Nüks olabilir mi?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
nolucam
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Nüks olabilir mi?

Mesaj gönderen nolucam »

Herkese merhabalar diyerek konuya girmek istiyorum 2017 yılında varikosel ameliyatı sonrası pelvik ağrı makat ağrısı ejekülsyonda katılaşma penis başında yanma gibi şikayetlerle zafer hocanın yolunu tuttum ve prostat sıvısından yapılan incelemede lökosit sayısı 2-3 çıkınca sende bir şey yok denerek yollandım akabinde Hüseyin hocanın yolunu tutum ve prostat sıvısından yapılan incelemede lökosit yine 2-3 çıktı fakat düzen laba verdiğim kültürde enterecoca rastlandı antibiyogram sonrası gerekli antibiyotik hap ve iğne Hüseyin hoca tarafından reçete edildi bu kürü 3 hafta 1 ay gibi bir süre kullandım ve yüzde 75 80 dolaylarında iyiydi ve bu iyi oluş hali yaklaşık 3.5 senedir devam ediyordu her gün sıcak su oturmaları düzenli beslenme spor ve bazı takviyelerle yola devam ederken yeni yeni sağ testiste ağrı testis bölgesinde dolgunluk idrar sonrası yanma pelvik bölgede sağ taraf odaklı ağrı su gibi boşalma sorunlarıyla karşı karşıyayım daha önce nüks yaşamadığım için ben iyileştim gözüyle bakıyordum bu hastalığa şu an yaşadıklarım nüks diyebilir miyiz sürecin başlangıcına geri dönmüş gibi hissediyorum psikolojik olarak iyi durumda olmadığımı söyleyebilirim yıllar sonra foruma girip yazacağım aklıma gelmiyordu bile...
En büyük dertler kendi uydurduğumuz çarelerden gelir.
asosyal1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Re: Nüks olabilir mi?

Mesaj gönderen asosyal1 »

Geçmiş olsun kardeşim hatta bu hastalık için üniversiteye geç başlamıştır. Adı üstünde kronik zamanla geçip zamanla yoklayacak bir kez daha görün huseyin hocaya istersen