolla kapmamış doğal olarak gelişmiş sebebi belli değil. Belki çok bisiiklet sürmüş belki çok soğukta kalmış belki de çok yüzmüş suda kalmış. Belki de çok oturarak çalışmı. Belki de hiç birisi değil. İnsanoğlu robot değil. Sorununun elbette çözümü var. En başta inanmak. Stres olmayacak. Tedavi durumu cinsel yolla kapana göre daha zor anlaşılan ama çözülür. Hangi üniversite hastanesine gitti bilmiyorum ama ona tavsiyem cinsel yolla kapan kişilere kesinlikle tavsiye vermemesi.
Cinsel yolla kapmama ihtimalim yüzde yüz değil sana tekrar söylüyorum. Görüştüğüm insanlar oldu ama hayat kadını değil, bu işin kesin cinsel yolla bulaştığını iddia edemezsin. Çok merak ediyorsan bende bulaşla kaptığımı düşünüyorum ama emin değilim. Kadir abide bulaşla kaptım diyor ama yüzde yüz emin olamaz tabiki.

İnsanoğlu robot değil, çözümü de bir mekanik parça kadar basit değil. Sana alakasız konudan bir örnek veriyorum, kulak çınlaması gibi basit gördüğün bir sorunun hala kesin çözümü yoktur.

Daha fazla kırmak incitmek istemiyorum seni güzel kardeşim, hakkını helal et. Benim dolu olduğum bir konuda geldin olur olmaz konuştun bende bildiğimi yazdım. Daha da üstelemiyorum.

Algına destek olarak söylüyorum ne doktor düşmanıyım ne bu hastalık çözülmez diyorum. İyi doktorlar da çok sayıda vardır, hastalığın çözümü de vardır. Hastalık odaklı değil hasta odaklı yaklaşım bu sorununun çözümünde temel yapı taşıdır.

Forumdan biz memnunuz, sen rahatsızsan instagramda takıl.
Boşver abi ben o kadar çok maddi anlamda sıkıntı cekiyorum ki 11 yıl olmuş hala uğraşıyorum
Artık ne ilaca ne doktora gidicek gücüm kaldı
Adam yazmış takmayın ağrı olmasa takmicaz da takılmadan gibi değil ama galiba arkadaş idrar yolu enfeksiyonu kapmis
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

plorse yazdı:Selam herkese tüm kardeşlerime,

Ya kardesim o kadar çok düşündümki sana cevap yazıp yazmama konusunda, yinede bir cevap yazayım sana, sen ne demek istiyorsun yani?...gerekirse yönetici bu forumu kapatsın faydasından çok zararı var demissin...yani şimdi ne yapalım millet semptomlarini yazıp senin yada birkaç kişinin morali bozuluyorsa forumumu kapatalim? Sen bu forum sayesinde kaç kisi iyilesti yada tedavi göruyor haberin varmı? Forumun ne kabahati var? Tabi millet burada uyaniyor ve bazılarınin işine gelmiyor tabiki özellikle bazı çıkarci drların. Yaz ilacı gönder...garibimde eline receteyi alır dr ne yazdiysa razi olur. Drlarin isine gelir tabiki boyle sorgulamayan hasta. Sana sende bunlardansin demiyorum yanlış anlama. Hastalar burada bilincleniyor kardesim en azindan sorguluyor tedavisine yön veriyor.Prostatit hastalarınin semptomlarindan biri zaten hastalik sebebi ile psikolojilerinin bozulmasidir. Ozaman şu karşımiza cıkiyor;" hastalıklar ve semptomlarindan bahsedilmemeli eğer bahsedilirse hastalarin psikolojisi bozulacak" böyle bir mantık yokki...esyanin tabiatina aykıri bir düsünce tarzi bu..insanlar dertlerini anlatmaz ise nasıl care bulunacak bu hastalıklara? Bu Forum gerekirse kapansin diyorsun...bu ne demek sen biliyormusun? Devekusu gibi kafani kuma gömmek demektir. Bak ben sana bir sey diyeyim...eger forum kapanmayla bu hastalar kurtulacaksa ben forumu kapatacagim söz.. erkek sözü.. bir oylama yapalim kapatalım diyenler çogunlukta olursa vallahi billahi hemen ertesi gün forumu kapatacagim. Hic olmazsa bende kurtulmuş olurum bu mesgaleden.
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

