PROSTATİT AĞRİLARİMİ BU ŞEKİLDE HAFİFLETİYORUM

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
uzman2015

PROSTATİT AĞRİLARİMİ BU ŞEKİLDE HAFİFLETİYORUM

Mesaj gönderen uzman2015 »

Arkadaşlar ağri yanma batma gibi şikayetlerinizi nasil hafifletip rahat saatler geçiriyorsunuz yaziverin bacağimin arasi yaniyor vallahi...
merter1510

Re: PROSTATİT AĞRİLARİMİ BU ŞEKİLDE HAFİFLETİYORUM

Mesaj gönderen merter1510 »

Sicak kuvet cok ii geliyor bana
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Solgar quercetin gunde iki tane veya laroxyl
Akınx

Mesaj gönderen Akınx »

prostatiniseveyim yazdı:Solgar quercetin gunde iki tane veya laroxyl
laroxyl depresyon baskılayıcı değil mi?
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Akın; Cardura tansiyon hapi, Neurontin de sara hastalarinin kullandigi bir hap.. : ) Quercetin de genelde alerjik durumlarda kullanılan bi takviye.

Bize hap yapmamislar anlayacagin, biz öyle cay- corba, cig sarimsak falan takiliyoruz dostum.. Bize özel yaptiklari bir iki hap var, onlar da memlekette yok. Durumlar böyle..
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
prostatiniseveyim

Hocam eski forumda uzun uzun anlattim forumda muthis bi antibiotik lobisi var baxi arkadaslar la tartismalar cikiyor o yuzden cok fazla yazmiyorum fokirlerimi cunku gereksiz tartismalar yoruyo beni su an yazacagim mrk edip derinlerine inmek istersen bi suruyabanci kaynak yollarim bu kaynaklarda hakemli tip dergilerifir tani drlarin prof docent olmak icin arastirma yapip sonuclarini yayinladkilari makaleletin yer aldigi dergiler

bu hastaligin en basinda mikrop var sonrasinda ise var mi yok mu muamma bence yok

auto immun reaction diyolar mikrop gidiyo vucut lokodit uretiyo iltihap uretiyo bu iltihabida mast hicresi denilen sey tetikliyo

Bu madt hucreleri ilk bi yere mikrop girdihinde iltihap sgilatiyo ve agri hissetmen seni hadtsliktsn haberdar etmek icin gidip sinir uclarini uyariyor sende aha agri var hadta oldum diyp doktora gidiyodun

Buraya kadar tamam dr av yaxiyo hadtalik gidiyo bitiyo bu mast hucresi gitmiyo aq hala iltihap yapmaya agri hissetmene devam ediyo sende hala hadtayim diyon dr a gidiyon bi sey bulamiyolar

Suvlu bu madt hucrrleti bunu baskilayan en iyi madde ya quervetin yada ilac olarakda laroxyl
prostatiniseveyim

Akin okudun mu senin icin yazdim aksini dusunen arkadaslarla tartisma yapmak icin degil bana inanana yada ayni fikri paylasanlar bi seyler denemek icin yazdim bunlari aksini dusunen arkadaslar lutfen kendi fikirlerini kendi basliklarinda savunsinlar
uzman2015

Mesaj gönderen uzman2015 »

Saolun dostlar anlaşilan Quarcetin iyi diyor herkes onu hiç kullanmadim birde onu deneyeyim günde 2 mi kullanıyoruz kaç ay kullanilmali...
prostatiniseveyim

Solgar quercetin qomplex Bir sabah bir aksam yemeklerin ortasinda etkiyi 2 haftada alirsin
Akınx

Mesaj gönderen Akınx »

