35 GÜN 2X750mg CİPRO USTUNE 10 ADET İESEF IGNE VURULDUM

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Ekrm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

35 GÜN 2X750mg CİPRO USTUNE 10 ADET İESEF IGNE VURULDUM

Mesaj gönderen Ekrm »

Arkadaşlar bende e-coli baktarisi var...

35 Gün 2 x 750 mg cipro sabah akşam içtim.. Öğlenleri Maflör Plus probiyotik olarak kullandım ara ara vitamin ilaçları da içtim. ... 3 güne bir akşamları sıcak su banyosuna oturdum 45 dakika boyunca banyoya oturduktan sonra 31 çekip boşadım... 5 gün boyunda 12 saatte bir 1mg iesef iğne vuruldum.. akşamları iğne vurulmadan önce mutlaka 45 dakika sıcak su banyosuna oturdum.. iğne yi vurulduktan yarım saat sonra 31 çekip hemen boşaldım 2 defa (2 günde bir) maksat oraya kan gitsin.. sonrasında jelle kendime prostat masajı yaptım... ve değişimler aşşağıdaki gibi oldu...

1. Hafta Ağrılarım azaldı.. idrar akımı az.. cinsellik problemleri var .. geceleri 4-5 defa kalkıyorum idrar için

2. Hafta ağrılarım azaldı... idrar akımız az.. Cinsellik Problemleri var geceleri... geceleri 3 defa kalkıyorum idrar için

3. Hafta ağrılarım azaldı... idrar akımız az.. Cinsellik Problemleri bitti tamamen... geceleri 2 defa kalkıyorum idrar için

4. Hafta ağrılarım azaldı.. İdrar akımı biraz arttı. Cinsellik Problemleri bitti zaten... geceleri 1 defa kalkıyorum idrar için

5. Hafta ağrılarım tamamen bitti.... idrar akım hızı biraz daha arttı ama tam seviyesinde değil.. cinsellikte hiç problem yok.. Gece kalkmıyorum

6. Haftanın ortasında iğnelerimde bitti..

7. Haftanın başında hiç kalkmıyorum geceleri idrar akım hızı biraz yavaşladı. Cinselliklte problem hiç yok

7. Haftanın sonu yani bu ara geceleri 1 defa kalkıyorum... 2 günde bir felan hafif soğuk çarptığında orda çok haz bir sızı hissediyorum hemen geçiyor . Cinsellikte hiç problem yok ,ama sonuç olarak şu anda kendimi gayet iyi hissediyorum....

Ama az da olsa belirtiler devam ettiği için iyileşmedim.. Tamemen iyileşmedim amk mikrobu nasıl bişeyse hala bitmedi...
Ama iyileşen bir arkadaşla tanıştım yeni bir metot bulmuş onu anlatıcam size.. bakalım bizde işe yarayacakmı.
HAMDYALNIZSANADIR
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: 35 GÜN 2X750mg CİPRO USTUNE 10 ADET İESEF IGNE VURULDUM

Mesaj gönderen HAMDYALNIZSANADIR »

Neymiş kardeş bu metod heyecanlandık :roll:
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

neymiş ??
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

yine tuz alıp yollara düşecegiz gaaliba?
Ekrm

Mesaj gönderen Ekrm »

Arkadaşlar Serum lu bir başlık açıyorum... Bakarsınız..
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Serumda zaten tuz olur tuzluga gerek yok

Ekrem tavsiyem 1 hafta daha iesefe devam etmen bi yan etki yoksa bogur yada safra kesesi agrisi gibi

Mumkunse 1000 lik serumla versinler igne olarak degil ben oyle yapmistim
Ekrm

Mesaj gönderen Ekrm »

prostatiniseveyim yazdı:Serumda zaten tuz olur tuzluga gerek yok

Ekrem tavsiyem 1 hafta daha iesefe devam etmen bi yan etki yoksa bogur yada safra kesesi agrisi gibi

Mumkunse 1000 lik serumla versinler igne olarak degil ben oyle yapmistim

tamam devam edeyim de sence o zaman tamamen geçermi şuanda kendimi iiyi hissediiyorum gayet..
carlosayhana

Mesaj gönderen carlosayhana »

Ekrm yazdı:Arkadaşlar bende e-coli baktarisi var...