Herkese merhaba dostlar. Paylasım yapmama kararı almıstım ama bu mesajı gorunce dayanamadım. Bir arkadas cok guzel ozetlemıs aslında olayı. Uretrıt, sıstıt olan hastalar kendılerını prostatıt sanıyor ben atlattım dıyor. Ben tam 8 yıldır gıtmedıgım unvanlı doktor, ıcmedigim ılac, yapmadıgım spor dalı, denemedıgım kas egzersızı, ıcmedıgım antıdepresan, kullanmadıgım bagısıklık guclendırıcı takvıye kalmadı. Bu ısın ılacı doktor degıl bu ısın ılacı bu formda defalarca yazıldı. Ve ayrıca bır cok doktor da bu ısın tedavısının nasıl oldugunu bu form dolayısı ıle KADIR ABI sayesınde ogrendı. Cok gereksız baslık var mı? Evet bence de var ama search kısmından ıstedıgınız bılgıye de ulasabılıyorsunuz. Dogru antıbıyotık, dogru doz, dogru sure. Bu ısın altın kuralı. Ben zaten mınımum 5 yıl bu hastalıgı cekmeyenı prostatıtten saymıyorum. O yuzden ben atlattım. Gectı, bıttı "TAMAMEN" deyenlere hıc ıtıbar etmedım. Onlar prostatıt degıldı "kesınlıkle" ve "kesınlıkle". Hastalıgın adı zaten "KRONIK" prostatıt. Ha uzun sure yuzde 90larda yasarsın ısın detaylarını ogrenmıssın, vucudunu tanımıssın, trigerlerin yani tetikleyicilerin neler cozmussun onlardan uzak duruyorsun eyvallah. Ama kımse bana ben prostatıt oldum da tamamen gectı bıttı demesın. Binlerce kaynak okudum. Prostatıtle ılgılı degıl trde dunyada ne kadar kıtap varsa buldum okudum. Doktorların da bızım gıbı hastalarla ugrasmak ıstememelerının tek sebebı. Olayın tamamen kronık olması. Trigerlerin kısıden kısıye degısıklık gostermesı ve tedavısının cok uzun, zorlu ve sabır gerektıren bır surec olmasından kaynaklı. O yuzden bu form bız hastalar ıcın altın degerınde. Bunu kavrayabılen hastalar zaten 2 3 yıl ıcerısınde kademelı olarak gıt gıde ıyılesıyor. Herkese gecmıs olsun. Kalın saglıcakla.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

wolfpack yazdı:Herkese merhaba dostlar. Paylasım yapmama kararı almıstım ama bu mesajı gorunce dayanamadım. Bir arkadas cok guzel ozetlemıs aslında olayı. Uretrıt, sıstıt olan hastalar kendılerını prostatıt sanıyor ben atlattım dıyor. Ben tam 8 yıldır gıtmedıgım unvanlı doktor, ıcmedigim ılac, yapmadıgım spor dalı, denemedıgım kas egzersızı, ıcmedıgım antıdepresan, kullanmadıgım bagısıklık guclendırıcı takvıye kalmadı. Bu ısın ılacı doktor degıl bu ısın ılacı bu formda defalarca yazıldı. Ve ayrıca bır cok doktor da bu ısın tedavısının nasıl oldugunu bu form dolayısı ıle KADIR ABI sayesınde ogrendı. Cok gereksız baslık var mı? Evet bence de var ama search kısmından ıstedıgınız bılgıye de ulasabılıyorsunuz. Dogru antıbıyotık, dogru doz, dogru sure. Bu ısın altın kuralı. Ben zaten mınımum 5 yıl bu hastalıgı cekmeyenı prostatıtten saymıyorum. O yuzden ben atlattım. Gectı, bıttı "TAMAMEN" deyenlere hıc ıtıbar etmedım. Onlar prostatıt degıldı "kesınlıkle" ve "kesınlıkle". Hastalıgın adı zaten "KRONIK" prostatıt. Ha uzun sure yuzde 90larda yasarsın ısın detaylarını ogrenmıssın, vucudunu tanımıssın, trigerlerin yani tetikleyicilerin neler cozmussun onlardan uzak duruyorsun eyvallah. Ama kımse bana ben prostatıt oldum da tamamen gectı bıttı demesın. Binlerce kaynak okudum. Prostatıtle ılgılı degıl trde dunyada ne kadar kıtap varsa buldum okudum. Doktorların da bızım gıbı hastalarla ugrasmak ıstememelerının tek sebebı. Olayın tamamen kronık olması. Trigerlerin kısıden kısıye degısıklık gostermesı ve tedavısının cok uzun, zorlu ve sabır gerektıren bır surec olmasından kaynaklı. O yuzden bu form bız hastalar ıcın altın degerınde. Bunu kavrayabılen hastalar zaten 2 3 yıl ıcerısınde kademelı olarak gıt gıde ıyılesıyor. Herkese gecmıs olsun. Kalın saglıcakla.
Sen nasıl oldun Wolfpack kardesim?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Pro2020 yazdı:
plorse yazdı:
nonwoven yazdı:

ÜNVAN? DOKTOR?

