Sık idrardan ne anlamaliyiz?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Promete
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Sık idrardan ne anlamaliyiz?

Mesaj gönderen Promete »

Herkese selamlar efendim,yeni üyeyim.. Sık idrardan ne anlamaliyiz? Yani kaç dakikada bir çıkarsak sık idrar tanımına girer bu?Ayrıca prostatitte sık idrar olunca muhakkak debi ve tazyik düşük müdür?mesela benim iki saatte bir ve oldukça tazyikli ve debisi gayet iyi,bu durumda bunu sık idrar olarak yorumlamam mi gerekiyor?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Sık idrardan ne anlamaliyiz?

Mesaj gönderen kadir »

A.s. kardesim hayirli olsun uyeliginiz.Debi, tazyik yüksekse ve 2 saat icinde idrar yapilmasi söz konusuysa sık.idrar diye anılmaz bu durum.
Promete
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Promete »

Allah razı olsun Kadir abi,eksik olma...6 ay aralıksız gümüş suyu içtim,içtiğim zamanlarda iyiydim,bırakınca semptomlar geri geldi, antibiyotik gibi çalışıyor sanırım, Saraçoğlunun kuru de bu şekilde çalışıyor,kullanınca iyi bırakınca başa sarıyor..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Promete yazdı:Allah razı olsun Kadir abi,eksik olma...6 ay aralıksız gümüş suyu içtim,içtiğim zamanlarda iyiydim,bırakınca semptomlar geri geldi, antibiyotik gibi çalışıyor sanırım, Saraçoğlunun kuru de bu şekilde çalışıyor,kullanınca iyi bırakınca başa sarıyor..
Evet aynen oyle kardesim, bende gümüssuyu kullanmistim baya ama fayda olmamisti.
Eskihasta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Eskihasta »

Promete yazdı:Allah razı olsun Kadir abi,eksik olma...6 ay aralıksız gümüş suyu içtim,içtiğim zamanlarda iyiydim,bırakınca semptomlar geri geldi, antibiyotik gibi çalışıyor sanırım, Saraçoğlunun kuru de bu şekilde çalışıyor,kullanınca iyi bırakınca başa sarıyor..
Tek başına sık idrar psikolojik bir rahatsızlık belirtisi de olabilir kaygı düzeyi arttıkça idrar hissi artar