Muhsin balaban istanbul protokolü

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Muhsin balaban istanbul protokolü

Mesaj gönderen Apo »

Arkadaşlar herkese Geçmiş olsun bildiğin Ben de dahil olmak üzere 4 kişiyiz Muhsin Balaban'dan tedavi aldık son 1 yıl içerisinde aldık bu tedaviyi ve dördümüz de iyileşemedik size Buradan söylüyorum Yani bu tedavi boş bilginiz olsun Boşuna para vermeyin cüneyt hocadan tedavi almadım ama onun yöntemini 6 mesajı izmirde yaptırdım oda fayda etmedi ..şimdi ise kadir abinin tavsiyesi üzerine lökosit odaklı tedavi alıyorum..benim için doğru olan bu benden söylemesi
messi1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Muhsin balaban istanbul protokolü

Mesaj gönderen messi1 »

Apo yazdı:Arkadaşlar herkese Geçmiş olsun bildiğin Ben de dahil olmak üzere 4 kişiyiz Muhsin Balaban'dan tedavi aldık son 1 yıl içerisinde aldık bu tedaviyi ve dördümüz de iyileşemedik size Buradan söylüyorum Yani bu tedavi boş bilginiz olsun Boşuna para vermeyin cüneyt hocadan tedavi almadım ama onun yöntemini 6 mesajı izmirde yaptırdım oda fayda etmedi ..şimdi ise kadir abinin tavsiyesi üzerine lökosit odaklı tedavi alıyorum..benim için doğru olan bu benden söylemesi

Arkadaşlar bu tedaviyi alan iki kişiyi daha tanıyorum onlarda fayda görmedi. sadece buraya yazmakla yetinmeyin hocanın google sayfasında bu yorumu yazın lütfen bir çok kişi mağdur oluyor malesef. Muhsin hoca için önce para ben şuana kadar kimseyi iyileştirdiğini görmedim. Bir masaj ve eswt için 1400 tl para aldığı söyleniyor bu hiç etik değil. Bana zamanında çok eswt ve masaj yaptı hiç bir faydası yok.
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Bu hastalık ile ilgilenen parmakla gösterilecek doktor var. Sayı az , İlgilenme durumu da para ile . Sonuçta belli bir kesim için bir umut . Bir tedavi yaklaşımı var. Özellerde kaç tane bu şekil ürolog var ki? iyileşme yenler için kötü bir durum . Maddi manevi insan yıkılır tabi. Fakat Doktoru bu şekil tenkit yerine , geliştirici , eleştiriler yapılsa , daha faydalı olur kanaatindeyim.
messi1

Mesaj gönderen messi1 »

kmlpr2 yazdı:Bu hastalık ile ilgilenen parmakla gösterilecek doktor var. Sayı az , İlgilenme durumu da para ile . Sonuçta belli bir kesim için bir umut . Bir tedavi yaklaşımı var. Özellerde kaç tane bu şekil ürolog var ki? iyileşme yenler için kötü bir durum . Maddi manevi insan yıkılır tabi. Fakat Doktoru bu şekil tenkit yerine , geliştirici , eleştiriler yapılsa , daha faydalı olur kanaatindeyim.

Abi haklısın ilgilenen çok az ama bunu ranta çevirmekte doğru değil. Muhsin hoca para odaklı bu işe bakıyor kimse hayırına bir kişiye destek oluyormu birisi buradan gitsin param yok desin inan yüzüne bakmaz. Ben dahil Muhsin hocanın bir kişiyi iyileştirdiğini görmedim. Varsa iyi olan birisi buradan yazsın bilelim.
Ronaldogeldi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Ronaldogeldi »

Ben de muhsin balabandan sonuc alamadim.
Burakgsgs
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Burakgsgs »

bende fayda görmedim tamamen para tuzağı..
Odessit

Mesaj gönderen Odessit »

Para tuzağı. Umut taciri
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Levent hocanın tedavisi nasıl peki Muhsin balaban sıkıntı herkes yazıyor fayda yok diye
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen smm2804 »

Bende fayda göremedim kendisi paraya çok düşkün
ahmet24
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ahmet24 »

