Makatta ağrı yanma

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
scream1717

Makatta ağrı yanma

Mesaj gönderen scream1717 »

Merhaba makatta ağrı yanma bir türlü geçmiyor bazen hafifliyor ara sırada dolgunluk oluyor.. Kültürde bakteri bulundu 5 şase fosfomisin kullandın 1 tane kaldı sona geldi.. Hafifliyor ama yinede bazen çok rahatsız ediyor bunları yaşayıp çözüm bulan var mı
DonRamon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Makatta ağrı yanma

Mesaj gönderen DonRamon »

Ben de aynı dertten muzdaribim. Arada gidiyor arada geliyor. Umarım bir öneri getiren olur.
Prostat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Prostat »

Sıcak oturma su banyoları yapabilirsiniz rahatlatır ama bunu 1 ay 2 ay yaptım geçmedi kafasıyla değil prostatın yapısındsn ötürü uzun süreli yapmaya çalışın yaparken sıcaklığın sperm üzerinden olumsuz etkisi olduğunu da unutmayalım.
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

Prostat yazdı:Sıcak oturma su banyoları yapabilirsiniz rahatlatır ama bunu 1 ay 2 ay yaptım geçmedi kafasıyla değil prostatın yapısındsn ötürü uzun süreli yapmaya çalışın yaparken sıcaklığın sperm üzerinden olumsuz etkisi olduğunu da unutmayalım.
Spermde olumsuz etkiden kastınız kısırlık mı başka bir etkisi de var mı sıcak suyun uzun dönemde
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Dertlii »

Bnmde makat yarası var eğilince aşırı kaşı ma yaptım sonra sı yara oldu sanırım aksilik.makat anüs kaşıntısı yarası göremiyorsun ki illa domal acaksn bir tabibe