Yeni arkadaslar gelmis birlik olup eski ve deneyimli uyeleri elestiriyor

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
prostatiniseveyim

Yeni arkadaslar gelmis birlik olup eski ve deneyimli uyeleri elestiriyor

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Arkadaslar burasi askeriye degil kidem ve devrecilik olmaz

Ama birine laf soylerken lutfen bi bakin adam aslinda ne diyo ne kadar zamndi4 bu hastalikla ugrasmis yasi kac basi kac bilgisi ne

Karsi bi fikrinis varsa bilimsel veriyle gelin yoksa sen susu s3n konusma moral bozuon su bu ayiip oluo

Alt alta 3 dort.kisinin bu fikirde olmasida size hak vermez

Elestirdihiniz adamlarin tecrubesine hepimiz in ihtiyaci var lutfen kimseyi kusturmeyin begenmesseniz.okumqyin g3cin

Cengiz olsun zoom05 abitter olsun kadirbey olsun herkes in bi agirligi var bos.laf etmezler.lutfen sqygi duyalim

Bqkin kenan girmie bu adamla ben 1.5 yil once tanistim benim ona tqvsiye ettihim dr u bqska bi arkadasa soyluyor ne kendi ne ben iyilestik.ama o 3. Arkadas iyilesti sen susu sen konusma desek birbirimize o 3. Kisi iyilesemzdi kenan da iyilesmis enjeksion olmus altinw hmn b3n yazdim nerden bilion seni igneniniylestirdigini diye yazdim burda tartisacaz ama rica ederim fikirler tartissin
prostatiniseveyim

Re: Yeni arkadaslar gelmis birlik olup eski ve deneyimli uyeleri elestiriyor

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Ben eski siteye yazmadan once 6 ay okudum 6 ay drdrg3zdim hqstalim hakkinda bi fikrim oldu ondan sonra burda biril3rine tecrube sqtmaya akil vermeye veya begenmemege basladim

Vwrsa bise katki saglayacak hastalik hakkinda fikriniz ve4in bise yoksa yok goy goy yok moral veren yok yok diye sikeyet edip ihtiyacimis olan insqnlari.kusturmeyin