Muhsin Hoca da ben de fayda görmedim ama para göz demek biraz haksızlık sanki. Uygulayabileceği her şeyi yapıyor. Onca yabancı müşterisi varken daha da para alabilir istese. Bir de Zafer Oyman'ı da gördüm ben. İlgilenme anlamında Muhsin Hoca bin kat daha iyidir. Ben fayda görmediğimi söyleyince iki seans da kendi ücretsiz yaptı
messi1

Mesaj gönderen messi1 »

ahmet24 yazdı:Muhsin Hoca da ben de fayda görmedim ama para göz demek biraz haksızlık sanki. Uygulayabileceği her şeyi yapıyor. Onca yabancı müşterisi varken daha da para alabilir istese. Bir de Zafer Oyman'ı da gördüm ben. İlgilenme anlamında Muhsin Hoca bin kat daha iyidir. Ben fayda görmediğimi söyleyince iki seans da kendi ücretsiz yaptı

Sıkıntı zaten fayda görmemekte boşuna insanların parasını alıyor hak geçiyor. İlgi önemli ama biz iyi olmak istiyoruz bendende masaj ve eswt için para almadığı zamanlar oluyordu ama sonuc ne oldu 2 yıl boşuna uğraştım.
emre034
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen emre034 »

Tüm dr lar bu işi para için yapıyor..

Zafer hoca
Muhsin hoca
Hüseyin hoca

Hepsinin iyi ettiği hastalar var, hepsi de benimle ilgilendiler,

Zahmetsiz bir işlem veya bedavaya kurtulabileceğiniz bir hastalık değil, bende hepsine gittim iyileşmedim. Ama hepsi normal drlar gibi benimle ilgilendi. Hala Sonuç alamadım ama kim alabilmiş ki ????
canadianguy1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen canadianguy1 »

emre034 yazdı:Tüm dr lar bu işi para için yapıyor..

Zafer hoca
Muhsin hoca
Hüseyin hoca

Zahmetsiz bir işlem veya bedavaya kurtulabileceğiniz bir hastalık değil, bende hepsine gittim iyileşmedim. Ama hepsi normal drlar gibi benimle ilgilendi. Hala Sonuç alamadım ama kim alabilmiş ki ????
Bu mantiga gore herkes herseyi para icin yapiyor ,bir tane meslek soylermisin para almadan bisey yapan muhendiside hakimide savcisida muslukcusuda ,olay parani kazanirken ne kadar durustsun bu, karsidaki hastanin fayda goremeyecegini anladigin veya hissettigin anda devam etmek bu serefsizlik oluyor ,veya bi hastayi bosu bosuna geciktirmek ,adamin enfeksiyonu bakterisi var anti vermiyosun gel ozon ol bana 10000 bayil daha kotu ol,30-40 dakika dinlemis gibi gorunup pohpohlayip o zamanida ayni zamanda kendi dinlenmesi icin kullanip, hayal satip iyilesmediginde iyisin iyisin deyip geciktirip pohpohlamak bir doktorun yapacagi en acimasizca sey ,tibki gerek yokken bi islem yapmak ameliyat yapmak gibi
canadianguy1

emre034 yazdı:Tüm dr lar bu işi para için yapıyor..

Zafer hoca
Muhsin hoca
Hüseyin hoca

kim alabilmis ki dedigin al en basta forumun sahibi ,hayatimiz boyunca iyilesemeyecegimizimi dusunelim belki 5 sene belki 10 sene sonra iyilesecegiz ,ne yapalim o ihtimalide kovalamayalimmi denemeyelimmi,zaten karamsariz bide boyle seyler yazilinca hakkaten guzel oluyor,madem kimse sonuc alamiyor youtubeda muhsin hocanin kanalina bak su hastanin bu hastanin iyilesme hikayesi bilmemne bu yalani bile soylemek basli basina bi ahlaksizlik degilmi iyilesmeyeni iyilesmis gibi gostermek
bayramoglu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen bayramoglu »

