Kalsifikasyon

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Kalsifikasyon

Mesaj gönderen bb544 »

Armegeddon yazdı:Peki ekstra bir sorum olacak herkese prostatında kalsifikasyon olan arkadaşların en büyük sorunu nedir mesela bende devamlı idrar hissi yanma ve nadiren prostatta iğne batması tarzında keskin anlık acı oluyor ama 3 senelik bir iyileşme dönemim oldu eğer kalsifikasyon kaynaklı ise nasıl geçti orda takılıyorum
Kalsifikasyon kalsiyum birikmesidir toplanması diyorlar cpgu doktor enfeksiyon izi kalıntısı diyor. İyileşme olsada kalsifikasyonlu alandan dolayı prostat hassas oluyor en ufak sogukta ve üst üste boşalmada kasılıyor agrı acı oluyor. Sonuö olarak kesin olarak geçti diyemiyor kimse birde kalsifikasyonda bakteri saklanabilir
Allah büyük :roll:
Burakgsgs
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Burakgsgs »

Peki bu kalsifikasyon geçmez mi ?
Burakgsgs

Birde kalsifikasyon ile inflamasyon arasında fark varmı?
Fatih
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Fatih »

Eskihasta yazdı:Xatral ve cataflam kullanmayı denediniz mi 2-3 lokosit sorun olmaz fazla isef iğne iseteseydiniz hekimden
sıcak oturma banyosu mutlaka yapın
Yarın bakalım penisilin diye bi iğne var mış ona başlıcam bakalım iyi gelecek mi .
Fatih
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Fatih »

Burakgsgs yazdı:Peki bu kalsifikasyon geçmez mi ?

Kardeşim anladıgım kadarıyla geçmiyor
iskata
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen iskata »

Bende de var 6 kutu azitro 6 kutu tetradox kullandim ama iyilesme yok ennbuyuk sikayetlerim baskin tipi idrar gelmesi idrar yaptiktan sonra asiri damlatma testis agrisi penis kokü agrisi bosaldiktan sonra hafif yanma 12 senedir bende var ama son 2 senedir kalisifikasyon gelisti ve gecmiyor ayrica sex yaptiktan sonra sikayetlerim artiyor
Burakgsgs

Hüseyin seçgin hocayla görüştüm kalsifikasyon varsa dahi yanma ve diğer şikayetler yapmaz diyor
secooo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen secooo »

bb544 yazdı:
Fatih yazdı:
bb544 yazdı: Doktorluk durumu geçmişsin benden sana tavsiye;önümüz ramazan orucunu tut vegan beslen yeşillik sebze meyve, hayvansal gıdaları hayatından 3 ay cıkar. Bu sürede yemekten 30dk önce yemek yedikten 2 saat sonra su iç. Degişiklik olursa oructa belli olur. Hazır gıdalar yasak sadece beypazarı maden suyu serbest.
Doktora gitmeme gerek yok yani anladığım kadarıyla Bu arada yorumun için teşekkür ederim
Sen benim dediklerimi dene ramazan boyunca orucu tut hayvansal her gıda yasak. Et süt yogurt peynir tereyag balık vs. Mercimek corbası iç kuru fasulye nohut sebze yemegi sahurda ceviz badem fındık cig tüket domates ye. Bir ay dene hiç bişrey kaybetmezsin ama kaçamak yok :) harfiyen uycaksın yarar görürsen normal yaşamında devam edersin yarar görmezsen istedigini yer içersin 1 ay sonra. Vucut oructa 14-16 aç kalınca oto faji yapar kendini onarır sende saglıklı beslenince artıya geçer iyilik hali olur agrılar azalır. Vs vs saygılar ama mutlaka dene
14 16 saat açlıkla otofaji başlamaz ama çok faydalıdır son bilgiler otofajinin 36 saatten sonra başladığı yönünde..
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

secooo yazdı:
bb544 yazdı:
Fatih yazdı:
Doktora gitmeme gerek yok yani anladığım kadarıyla Bu arada yorumun için teşekkür ederim
Sen benim dediklerimi dene ramazan boyunca orucu tut hayvansal her gıda yasak. Et süt yogurt peynir tereyag balık vs. Mercimek corbası iç kuru fasulye nohut sebze yemegi sahurda ceviz badem fındık cig tüket domates ye. Bir ay dene hiç bişrey kaybetmezsin ama kaçamak yok :) harfiyen uycaksın yarar görürsen normal yaşamında devam edersin yarar görmezsen istedigini yer içersin 1 ay sonra. Vucut oructa 14-16 aç kalınca oto faji yapar kendini onarır sende saglıklı beslenince artıya geçer iyilik hali olur agrılar azalır. Vs vs saygılar ama mutlaka dene
14 16 saat açlıkla otofaji başlamaz ama çok faydalıdır son bilgiler otofajinin 36 saatten sonra başladığı yönünde..
Ben kendimde denedim oluyor. Denediysen kendinde vucut bişeyleri yendiyse paylaş.
Allah büyük :roll: