Nuks Nuks

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Enver

Nuks Nuks

Mesaj gönderen Enver »

Simdi doktora gittim prostata parmak atti eve geldim kendimi cok iyi hissettim 31 cektim nuks yapti.
Bir kere daha doktura gittim prostati control etti eve geldim 31 cekmedim 3 gun sorna gene nuks yapti.

Cok illet birsey.
Anlik his siyattim iyi veya kötü oldumu hissesdiyorum.

Merak ediyorum vücut neden nüksler.
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Nuks Nuks

Mesaj gönderen Apo »

Biraz iyi oldunuz mu hemen boşalmayın haftada en fazla 2 kez boşalın biraz sabir
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

Bu hastaligin en buyuk ozelligi zaten nuks. Yuzde 90imiz bu sekildeyiz.
Arap

Mesaj gönderen Arap »

Bak bende de biraz benzer durum var. Bir ay once tedaviye basladim cok iyiydim. 1 hafta oldu antibiyotik biteli bide ben sogukta caliyorum 0 ile 4 derece arasi. Nasilim biliyomusun sanki hastaligin ilk baslangici gibi okadar kotuyumm. Yarin kontrole gidicem keske antibiyotik bittigi gun gitseydim. Soguktan nuks ediyo hemen is yerimi de degistiricem.
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

Arap yazdı:Bak bende de biraz benzer durum var. Bir ay once tedaviye basladim cok iyiydim. 1 hafta oldu antibiyotik biteli bide ben sogukta caliyorum 0 ile 4 derece arasi. Nasilim biliyomusun sanki hastaligin ilk baslangici gibi okadar kotuyumm. Yarin kontrole gidicem keske antibiyotik bittigi gun gitseydim. Soguktan nuks ediyo hemen is yerimi de degistiricem.
şikayetleriniz neler ve hangi doktora tedavi oluyorsunuz
Arap

Mesaj gönderen Arap »

Bende butun belirtiler var . Geri cekilme en buyuk sikintim agrilara alistim fakat. Kamış sertlesiyo ve geri cekilme oluyo iste o beni delirtiyo dayanamiyorum huzursuzluk yapiyo.
Arap

Mesaj gönderen Arap »

Kadir abi kamışta sertleşme oluyo geri cekilme yasiyorum bunun icin ne onerirsin ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Arap kardesim sogukta zaten saglam insanin çükü bile ufalir geri cekilir.. o bölgeyi sicak tut.. termal iclik giy ayaklarini sicaktut. Ve tedavini aksatma.
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Kendinizi iyi yada , kötü hisseddin. Prostatite boşalmayı 4 günde bir yapmak tedavi edici. Ne 3 nede 5 .Boşalmadan 1 saat öncesinde bol su içilmeli. önceden sıcak su torbasina 30 dakika kadar oturduktan sonra yapılmalı.
Hatta bu esnada ereksiyon olunursa , kendinden akıntı gelmesi sonrasında boşalmalı. Boşaldıktan sonra idrara çıkmak önemli. Mesanenin ne boş nede tam dolu sıkışık olmamalı.
Xman1

Mesaj gönderen Xman1 »

Enver yazdı:Simdi doktora gittim prostata parmak atti eve geldim kendimi cok iyi hissettim 31 cektim nuks yapti.
Bir kere daha doktura gittim prostati control etti eve geldim 31 cekmedim 3 gun sorna gene nuks yapti.

Cok illet birsey.

Arkadaşlar, prostatta enfeksiyon fazlaysa prostata parmakla bakmak iltihabın vücüda yayılması riskini taşımaz mı? Yani bunu tapmadan önce enfeksiyon miktarına bakmak gerekmez mi?
burhanmrt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen burhanmrt »

Enver yazdı:Simdi doktora gittim prostata parmak atti eve geldim kendimi cok iyi hissettim 31 cektim nuks yapti.

Cok illet birsey.

Dostum bu nüks değil senin prostatta zaten enfeksiyon bitmediği için geçici rahatlama ve alevlenme dönemlerini nüks sanıyorsun
Enver01

Mesaj gönderen Enver01 »

Xman1 yazdı:

Cok illet birsey.

Arkadaşlar, prostatta enfeksiyon fazlaysa prostata parmakla bakmak iltihabın vücüda yayılması riskini taşımaz mı? Yani bunu tapmadan önce enfeksiyon miktarına bakmak gerekmez mi?
Bilmiyorum ama sonuçta doktora gittim kendim parmaklamadim hani doktor billir
Enver01

Mesaj gönderen Enver01 »

burhanmrt yazdı:

Cok illet birsey.

Dostum bu nüks değil senin prostatta zaten enfeksiyon bitmediği için geçici rahatlama ve alevlenme dönemlerini nüks sanıyorsun
Bilmiyorum nasil tedavi yollu tizecem de bilmiyorum. Cuma günü randevum var pelvik bölge ve hemoriod detaili konuşma hayırlısı olsun nediyimki. Zor...........