SOL TESTİS AĞRI

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
caglarr211
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

SOL TESTİS AĞRI

Mesaj gönderen caglarr211 »

lütfen yardımcı olun 21 yaşındayım benim yaklaşık 9 aydır süren sol testis ağrım var ve 24 saat durmaksızın ağrıyor 5 kez ultrason çekildi renkli doppler çekildi ve hiçbir şey çıkmıyor 8 farklı doktora gittim ağrı neden kaynaklanıyor kimse çözemedi bazıları varikoselin olabilir ultrasonda çıkmıyor ama dedi ve 1 ay önce varikosel ameliyatı oldum ama ağrım hala geçmedi artık kafayı yiyeceğim muhsin balaban prostatit tedavi uyguladı yine geçmedi. mast yaptıktan sonra ağrım şiddetleniyor ve o gün ağrımdan kıvranıyorum benim bu sol testisimdeki ağrı neyden kaynaklanıyor olabilir ne yapmam gerekiyor lütfen dayanamıyorum ağrımdan
Akın 3434
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: SOL TESTİS AĞRI

Mesaj gönderen Akın 3434 »

Epididimit kanalıyla ilgili olabilir antibiyotik kullanınca agrın hafifliyor mu bide agrı yanma batma yapıyor mu bacak iç uyluk agrısı oluyor mu
caglarr211

Akın 3434 yazdı:Epididimit kanalıyla ilgili olabilir antibiyotik kullanınca agrın hafifliyor mu bide agrı yanma batma yapıyor mu bacak iç uyluk agrısı oluyor mu
yanma oluyor testiste şuan var mesela. testise emar çekildi ultrason çekildi kaç defa ama bir sonuç yok
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

caglarr211 yazdı:
Akın 3434 yazdı:Epididimit kanalıyla ilgili olabilir antibiyotik kullanınca agrın hafifliyor mu bide agrı yanma batma yapıyor mu bacak iç uyluk agrısı oluyor mu
yanma oluyor testiste şuan var mesela. testise emar çekildi ultrason çekildi kaç defa ama bir sonuç yok
İdrar yaparken sorunun varmı kardesim, yan işeme, catallı işeme peniste batma gibi...sadece testistemi agri yanma var?
Akın 3434
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Akın 3434 »

Sen muhtemelen bi enfeksiyon geçirmişsin olabilirsin ama varikosel olabilir diyip ameliyat neden ettiler anlamadım ultrasonda çıkar damar çünkü ameliyat sonrası ister istemez ordaki sinirleri zedeliyorlar sinir harabiyeti olabilir şuanki yanmaların
caglarr211

Akın 3434 yazdı:Sen muhtemelen bi enfeksiyon geçirmişsin olabilirsin ama varikosel olabilir diyip ameliyat neden ettiler anlamadım ultrasonda çıkar damar çünkü ameliyat sonrası ister istemez ordaki sinirleri zedeliyorlar sinir harabiyeti olabilir şuanki yanmaların
ameliyattan önceki ağrılarım yanmalarım aynı şekilde devam ediyor öncesinde de böyleydi hiç geçmiyor
prostagod
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen prostagod »

Uretra sendromu.