Tecrübeli hastalar bi baksin

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Arap
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Tecrübeli hastalar bi baksin

Mesaj gönderen Arap »

Tedavimin 2. Ayindayim 5 kutu genta klandain ,orcafil 5 mg ve igsone kullaniyorum fakat her gecen gun agrilarima yenileri ekleniyo bu normalmi olmayan agrilarda cikti. Kalca kisminda bacagimi hareket ettirirken bile agri yapiyo penis basinda agri yoktu oda eklendi her idrarda catallasma var . Sizce bu normalmi. Resmen 8 sene oncesine döndüm kafayi yicem. Kadir abi ne olur cvp yaz
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Tecrübeli hastalar bi baksin

Mesaj gönderen kadir »

Arap yazdı:Tedavimin 2. Ayindayim 5 kutu genta klandain ,orcafil 5 mg ve igsone kullaniyorum fakat her gecen gun agrilarima yenileri ekleniyo bu normalmi olmayan agrilarda cikti. Kalca kisminda bacagimi hareket ettirirken bile agri yapiyo penis basinda agri yoktu oda eklendi her idrarda catallasma var . Sizce bu normalmi. Resmen 8 sene oncesine döndüm kafayi yicem. Kadir abi ne olur cvp yaz
Kalça kismindaki agrı eklem agrısı olabilir antibiyotikle alakali. Idrar catallasması enfeksiyon yada inflamasyonun artmasiyla olur. Üşütmüş olabilirsin, stresin artmiş olabilir, tükettigin gidalarla alakali olabilir. Ilaclarini degistirmeni öneririm.
Arap
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Tecrübeli hastalar bi baksin

Mesaj gönderen Arap »

Sagol kadir abi zafer hoca ayın 5 inde hastanedeymis ilk isim randevu almak oldu. Klandaini de kullanmayi biraktim.