Ben iki sene muhsin hocaya gittim geldim. İlk açtığında fiyatları biraz makuldü ancak şuan da yerli hastalara haftada bir randevu veriyor. Yerli hastalarla uğraşmak istemiyor. Çünkü biliyor bu işin tedavisi yok. Kendisi de aslen arap olduğu için yurt dışında gelen arapların parası ona fazlasıyla yetiyor. Olabilecek en iyi cihazlar var elinde her açıdan prostatı görebiliyor. Sıvı getirme konusunda Türkiyede ki en dr lardan biri. İstanbulda üstüne tanımam. Fakat eswt ye çok güveniyor. Halbuki eswt olayı baştan aşşağı çöp.muhsin hoca protokolünü masaj üzerine odaklamıştı. Ancak şimdi penisten sondajla kokteyl antibiyotik olayına daha çok güveniyor. Bir nevi yenikapıdaki at hırsızının iğnesiz yöntemini uyguluyor. Muhsin hocanın problemi insanlara gereksiz yere gaz vermesi çok fazla hallederiz demesi. İşi espiriye vurup yer yer dalgaya alması. Karşısındakinin ne kadar hayati bir problemi olduğunu unutması. Elimden geldiğince objektif olmaya çalışıyorum.ama muhsin hocanın protokolü başarısız. Bana hiç bir yararı olmadı aksine orada hastalığım iyice arttı. Belki prostatımda lokal bir yerde iltihap vardı antiyle uzun vadede düzelecektim belki ama masajla bunu her yere yaydı. Bilemiyorum. Hoca aslında elinden geleni yapıyor ama işin parasal kısmından da taviz vermiyor. Şuan en pahalı tedavi belkide kendisinde. Lökosit bakmıyor. Pcr testine girmiyor. Duyarlı anti yi kovalamıyor. Hastaya özel çalışmıyor. Masaj+eswt+sonda prostat içine anti+ eğer hastaya satabilirse 10 seans ozon protokolü bu şekilde. Ama iyi olanı görmedim. Çoğu hastanın ilk aşamada septomlarını üç katına çıkarıyor sonra onu düzeltmeye çalışıyor. Muhsin hoca konusu bu vesselam
bayramoglu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen bayramoglu »

mıtu48 yazdı:
bayramoglu yazdı:Ben iki sene muhsin hocaya gittim geldim. İlk açtığında fiyatları biraz makuldü ancak şuan da yerli hastalara haftada bir randevu veriyor. Yerli hastalarla uğraşmak istemiyor. Çünkü biliyor bu işin tedavisi yok. Kendisi de aslen arap olduğu için yurt dışında gelen arapların parası ona fazlasıyla yetiyor. Olabilecek en iyi cihazlar var elinde her açıdan prostatı görebiliyor. Sıvı getirme konusunda Türkiyede ki en dr lardan biri. İstanbulda üstüne tanımam. Fakat eswt ye çok güveniyor. Halbuki eswt olayı baştan aşşağı çöp.muhsin hoca protokolünü masaj üzerine odaklamıştı. Ancak şimdi penisten sondajla kokteyl antibiyotik olayına daha çok güveniyor. Bir nevi yenikapıdaki at hırsızının iğnesiz yöntemini uyguluyor. Muhsin hocanın problemi insanlara gereksiz yere gaz vermesi çok fazla hallederiz demesi. İşi espiriye vurup yer yer dalgaya alması. Karşısındakinin ne kadar hayati bir problemi olduğunu unutması. Elimden geldiğince objektif olmaya çalışıyorum.ama muhsin hocanın protokolü başarısız. Bana hiç bir yararı olmadı aksine orada hastalığım iyice arttı. Belki prostatımda lokal bir yerde iltihap vardı antiyle uzun vadede düzelecektim belki ama masajla bunu her yere yaydı. Bilemiyorum. Hoca aslında elinden geleni yapıyor ama işin parasal kısmından da taviz vermiyor. Şuan en pahalı tedavi belkide kendisinde. Lökosit bakmıyor. Pcr testine girmiyor. Duyarlı anti yi kovalamıyor. Hastaya özel çalışmıyor. Masaj+eswt+sonda prostat içine anti+ eğer hastaya satabilirse 10 seans ozon protokolü bu şekilde. Ama iyi olanı görmedim. Çoğu hastanın ilk aşamada septomlarını üç katına çıkarıyor sonra onu düzeltmeye çalışıyor. Muhsin hoca konusu bu vesselam
Zaman içinde kaybolan semptomlariniz yokmu bu işin tedavisi yok demişsiniz de merak ettim yani ereksiyon sorununuz dışında başka sıkıntı varmı ağrı yanma vs varsa hangi bölgelerde var
Septomlarım cinsel isteksizlik ereksiyon kaybı. ( bunlar en çok şikayet olan konulardı) işerken yanma ve şiddetli geriçekilme. Benim işerken yanma dışında idrarla alakalı çok problemim yoktu. Tabi spermin az ve saydam gelmesi vardı. Bunlara çözüm bulamadı muhsin hoca. Antibiyotik tedavisinden fayda görüyorum ama bırakınca iki gün sonra sanki hiç tedavi almamış gibi oluyorum. Zafer hocanın tedavi şekli bana az da olsa iyi gelmişti. Bana bir doktor arkadaşım antibiyotiği kesintisiz bir yıl almazsan düzelemezsin dedi. Ben 8 9 kere bel soğuklu geçirdim. Bu doktor arkadaşım kronik prostat olmaman mucizeydi dedi. Ben biraz yakışıklıydım o yüzden makinayı çok hor kullandım
canadianguy1