35 Gün 2 x 750 mg cipro sabah akşam içtim.. Öğlenleri Maflör Plus probiyotik olarak kullandım ara ara vitamin ilaçları da içtim. ... 3 güne bir akşamları sıcak su banyosuna oturdum 45 dakika boyunca banyoya oturduktan sonra 31 çekip boşadım... 5 gün boyunda 12 saatte bir 1mg iesef iğne vuruldum.. akşamları iğne vurulmadan önce mutlaka 45 dakika sıcak su banyosuna oturdum.. iğne yi vurulduktan yarım saat sonra 31 çekip hemen boşaldım 2 defa (2 günde bir) maksat oraya kan gitsin.. sonrasında jelle kendime prostat masajı yaptım... ve değişimler aşşağıdaki gibi oldu...

1. Hafta Ağrılarım azaldı.. idrar akımı az.. cinsellik problemleri var .. geceleri 4-5 defa kalkıyorum idrar için

2. Hafta ağrılarım azaldı... idrar akımız az.. Cinsellik Problemleri var geceleri... geceleri 3 defa kalkıyorum idrar için

3. Hafta ağrılarım azaldı... idrar akımız az.. Cinsellik Problemleri bitti tamamen... geceleri 2 defa kalkıyorum idrar için

4. Hafta ağrılarım azaldı.. İdrar akımı biraz arttı. Cinsellik Problemleri bitti zaten... geceleri 1 defa kalkıyorum idrar için

5. Hafta ağrılarım tamamen bitti.... idrar akım hızı biraz daha arttı ama tam seviyesinde değil.. cinsellikte hiç problem yok.. Gece kalkmıyorum

6. Haftanın ortasında iğnelerimde bitti..

7. Haftanın başında hiç kalkmıyorum geceleri idrar akım hızı biraz yavaşladı. Cinselliklte problem hiç yok

7. Haftanın sonu yani bu ara geceleri 1 defa kalkıyorum... 2 günde bir felan hafif soğuk çarptığında orda çok haz bir sızı hissediyorum hemen geçiyor . Cinsellikte hiç problem yok ,ama sonuç olarak şu anda kendimi gayet iyi hissediyorum....

Ama az da olsa belirtiler devam ettiği için iyileşmedim.. Tamemen iyileşmedim amk mikrobu nasıl bişeyse hala bitmedi...
Ama iyileşen bir arkadaşla tanıştım yeni bir metot bulmuş onu anlatıcam size.. bakalım bizde işe yarayacakmı.

Ekrm su an durumun nasil tamamen iyilesebildin mi?
son

Mesaj gönderen son »

Ekrm hani yeni başlık açacaktın iyileşen arkadaş için bekliyoruz birde sende ne gibi şikayetler vardı hepsi geçtimi
kenan

Mesaj gönderen kenan »

seni kurtaran bence prostat masajı bu masaj çok etkili gibi diye düşünüyorum cinsel fonksiyon düzelmesinde daha etkili gibi nebilim amk cinsellinin
son

Mesaj gönderen son »

İnsanın kendine yaptığını kimse yapmazmış bir hata nelere maloluyor son pişmanlık fayda vermemiş bir musibet bin nasihattan evla derler şu amk hastalık bir geçse,yok arkadaş yok bunun tedavisi yok g....müzü yırtsak yok
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Prostat masajı oldukça etkilidir ve önlenmesi için kullanılır masaj olarak kabul edilir.Karmaşık uygulama yöntemleri prostatit, kronik belirtileri olan bile savaşmaya yardımcı olacaktır.Neden sonra prostat bezinin etkilerine tabi tutulur?Evde Masaj kan akımı, drenaj salgıları yardımcı şişliği azaltır, metabolizmayı artırır, testosteron ve sperm üretimini normalleştirir uyarır.Ayrıca, durgunluk yetkilileri giderici skrotum ve mesane üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.Inflamasyon varlığında bir oturum sırasında Sensations oldukça hoş olabilir.Önemli ölçüde cinsel gücü artırır,
kenan