Quersetinin faydası her yerde yazıyor bunu tartışmaya gerek yok zaten ama bu illede herkese fayda sağlayacağı anlamına gelmez.Kimisi var antibiyotikten fayda görüyor kimisi görmüyor ben mesela brokolü küründen fayda gördüm başkası görmeyebiliyor.Bünyeden bünyeye tedavi şekilleri değişiyor çoğumuz nonbakteriyel olarak görünse de kiminde buna mantar kimisinde virüs kiminde lab ortamında anlaşılamayan bakteriler neden oluyor onları yok etme biçimleri de kişiden kişiye değişebiliyor.
prostatiniseveyim

Akin tartisalim bir suru bilimsel makale okudumm hepdide uluslaradi hakemli dergilerde yayinlanmis ben isterimki bir kidi kendi gorusleriyle devamli ayni deyleri yazarak gelmesin bilimsel yayinlarla geldin quercetin fayda etmiyo diyen yada mast hucredini tartisan bi yayinla gelsin oturup okuyup dudunelim ama hep ilerlemeye donuk bi sey olsun obur turlu sen yanlis bilion bnm dedigim dogrudan bi yere varamayiz
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

quercetin solgara baktım dün bende kullanmak istiyorum,kasıkda biraz batma var,umarım iyi gelir,muhammet başka denemedigimiz bişey kalmadı..geçen hafta dr bana kalp ilacı beloc doc verdi kan basıncını ve ritmi ayarlıyormuş sanki daha iyi oldu..ayrıca lustral içiyorum herşeyi unutturuyor çok bunalan arkadaş varsa dr kontrolınde alın derim
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

boyturk yazdı:quercetin solgara baktım dün bende kullanmak istiyorum,kasıkda biraz batma var,umarım iyi gelir,muhammet başka denemedigimiz bişey kalmadı..geçen hafta dr bana kalp ilacı beloc doc verdi kan basıncını ve ritmi ayarlıyormuş sanki daha iyi oldu..ayrıca lustral içiyorum herşeyi unutturuyor çok bunalan arkadaş varsa dr kontrolınde alın derim
bu beloc panik atak için mi?
prostatiniseveyim

Beloc zoc beya blokerdir kardiyak rahatsizlik ve adabiyete bagli yiksek tansiyon ve carpintida da kullanilir kalp dooktoruuma gidilmeden icilmez
prostatiniseveyim

Kaalp prostata benzemez sikertir adami doktora gidin
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

bugün cüneyt beye gittim,ilk defa prostat masajı yaptırdım,sonunda postu deldirdik: tam yapamadık seni ilk seansata bayıltmayım dedi yüzde 60 yaptım dedi ,ama nasıl bir boşalma oldu anlatamam su gibi geldi önden prostat sıvısı...kendisi çok güleryüzlü ve süper insan ilgili destek oluyor sonunda bizi anlayan biri var diyosun içinden ..inşallah kurtulacagız tamamen..rahatlarsın dedi oda şaşırdı çok akıntı gelmesine
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

ABittersweetLi yazdı:
boyturk yazdı:quercetin solgara baktım dün bende kullanmak istiyorum,kasıkda biraz batma var,umarım iyi gelir,muhammet başka denemedigimiz bişey kalmadı..geçen hafta dr bana kalp ilacı beloc doc verdi kan basıncını ve ritmi ayarlıyormuş sanki daha iyi oldu..ayrıca lustral içiyorum herşeyi unutturuyor çok bunalan arkadaş varsa dr kontrolınde alın derim
bu beloc panik atak için mi?

beloc çarpıntı içinmi verdi ne için verdi anlamıyorum..ama geçmedi gögsüm sıkışıyor sırtımın arkasnda agırlık var,efora gir dedi ama verdigi ilaçları içip gitmişim salak gibi kimsede ilaç iç fln demedi saglıklı bişey olmadı zannedersem
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

boyturk yazdı:bugün cüneyt beye gittim,ilk defa prostat masajı yaptırdım,sonunda postu deldirdik: tam yapamadık seni ilk seansata bayıltmayım dedi yüzde 60 yaptım dedi ,ama nasıl bir boşalma oldu anlatamam su gibi geldi önden prostat sıvısı...kendisi çok güleryüzlü ve süper insan ilgili destek oluyor sonunda bizi anlayan biri var diyosun içinden ..inşallah kurtulacagız tamamen..rahatlarsın dedi oda şaşırdı çok akıntı gelmesine
merhaba. geçmiş olsun. hangi hastanede yaptırdın. muayane prostat masajı ve testler dahil kaç tl ye mal oldu?
Akınx