bayramoglu yazdı:Ben iki sene muhsin hocaya gittim geldim. İlk açtığında fiyatları biraz makuldü ancak şuan da yerli hastalara haftada bir randevu veriyor. Yerli hastalarla uğraşmak istemiyor. Çünkü biliyor bu işin tedavisi yok. Kendisi de aslen arap olduğu için yurt dışında gelen arapların parası ona fazlasıyla yetiyor. Olabilecek en iyi cihazlar var elinde her açıdan prostatı görebiliyor. Sıvı getirme konusunda Türkiyede ki en dr lardan biri. İstanbulda üstüne tanımam. Fakat eswt ye çok güveniyor. Halbuki eswt olayı baştan aşşağı çöp.muhsin hoca protokolünü masaj üzerine odaklamıştı. Ancak şimdi penisten sondajla kokteyl antibiyotik olayına daha çok güveniyor. Bir nevi yenikapıdaki at hırsızının iğnesiz yöntemini uyguluyor. Muhsin hocanın problemi insanlara gereksiz yere gaz vermesi çok fazla hallederiz demesi. İşi espiriye vurup yer yer dalgaya alması. Karşısındakinin ne kadar hayati bir problemi olduğunu unutması. Elimden geldiğince objektif olmaya çalışıyorum.ama muhsin hocanın protokolü başarısız. Bana hiç bir yararı olmadı aksine orada hastalığım iyice arttı. Belki prostatımda lokal bir yerde iltihap vardı antiyle uzun vadede düzelecektim belki ama masajla bunu her yere yaydı. Bilemiyorum. Hoca aslında elinden geleni yapıyor ama işin parasal kısmından da taviz vermiyor. Şuan en pahalı tedavi belkide kendisinde. Lökosit bakmıyor. Pcr testine girmiyor. Duyarlı anti yi kovalamıyor. Hastaya özel çalışmıyor. Masaj+eswt+sonda prostat içine anti+ eğer hastaya satabilirse 10 seans ozon protokolü bu şekilde. Ama iyi olanı görmedim. Çoğu hastanın ilk aşamada septomlarını üç katına çıkarıyor sonra onu düzeltmeye çalışıyor. Muhsin hoca konusu bu vesselam
Aynen oyle cozemeyeceksen de ki benimle zaman kaybetme , veya insanlara biseyin yok deme
canadianguy1

bayramoglu yazdı:
mıtu48 yazdı:
Zaman içinde kaybolan semptomlariniz yokmu bu işin tedavisi yok demişsiniz de merak ettim yani ereksiyon sorununuz dışında başka sıkıntı varmı ağrı yanma vs varsa hangi bölgelerde var
Septomlarım cinsel isteksizlik ereksiyon kaybı. ( bunlar en çok şikayet olan konulardı) işerken yanma ve şiddetli geriçekilme. Benim işerken yanma dışında idrarla alakalı çok problemim yoktu. Tabi spermin az ve saydam gelmesi vardı. Bunlara çözüm bulamadı muhsin hoca. Antibiyotik tedavisinden fayda görüyorum ama bırakınca iki gün sonra sanki hiç tedavi almamış gibi oluyorum. Zafer hocanın tedavi şekli bana az da olsa iyi gelmişti. Bana bir doktor arkadaşım antibiyotiği kesintisiz bir yıl almazsan düzelemezsin dedi. Ben 8 9 kere bel soğuklu geçirdim. Bu doktor arkadaşım kronik prostat olmaman mucizeydi dedi. Ben biraz yakışıklıydım o yüzden makinayı çok hor kullandım
Yakisiklilik guzellik basa bela :D
Burakgsgs

Mesaj gönderen Burakgsgs »

çok güzel özetlemişsin
messi1

Mesaj gönderen messi1 »

onur2424 yazdı:
Benim agzima sican iki doktor biri halil ibrahim biri muhsin.