Mesaj gönderen kenan »

denesem cinsel arzu düzelirmiki
kenan

Mesaj gönderen kenan »

ama hocam yapmadı ya şuan için tehlikeli dedi amk yapmamak lazım gibi şaşırdım
son

Mesaj gönderen son »

kenan yazdı:ama hocam yapmadı ya şuan için tehlikeli dedi amk yapmamak lazım gibi şaşırdım
Eğer şu an şikayetleriniz akut dönemde ise masaj yapılmaz çünki mikrobun masaj sırasında kana geçme ihtimali artar buda ölüm getirir bundan yapmamış olabilir
mkmr
Hastalık Başlangıç Yılı: 1990

Mesaj gönderen mkmr »

Selam
Ben de E-coli üremişti. Kesintili olsa da 8 hafta yatarak tedavi gördüm. (Kullanılan ilaç Ancak yatarak tedavilerde verilebiliyordu. Yoksa yatmayı gerektirir bir durum yok)
Sanırım tedavi 2013 Ağustos ayında bitmişti. Yani üç yıl geçti. Şeytan kulağına hiç bir sıkıntım olmadı.
mkmr

Mesaj gönderen mkmr »

Cipro filan hikaye
Freeky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Freeky »

mkmr yazdı:Selam
Ben de E-coli üremişti. Kesintili olsa da 8 hafta yatarak tedavi gördüm. (Kullanılan ilaç Ancak yatarak tedavilerde verilebiliyordu. Yoksa yatmayı gerektirir bir durum yok)
Sanırım tedavi 2013 Ağustos ayında bitmişti. Yani üç yıl geçti. Şeytan kulağına hiç bir sıkıntım olmadı.
Hangi hastanede yattınız acaba ? Bende Düzcedeyim. Üroloji bölümü mü yatırdı ? Hangi testler yapılmıştı ?
Keşke daha adaletli bir sistem olsaydı..
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Freeky yazdı:
Hangi hastanede yattınız acaba ? Bende Düzcedeyim. Üroloji bölümü mü yatırdı ? Hangi testler yapılmıştı ?
kardeşim ben seni hiç anlamadım.sen hangi testleri yaptırdın en son.doktor ne dedi? hiç birini doğru düzgün yazmadın.veda mesajı niteliğinde bir şey yazdın.ondan sonra foruma girmene rağmen oraya da bir şey yazmadın.ben seni çözemedim henüz.
mkmr

Mesaj gönderen mkmr »

Bir önceki forumda da paylaştım. Aynı paylaşımı buraya da çıkarıyorum.
Selamlar..
ilaç ismini genelden vermek sakıncalı olabilir mi bilmiyorum, ancak özelden verebilirim?
Çok uzun süre değişik ilaç tedavileri gördüm. Maalesef hiç birsi fayda vermedi. Daha sonra o zamanlar Medikal Park ta çalışan Ürolog Prof. Dr. Talat Yurdakul hocaya gittim. Prostat masajı ile mikrobu buldu (E coli) Ancak tedavinin ilacını sadece enfeksiyonular tarafından yazılabileceğinden Çapa ya gittim. Orada enfeksiyon servisinde yattım. Prof. Dr. Talat Yurdakul hocanın önerdiği ilacı 6 hafta verdiler. İlaç sadece yatarak tedavilerde kullanıldığı için hastane de yatmak durumunda kaldım. Taburcu olduktan yaklaşık iki ay sonra hastalık tekrar nüksetti. Bu kez Düzce de enfeksiyon servisinde 14 gün daha yatarak tedavi gördüm. O günden beri hastalık tekrar nüksetmedi. Düzce de isen defterdarlığa uğra. Yardımcı olurum.
Şükür şimdi iyiyim.
Freeky

Mesaj gönderen Freeky »

