Herkese mutlu ve saglikli yillar

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Herkese mutlu ve saglikli yillar

Mesaj gönderen wolfpack »

Herkese saglikli yillar dilerim arkadaslar. Umarim 2022 artik bizim de yuzumuzu guldurur. Hepsimiz cok acilar cektik, cekiyoruz. Hayatimiz, sinirlerimiz, zihnimiz darmadagin. Allahtan dilerim ki bu yil tip dunyasinda bu lanet konusunda bir devrim gerceklessin ve tum cani yananlar artik eski hayatlarina, ozledigi gunlere, bir umitle bekledikleri sagliklarina kavussun. Cok cabaladik, cok ugrastik artik saglik hakkimiz. Herkese tekrardan iyi yillar arkadaslar.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Herkese mutlu ve saglikli yillar

Mesaj gönderen Valeri »

wolfpack yazdı:Herkese saglikli yillar dilerim arkadaslar. Umarim 2022 artik bizim de yuzumuzu guldurur. Hepsimiz cok acilar cektik, cekiyoruz. Hayatimiz, sinirlerimiz, zihnimiz darmadagin. Allahtan dilerim ki bu yil tip dunyasinda bu lanet konusunda bir devrim gerceklessin ve tum cani yananlar artik eski hayatlarina, ozledigi gunlere, bir umitle bekledikleri sagliklarina kavussun. Cok cabaladik, cok ugrastik artik saglik hakkimiz. Herkese tekrardan iyi yillar arkadaslar.
İyi seneler kardeşim, nasıl oldun ?
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

herkese mutlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum.
bilal3131

Mesaj gönderen bilal3131 »

Allahım bu forumda olan tüm hastalara ve şuan sağlık konusunda sıkıntı çeken tüm insanlara şifa versin inşallah ben Allah’tan para mal istemiyorum sağlık istiyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Tüm forum üyelerinin yeni yılını kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim.
wolfpack

Mesaj gönderen wolfpack »

Valeri yazdı:
wolfpack yazdı:Herkese saglikli yillar dilerim arkadaslar. Umarim 2022 artik bizim de yuzumuzu guldurur. Hepsimiz cok acilar cektik, cekiyoruz. Hayatimiz, sinirlerimiz, zihnimiz darmadagin. Allahtan dilerim ki bu yil tip dunyasinda bu lanet konusunda bir devrim gerceklessin ve tum cani yananlar artik eski hayatlarina, ozledigi gunlere, bir umitle bekledikleri sagliklarina kavussun. Cok cabaladik, cok ugrastik artik saglik hakkimiz. Herkese tekrardan iyi yillar arkadaslar.
Valeri eskisi kadar kotu olmasam da ara ara ve bosaldiktan sonra agrilar var. Cinsellik ayni kotulukte.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Mutlu yıllara herkese
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

wolfpack yazdı:
Valeri yazdı:
Valeri eskisi kadar kotu olmasam da ara ara ve bosaldiktan sonra agrilar var. Cinsellik ayni kotulukte.
Anladım hocam geçmiş olsun