Mesaj gönderen Akınx »

boyturk yazdı:bugün cüneyt beye gittim,ilk defa prostat masajı yaptırdım,sonunda postu deldirdik: tam yapamadık seni ilk seansata bayıltmayım dedi yüzde 60 yaptım dedi ,ama nasıl bir boşalma oldu anlatamam su gibi geldi önden prostat sıvısı...kendisi çok güleryüzlü ve süper insan ilgili destek oluyor sonunda bizi anlayan biri var diyosun içinden ..inşallah kurtulacagız tamamen..rahatlarsın dedi oda şaşırdı çok akıntı gelmesine
Bu hoca hangi şehirde hangi hastanede ?
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

cüneyt sevinç istanbulda beylikdüzü medicanada.tahlil istemiyor(benden istememişti)

boyturk devamlı gidecekmisin.eswt olayı için ne dedi.nasıl bir tedavi uygulayacaksınız
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

Akınx yazdı:
Bu hoca hangi şehirde hangi hastanede ?
devamlı gidecegim haftaya kontrole gidecem bu işin ilacı masaj diyor ara ara bilgi veririm
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

cihanbey yazdı:
merhaba. geçmiş olsun. hangi hastanede yaptırdın. muayane prostat masajı ve testler dahil kaç tl ye mal oldu?
medicana beylikdüzü 130 tl masaj ücretsiz test fln yaptırmadım
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

eswt yaptırmayacagım benim agrı yok fazla kasıklarımda ara ara sertlik vb bişeyler olutor fıtık ameliyatında koyulan parça yama yapar dedi
prostatiniseveyim

Uzun muddet foruma girmeyince agrilarim geciyor bugun kasindim biraz gireyim bakayim dedim yine sinir stres yaptim ahaaa basladi agrilar
ahmetbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen ahmetbey »

prostatiniseveyim yazdı:Hocam eski forumda uzun uzun anlattim forumda muthis bi antibiotik lobisi var baxi arkadaslar la tartismalar cikiyor o yuzden cok fazla yazmiyorum fokirlerimi cunku gereksiz tartismalar yoruyo beni su an yazacagim mrk edip derinlerine inmek istersen bi suruyabanci kaynak yollarim bu kaynaklarda hakemli tip dergilerifir tani drlarin prof docent olmak icin arastirma yapip sonuclarini yayinladkilari makaleletin yer aldigi dergiler

bu hastaligin en basinda mikrop var sonrasinda ise var mi yok mu muamma bence yok

auto immun reaction diyolar mikrop gidiyo vucut lokodit uretiyo iltihap uretiyo bu iltihabida mast hicresi denilen sey tetikliyo

Bu madt hucreleri ilk bi yere mikrop girdihinde iltihap sgilatiyo ve agri hissetmen seni hadtsliktsn haberdar etmek icin gidip sinir uclarini uyariyor sende aha agri var hadta oldum diyp doktora gidiyodun

Buraya kadar tamam dr av yaxiyo hadtalik gidiyo bitiyo bu mast hucresi gitmiyo aq hala iltihap yapmaya agri hissetmene devam ediyo sende hala hadtayim diyon dr a gidiyon bi sey bulamiyolar

Suvlu bu madt hucrrleti bunu baskilayan en iyi madde ya quervetin yada ilac olarakda laroxyl
mantıklı bir yaklaşım bence de nüks olayları mikroptan kaynaklanmıyor