Linkte attığım bölgede sorun yaşayan oldumu

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
akrepp
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Linkte attığım bölgede sorun yaşayan oldumu

Mesaj gönderen akrepp »

Linkte attığım bölge sol alt kasık kemiğinin 1cm yukarısındaki boşluğa bastırdığım zaman penisin kök kısmına doğru ağrı oluyor buradan sinirmi geçiyordu basınca ağrı oluyor varmı böyle bişeyle karşılaşan?

https://www.hizliresim.com/1zr6ww9
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Linkte attığım bölgede sorun yaşayan oldumu

Mesaj gönderen kadir »

akrepp yazdı:Linkte attığım bölge sol alt kasık kemiğinin 1cm yukarısındaki boşluğa bastırdığım zaman penisin kök kısmına doğru ağrı oluyor buradan sinirmi geçiyordu basınca ağrı oluyor varmı böyle bişeyle karşılaşan?

https://www.hizliresim.com/2
Kronik prostatit klasik semptomu kardesim. Aynısinı yaşadım. Tedavi gördükçe geçiyor.
kennan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen kennan »

akrepp yazdı:Linkte attığım bölge sol alt kasık kemiğinin 1cm yukarısındaki boşluğa bastırdığım zaman penisin kök kısmına doğru ağrı oluyor buradan sinirmi geçiyordu basınca ağrı oluyor varmı böyle bişeyle karşılaşan?

Benim de bu bölgede donuk bir ağrı var, hatta bazen tam olarak nerenin ağrıdığını kestiremiyorum testisler mi kasık mı penis kökü mü bir yer ağrıyor ama
akrepp

Mesaj gönderen akrepp »

İnşallah Kadir abi sağolasın bende düşünüp duruyordum öyle başka Bi sıkıntıda varmı diye

Kenan kardeşim Bende normalde ağrı yok bastırınca penise doğru giden Bi yerlerde ağrı oluyor sadece ama dediğin ağrı ara ara girerdi oraya biliyorum
caca32

Mesaj gönderen caca32 »

Kardeşim o agrıyan yer kolonun son bölümü muhtemelen gaz sıkışması var ve bastırırsan heryerin agrın prostatitle ilgisi yok gaz ilacı kullan. İbs de olabilir sende.
Derman01

Mesaj gönderen Derman01 »

Bende ilk semptom o bölgede ağrıyla başladı.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

akrepp yazdı:İnşallah Kadir abi sağolasın bende düşünüp duruyordum öyle başka Bi sıkıntıda varmı diye

Kenan kardeşim Bende normalde ağrı yok bastırınca penise doğru giden Bi yerlerde ağrı oluyor sadece ama dediğin ağrı ara ara girerdi oraya biliyorum
Penis köküne yakın sol tarafta ise, prostatin sol ön lobudur.Bastirinca agrır. Hatta elinizi yıkarken lavaboya yaslandiginizda değen yer ağrır. Deneyin tespit edersiniz. Bu semptomun aynisi ve ayni bölgenin agrıması bende vardı...gaz sıkışmasıyla alakasi yok kardesim orada gaz olmaz. Bendeki bu agrı tedavi oldukça kayboldu.
akrepp

Mesaj gönderen akrepp »

caca32 yazdı:Kardeşim o agrıyan yer kolonun son bölümü muhtemelen gaz sıkışması var ve bastırırsan heryerin agrın prostatitle ilgisi yok gaz ilacı kullan. İbs de olabilir sende.
Yorumun için teşekkür ederim evet doğru nokta yalnız gaz sıkışması ile bu ağrı farklı gaz sıkışmasını biliyorum ağrı eşiği farklı gaz sıkışması olduğunda tam dediğim noktada ağrı olur gaz çıkardıkça rahatlar ama benim demek istediğim durum farklı sağolasın genede
caca32

Mesaj gönderen caca32 »

akrepp yazdı:
caca32 yazdı:Kardeşim o agrıyan yer kolonun son bölümü muhtemelen gaz sıkışması var ve bastırırsan heryerin agrın prostatitle ilgisi yok gaz ilacı kullan. İbs de olabilir sende.
Yorumun için teşekkür ederim evet doğru nokta yalnız gaz sıkışması ile bu ağrı farklı gaz sıkışmasını biliyorum ağrı eşiği farklı gaz sıkışması olduğunda tam dediğim noktada ağrı olur gaz çıkardıkça rahatlar ama benim demek istediğim durum farklı sağolasın genede
ibs olanlarda orada sabit agrı olur gaz çıkarsanda geçmez.