Muhsin reis kimsenin iyi olmasını istemiyor devamlı ona gelsin para versin istiyor. Abi devlet devlet değilki bu tarz durumların olası normal. Adamlar google reklam veriyor prostatit ve varikosek yazıyorsub Muhsin Balaban Cüneyt Sevinç çıkıyor. Bu doğru değil buna bir çözüm bulunması gerek yoksa çok kişi mağdur olacak.
eray36

Mesaj gönderen eray36 »

Muhsin tokatcı Aklı olan uzak dursun inek gibi sağarlar şebeke bunlar adam dünyanın parasını kaldırıyor tiçaret adama mı
messi1

Mesaj gönderen messi1 »

eray36 yazdı:Muhsin tokatcı Aklı olan uzak dursun inek gibi sağarlar şebeke bunlar adam dünyanın parasını kaldırıyor tiçaret adama mı

Abi adam hastalarına zorla yorum yaptırıyordu doktorlar sitesine. Google muhsin balaban yazın 120 yorum çıkıyor hepside 5 yıldız adamın hiç mi kötü yorumu olmaz amk. Bu diğer doktorlarada haksızlık.
eray36

Mesaj gönderen eray36 »

Ben varıkosel amaliyatıda oldum prostatit içinde kaç kere gittim Agzıyla adam siker beni de sikti beim 20 binim gitmiştir sonuç sıfı iyi olanda yok ben bir profla konuştum adamın dedidiği bu hastalıkta hastalar doktor doktor gezer acımasızlar olanlar soyar piskojiniz bozulur paranız giderolan sana olur dedi adam ne derse cıktı boştan yere doktor doktor gezmeyin paranız cok olsada gezmeyin ruhsağlınız bozulur
eray36

Mesaj gönderen eray36 »

mıtu48 yazdı:
eray36 yazdı:Ben varıkosel amaliyatıda oldum prostatit içinde kaç kere gittim Agzıyla adam siker beni de sikti beim 20 binim gitmiştir sonuç sıfı iyi olanda yok ben bir profla konuştum adamın dedidiği bu hastalıkta hastalar doktor doktor gezer acımasızlar olanlar soyar piskojiniz bozulur paranız giderolan sana olur dedi adam ne derse cıktı boştan yere doktor doktor gezmeyin paranız cok olsada gezmeyin ruhsağlınız bozulur
E biz nasıl iyileşecez mk millet uzayda mekik çekiyor zamanmi bunun ilacı ne abi biri bişey desin ya Allah için
Kardeşim düzenli yaşa hastalığı kabullen çüke iyi gelen besinlerle beslen spor yap gıda takviyeri al zamana bırak kafanı cok yorarsan bu iş düzelmez önce beyin sağlığı pozitif düşün pozitif yaşamaya bak yarını düşünürsen kaygı olur anksiyete olur daha kötü olursun hayatı fazla ciddiye alma
messi1

Mesaj gönderen messi1 »

eray36 yazdı:Ben varıkosel amaliyatıda oldum prostatit içinde kaç kere gittim Agzıyla adam siker beni de sikti beim 20 binim gitmiştir sonuç sıfı iyi olanda yok ben bir profla konuştum adamın dedidiği bu hastalıkta hastalar doktor doktor gezer acımasızlar olanlar soyar piskojiniz bozulur paranız giderolan sana olur dedi adam ne derse cıktı boştan yere doktor doktor gezmeyin paranız cok olsada gezmeyin ruhsağlınız bozulur

Kardeşim ne paralar kaptırdım ben. Her seferinde bana iyi olduğumu söylüyordu prostatımın ağzına sıçtı masaj yapa yapa