Adana İlker Ünsal

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
babammdh20
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Adana İlker Ünsal

Mesaj gönderen babammdh20 »

Usta özelden yazabilir misin bi bana.Ben de adanalıyım da ben özelden yazmayı bilmiyorum,bi yardımcı olsan sana zahmet
Genc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Genc »

Peki durumun nasil? Bende gitmistij zamanında, iyi bir doktor, sivida getiriyor masajdan ama tedavide biraz eksik kaliyor gibi geldi bana
Dogukan01

Mesaj gönderen Dogukan01 »

Genc yazdı:Peki durumun nasil? Bende gitmistij zamanında, iyi bir doktor, sivida getiriyor masajdan ama tedavide biraz eksik kaliyor gibi geldi bana
Hangi doktor eksik kalmıyor ki bunun tedavisinde? Bu forumda ismi geçen doktorların hepsine gidip de iyileşemeyenler var ilker hoca ne yapsın
Genc

Mesaj gönderen Genc »

Yok iyi bir doktor ona lafim yok ama mesela forumda okudugum kadariyla Zafer Oyman hem takviye yaziyor hemde 2-3 antibiyotikle destekliyor tedaviyi, ornek olarak hem oral hemde igne olarak veriyor. Yogun bir tedavi uyguluyor birde daha uzun sureli, İlker Hoca nin ki antibiyotik olarak kisa sureli ve tek ya da cift oral antibiyotik olarak uygulamisti bende. Bence de iyi biri o konuda lafim yok. Ama ben henüz tedavi olamadım mesela.
smm2804

Mesaj gönderen smm2804 »

şimdiye kadar tanıdığım en iyi doktor ilker hoca, gerçekden çok ilgili elinden geldiğini yapıyor.
Dogukan01

Mesaj gönderen Dogukan01 »

Adam elinden geleni yapıyor ilgileniyor ama iyileştirmek için elden gelen bu kadar. Bu forumda adı geçen 5-6 doktor var hepsine gidip de sonuç alamayan bir sürü kişi var. Misal muhsin balabanın protokolüne binlerce lira verip iyileşemeyenler var bu hastalıkta iyileşmenin tek bir yolu ve yöntemi maalesef yok.

Hastalık illet bir hastalık ama günümüz doktorları da aşırı derecede insan sağlığı hakkında cahiller.
Genc

Mesaj gönderen Genc »

Siz ne durumdasiniz tedavide? Yakin zamanda bende gitmeyi planmiyorum İlker Hoca ya.
Nightangel3333
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Nightangel3333 »

İlker hoca ben de gittiğimde iyi tedavi etmişti uzun zamanda gidemiyorum malasef .
mayıs
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen mayıs »

nonwoven yazdı:Forumdan adını öğrenip gittim. Adana içinden sağolsun Dogukan01 kardeşim de yardımcı oldu. Dünya iyisi bir doktor, sıvıyı gayet düzgün şekilde alıyor. Muayene ücreti 160 tl. Hoca gayet açıklama da yapıyor, prostatta aşırı enfeksiyon olduğunu hatta bir bölgede çok yoğun olduğunu söyledi ve numunemi aldı.

Dışarıdan laboratuvara gönderdi. Düzen laba gittim ve hocayı aradım, laboratuvar görevlileriyle tek tek konuşup neler istediğini nelere bakmaları gerektiğini izah etti. İdrar ve prostat sıvısından kültür verdim sonuçları bekliyorum.
Purostadın alınan sıviyı lokasit ve kültüre bakıyormu ilker hoca