Demek değildir. Bağışıklık güüçlüyse hiçbirşey olmuyor ya benim 10larca arkadaşım korunmasız hayat kadınıyla oluyor normali geçtim hergün korunmasız ilişki adamlar taş gibi ))
Aynen oyle kardesim bizlerin cogunlukla bakin kan tahlillerinie nötrofil ve pct si pozitiftir.
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

kadir yazdı:
wolfpack yazdı:Herkese merhaba dostlar. Paylasım yapmama kararı almıstım ama bu mesajı gorunce dayanamadım. Bir arkadas cok guzel ozetlemıs aslında olayı. Uretrıt, sıstıt olan hastalar kendılerını prostatıt sanıyor ben atlattım dıyor. Ben tam 8 yıldır gıtmedıgım unvanlı doktor, ıcmedigim ılac, yapmadıgım spor dalı, denemedıgım kas egzersızı, ıcmedıgım antıdepresan, kullanmadıgım bagısıklık guclendırıcı takvıye kalmadı. Bu ısın ılacı doktor degıl bu ısın ılacı bu formda defalarca yazıldı. Ve ayrıca bır cok doktor da bu ısın tedavısının nasıl oldugunu bu form dolayısı ıle KADIR ABI sayesınde ogrendı. Cok gereksız baslık var mı? Evet bence de var ama search kısmından ıstedıgınız bılgıye de ulasabılıyorsunuz. Dogru antıbıyotık, dogru doz, dogru sure. Bu ısın altın kuralı. Ben zaten mınımum 5 yıl bu hastalıgı cekmeyenı prostatıtten saymıyorum. O yuzden ben atlattım. Gectı, bıttı "TAMAMEN" deyenlere hıc ıtıbar etmedım. Onlar prostatıt degıldı "kesınlıkle" ve "kesınlıkle". Hastalıgın adı zaten "KRONIK" prostatıt. Ha uzun sure yuzde 90larda yasarsın ısın detaylarını ogrenmıssın, vucudunu tanımıssın, trigerlerin yani tetikleyicilerin neler cozmussun onlardan uzak duruyorsun eyvallah. Ama kımse bana ben prostatıt oldum da tamamen gectı bıttı demesın. Binlerce kaynak okudum. Prostatıtle ılgılı degıl trde dunyada ne kadar kıtap varsa buldum okudum. Doktorların da bızım gıbı hastalarla ugrasmak ıstememelerının tek sebebı. Olayın tamamen kronık olması. Trigerlerin kısıden kısıye degısıklık gostermesı ve tedavısının cok uzun, zorlu ve sabır gerektıren bır surec olmasından kaynaklı. O yuzden bu form bız hastalar ıcın altın degerınde. Bunu kavrayabılen hastalar zaten 2 3 yıl ıcerısınde kademelı olarak gıt gıde ıyılesıyor. Herkese gecmıs olsun. Kalın saglıcakla.
Sen nasıl oldun Wolfpack kardesim?
Eakiye nazaran daha iyiyim abi ama ara ara yokluyor. Bosalmak benim icin tetikleyici onu kesfettim hic iyi gelmiyor. Bakteriler kaslara da zarar vermis sanirim karin kasi ve squat calistigimda cok rahatliyorum. Onlarla ugrasiyorum su an.
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Benim arkadaşım var gay travesti escort önüne geleni yapıyor yeterki versin anal falan fark etmiyor sigara alkol uyuşturucu hersey var adam da tık yok gene yakalasın bam bam bam afetmiyo anlamıyorum adamda gene tık yok sapa sağlam
plorse

Mesaj gönderen plorse »

adige60 yazdı:Benim arkadaşım var gay travesti escort önüne geleni yapıyor yeterki versin anal falan fark etmiyor sigara alkol uyuşturucu hersey var adam da tık yok gene yakalasın bam bam bam afetmiyo anlamıyorum adamda gene tık yok sapa sağlam

Kimmiş o taş gibi olan? Onlarca hayat kadını ile kondomsuz giren adam bel soğukluğu olmasa bile kesin HPV vardır. Ne sandınız bu işi. Ben tek temas ile kaptım. 20 gün sonra sarı akıntı oldu. Tek temasla düşün artık. Sonra iki kutu antibiyotik içtim geçti aradan 1 hafta sonra felaket nüksettti. Araştırma hastanesine gittim enterecoccus mudur nedir o bulundu bir kutu daha ilaç içtim sonra her sabah kalktığımda sarı damla az da olsa görülürdü. Yine gitmedi o damla. Sonra prostatit şüphesi masaya yatırıldı ilaçlı mr a girdim kornik prostatit denildi. 5 hafta ilaç kullanmıştım aradan 1 yıla yakın geçecek bir şey yok şuan. Ama hala bende geçti mi geçmedi mi bilmiyorum ama geçmiştir diye düşünüyorum..ağrı falan yok ereksiyon sorunum hiç olması. Ama bazen çok nadir penis içinde kaşıntı hissederim. Belki de ordan çok hafif bir şeyler var diye düşünüyorum.

Ben tek temas ile bu hale düştüm. O hayat kadınına kondımsuz girenler belki belirtileri 1 yıl sonra çıkacak. Herkesin bünyesi başka. Bu işi hafife almayın. Escort bana dedi ki bende bir şey yok kontrolüm var. Benim mesleğim bu kendimi neden riske atayım dedi. Bende ne olur ne olmaz diye tek temasla kondomsuz hissetmek istedim kadını. Sonra yeni kondom takıp devam ettim. İlişki bitince idrarımı bile yaptım. Sonuç bu. Tek temasla o bakteriler prostata gitmiş. Sen düşün artık. Enfeksiyonu bakterileri sakın hafife almayın. Sakın ha sakın kondımsuz 1 saniye bile oral hele hele anal girmeyin. Benim gibi yazık edersiniz kendinize