ABittersweetLi yazdı:
Freeky yazdı:
kardeşim ben seni hiç anlamadım.sen hangi testleri yaptırdın en son.doktor ne dedi? hiç birini doğru düzgün yazmadın.veda mesajı niteliğinde bir şey yazdın.ondan sonra foruma girmene rağmen oraya da bir şey yazmadın.ben seni çözemedim henüz.
Abi benim konu kapanmıştı o yüzden yazmadım arada foruma girip okuyup cıktım cevap yazacağım günde konum silinmişti

Bende değişen bir sey yok ben doktora gitim sanırım cuma gunu yau tam hatırlamıyorum

Doktor mesane tüberkülozu boyle yapabilir dedi veya varikosel yapabilirmiş ama ilk olarak prostatit misin degilmisin onu ogrenmemiz lazım dedi semen kültürü verdi su anda baya bozuk moralim birazda o yüzden yazmadım konu kapandıktan sonra cunku meni rengim tamamen sarı geliyor ve idrarımı yaparken istemeden kasıyorum kesiliyor idrar, dun de bir buçuk saatte sıkışarak tuvalete gittim gun boyu malesef, maydanoz suyu ıcmıstım o yaptı sanırım
Cuma gunu vericem semen testini de
Kusura bakmayın
Freeky

Mesaj gönderen Freeky »

mkmr yazdı:Bir önceki forumda da paylaştım. Aynı paylaşımı buraya da çıkarıyorum.
Selamlar..
ilaç ismini genelden vermek sakıncalı olabilir mi bilmiyorum, ancak özelden verebilirim?
Çok uzun süre değişik ilaç tedavileri gördüm. Maalesef hiç birsi fayda vermedi. Daha sonra o zamanlar Medikal Park ta çalışan Ürolog Prof. Dr. Talat Yurdakul hocaya gittim. Prostat masajı ile mikrobu buldu (E coli) Ancak tedavinin ilacını sadece enfeksiyonular tarafından yazılabileceğinden Çapa ya gittim. Orada enfeksiyon servisinde yattım. Prof. Dr. Talat Yurdakul hocanın önerdiği ilacı 6 hafta verdiler. İlaç sadece yatarak tedavilerde kullanıldığı için hastane de yatmak durumunda kaldım. Taburcu olduktan yaklaşık iki ay sonra hastalık tekrar nüksetti. Bu kez Düzce de enfeksiyon servisinde 14 gün daha yatarak tedavi gördüm. O günden beri hastalık tekrar nüksetmedi. Düzce de isen defterdarlığa uğra. Yardımcı olurum.
Şükür şimdi iyiyim.
Hocam doktortakvimi adlı siteye yorum yazan sizsiniz degil mi o zaman?
Bu arada cok teşekkür ederim davetiniz icin test sonuçlarına gore yanınıza uğrayabilirim sagolun
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Ekrem akut donemi felan degilimdir ben hastalandikdan sonra 1yada2 ay sonra doktora gittim 3enjeksiyon oldum 3ay sonra prostat sıvısı ve idrar alindi mikrop ureme di nadir lökosit yazıyordu prostat sıvı testinde ufak tefek yanmalar kaldı sağlam olsun diye hocaya 4.yı yapmasını istedim 4cuyu olalı 10 ay felan oldu sadece usuttumde 1. 2saniye yanma yada uhuzursuzluk oluyor sadece cinsel arzu hic yok azma istek dokunma fantazi yok sabah sertlesmeleri II elimle uyardim zaman 1 kere yapabiliyorum bi ara 1gun istek oldu 3kere yspdim 1.5 senedir istek azma yok hocaya 2hafta oldu gideli ultrasonla vakfı tertemiz dedi kaç grm dedim 13grm dedi elle masaj yap dedim hani kanlanma olur uyarır cinsellik cinsel arzu düzene girer diye msj yapmam şuan için tehlikeli dedi yorumun ne ekrem bu prostat işinde tecrübeli abiler evlencem psikoloji berbat
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Akut donem derken ben bir şey anlamadım simdi güzelce yazdım okuyup aydınlatır misin lutfen