Peniste Ekzama

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
yorgun

Peniste Ekzama

Mesaj gönderen yorgun »

Dün Cilt doktoruna gittim elle muayne sonucu ekzama teşhisi koydu.Merhem verdi. Akşam uyguladım rahatlama oldu. Uzun süre bu foruma yazamadım. Bu arada rahatsızlığımı genel hatları ile anlatayım, Üroloji doktoruna işeme sorunu anlatırken sünnet derimdeki sorundan da bahsettiğimde anlamıyorlardı 4 doktor dolaştım anlamadılar porostatım var ve sünnet derisi bölgemdeki sıkıntıyı es geçiyorlardı.Bu bölgemde kaşıntılar vardı ve ben temiz olabilmek için banyoda çok sabunlu temizlik yapmamdan ötürü aynı zamanda mastbasyon sonucu kuruyan bölgede çatlaklar sonucu ağırılı bir sişlikler vardı. İnsan bu bölgedeki sorunlardan dolayı genelde istemeyerek bir utangaçlık çekingeçlik var tabiki genel durum bu. Bu da benim prostat sorunumun yanında bu bölgemin şişerek de işememi çif taraflı engel oluşturuyormuş. Uzan zaman oldu. cilt doktoru bana barsaklarımda da sorun olduğunu söyledi.
kısırdöngü sarmalı şöyle gelişiyor bence.
1- Akut prostatit ataklı dönemlerde antibiyotik kullanılıyor
2-Antibiyotik sinsice barsak florasını bozuyor,
3-Bu sefer başka ve benzeri antibiyotik kullanmadan rahat edemediğin sıkıntılar devam ediyor.
4-Gereksiz ve yanlış içerikli antibiyotik kullanımı.
5-Tekrar eden pelvik bölgesinde yogunlaşan nöbet halinde tekrarlayan sıkıntılar Homoridler, ekzamalar,
arkadaşlar bende aynı zamanda halk arasında sabah ereksiyonu sertleşme proplemim de var bu sıkıntı bütün daha önemli.