Antibiyotikden fayda gördüm

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Burak11
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Antibiyotikden fayda gördüm

Mesaj gönderen Burak11 »

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 senedir idarda yanma peniste kaşınma ve batma prostat bölgesinde yanma şikayetlerim vardı bu süreçte birkaç tane farklı Dr gittim meni kültürü idar kültürü ultrason çekildi ve bir şeyin olmadığı söylendi birkaç kere farklı antibiyotik grubu ilaç yazıldı ve iesef iğne kullandım.Şuan kısa dönem askerim ve öbekleri ve şikayetlerim geçen hafta çok arttı hiç umudum olmamasına rağmen revire çıktım buradaki tabin albay beni 15 saniye amca dinledi ve kağıda idrar yolları enfeksiyonu yazıp 3 tane ilaç verdi.monurol 3 gr tek kullanımlık şase, piyeloseptyl 50mg ,algopet 100mg bu ilaçları aldım ve hiç kullanmak istemedim fakat akşam olunca bir umuttur diye reçetedeki gibi kullanmaya başladım yaklaşık bir hafta oldu.şikeyetlerim bıçak gibi kesildi tam olarak iyileştiğimi sanmıyorum ama bu ilaçların bu kadar iyi gelmesi beni antibiyotikle tedavi konusunda çok heyecanlandırdı bunu sizlerle paylaşmak istedim
prostatiniseveyim

Re: Antibiyotikden fayda gördüm

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Guzel kardesim allah hayirli tezkere nasip etsin sadece 1 doz aldigin monurol antibiotik digeri antiseptik oburude agri ve iltihap giderici baslik biraz manidar olmus
Burak11

Mesaj gönderen Burak11 »

Teşekkür ederim söylediğim gibi daha önce çok daha yığın ilaç kullanımım oldu iğneler,1000mg antibiyotikler ama hiç bir dönem bu kadar iyileşmeye yakın olmadım bu kadar ufak dozlu ilaçlar neredeyse şikayetleri bıçak gibi kesti buna şaşırıyorum
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

Burak11 yazdı:Teşekkür ederim söylediğim gibi daha önce çok daha yığın ilaç kullanımım oldu iğneler,1000mg antibiyotikler ama hiç bir dönem bu kadar iyileşmeye yakın olmadım bu kadar ufak dozlu ilaçlar neredeyse şikayetleri bıçak gibi kesti buna şaşırıyorum
Bende askerlik yaptigim donemde cok agir bir soguk alginligi gecirmustim 1 gunluk antibiyotik tedavisi sonrasi turp gibi olmustum askeriyenin ilaclari cok kaliteli ondan kaynaklaniyor antibiyotikleri asiri kuvvetli
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

her zaman derim.uygun dozlarda uygun antibiyotikler ile iyileşebilirsiniz.bu hastalığın başka çözümü yok malesef.
etmen

Mesaj gönderen etmen »

iyi de uygun dozda uygun antibiyotiği hangi dr verecek hepsi başından savıyor paralı bile olsa
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

gerekirse tek tek ne kadar ürolog ve enfeksiyoncu varsa dolaşmak gerekiyor.100 yada 200 tane ne kadar olursa artık.elbet bir yerde doğru ilacı veren çıkıyor.
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen menemen »

Bnde ilk olarak penis ucu ağrısı vardı daha sonra idrarda yanma,bel,kalça,karın altnda ağrı ve sık idrar,boşalma sırasnda ve sonrasnda ağrı,makatta yanma,idrarda kan,testis ağrıları,pelvik bölgede şiddetli ağrı çkınca izmirde bi üroloğa gittim tetradox,ciprasid(2şer) kutu kullandm. Peniste ağrı,yanma,sızı idrar tahlilinde eritrosit fazlalğı, makkatta yanma hariç hpsi geçti bidaha gelmedi o ağrılar.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

menemen yazdı:Bnde ilk olarak penis ucu ağrısı vardı daha sonra idrarda yanma,bel,kalça,karın altnda ağrı ve sık idrar,boşalma sırasnda ve sonrasnda ağrı,makatta yanma,idrarda kan,testis ağrıları,pelvik bölgede şiddetli ağrı çkınca izmirde bi üroloğa gittim tetradox,ciprasid(2şer) kutu kullandm. Peniste ağrı,yanma,sızı idrar tahlilinde eritrosit fazlalğı, makkatta yanma hariç hpsi geçti bidaha gelmedi o ağrılar.
sık idrar ,idrar sonrası yanma var mı şu an ?
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen menemen »

Sık idrar yokda, idrar sonrası yanmada yok ama bazen nadiren büyük tuvalet sonrası az bi yanma oluyo. Tazyikli işedğimde yanmıyor. Ama şu penis ucuna sanki jilet atıyolar idrar sırasnda ve sonrasnda. Ama şu eritrost olayını daha doktorlar çözemedi
Burak11

Mesaj gönderen Burak11 »

1 yıldır şikayet ettiğim ve bir türlü geçiremediğini aeptomların 50 mg 100mg ilaçlarla kesilmesi çok şaşırtıcı bir çok Dr gezdim hiç biri prostat sıvına bakmadı bakterinin cinsini bir türlü öğrenemedim bu ilaçlar işe yarıyo galiba uzun vade kullanmak gerekecek.en önemli şey bakteriyi tespit edip ona göre ilaç kullanmak