SÜLÜK VE HACAMAT İLE PROSTATİT TEDAVİSİ

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
HAMDYALNIZSANADIR
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

SÜLÜK VE HACAMAT İLE PROSTATİT TEDAVİSİ

Mesaj gönderen HAMDYALNIZSANADIR »

Biraz önce memurlar nette ve bi k sitede sülüğün ve hacamatın faydasının anlatıldığı bi yazı okudum aslında daha önceleri duyduğum bildiğim şeylerdi sonra bizim hastslığımıza neden şifa olmasın diye düşündüm vücuttaki pis kan atıldığı vakit her türlü ağrıyı ve kronik rahatsızlığı ortadan kaldırdığını belirtmişler. Bizim hastalığımıza da şifa olur mu sizce ? Anladığım kadarıyla pis kanın yerini sülükler tespit edip ordaki pis kanı emip dışarı atıyolarmış. Benim kafama yattı aslında bu iş daha önce hacamat yaptıran birinden duymuştum baş ağrısının olduğunu ve doktorların hep ilaç yazıp gönderdiğini söylemişti. migren vs demişler 7-8 yıl çekmiş bu baş ağrısını sonrasında hacamat yaptırmış ve iyileşmiş sonuçta sülük ve hacamatı peygamber efendimiz tavsiye etmiş. Umarım bizim hastalığımıza da şifa olur.
selmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Re: SÜLÜK VE HACAMAT İLE PROSTATİT TEDAVİSİ

Mesaj gönderen selmet »

hacamat olmazsa deve sidigi icelim! onuda deneyelim!
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Valla ben de arastiriyodum hacamat isini. En uygun zamanin bahar oldugunu soylediler, Mart sonunda yaptirmayi dusunuyorum.
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
HAMDYALNIZSANADIR

Tam olarak nereye yaptırmayı düşğnüyosun kardeşim benim de kafa yattı öncelikle hacamat yaptıracak birini bulmam lazım
HAMDYALNIZSANADIR

Sülük için ne düşğnüyosun kardeş ?
NeverGiveUp

Suluk dusunmuyorum pek ya.. Normal sirttan hacamat yapiyolar iste.

HAMDYALNIZSANADIR

Sırttan değil de anal bölgeye hattan prostatın yakınından yaptırsam daha iyi olur diye düşünüyorum. Önce bi danışmk lazım tabii işin ehline dediğim bölgeye yapılabiliyorsa ne ala
NeverGiveUp

Valla kardes oralar cok karisik bolgeler, bunu yapan insanlar da doktor degil.. Sen siradan normal bildigin hacamatini yaptir derim ben. Senin bilecegin is yine de.

cihanbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen cihanbey »

sülüğü rostat için kuyruk sokumuna koyduklarını söylemişti bir doktor bana. doğu avrupa ve rusyada bu sülük işini doktorlar yapıyor ve altrnetif tıb da tıpın bir kolu olarak sadece doktor tarafından oluyor bizdeki gibi merdiven altı değil
HAMDYALNIZSANADIR

Araştırayım bakalım bu tarz işlemi doktorlar eşliğinde yapan merkezler varmı ? Bi sonuç eldecedersem paylaşırım
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

HAMDYALNIZSANADIR yazdı:Araştırayım bakalım bu tarz işlemi doktorlar eşliğinde yapan merkezler varmı ? Bi sonuç eldecedersem paylaşırım
Senin enjeksiyon işi ne alemde fayda etmedimi
Kpros
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Kpros »

Hacamat 7 farkli noktadan yapiliyor. Bunun bir sirasi var. Istediginiz yerden yapilmiyor : )
Yaptiran iki arkadasim var(prostatla ilgili degil), ikiside cok rahatladigini soyluyor, agrilarla ilgili olarak.
En son basa yapiliyor. Ensenin uzerine. Saclarin kazinmasi gerekiyor.
Tuhraser

Mesaj gönderen Tuhraser »

Valla ben onuda denedim. Yumurtalara ve makatla penis arasına 8 adet sülük yerleştirdim. Sonra belli bölgelere hacamat ta yaptırdım, bir faydası olmadı. Zaten sülükten sonra baya bir kanama oluyor. Sülüğün salgısının mikrobu kırdığı söyleniyor fakat bende hiç işe yaramadı. Ama denemek isteyen denesin tabi.
HAMDYALNIZSANADIR

Ben 2. Enjeksiyonu olmadım ahmet üretra darlığı var dedi onu genişletti şuan içim çok fazla bi ağrım yok sadece idrar sorunum var bir de idrarırımı yaparken yanmam oluyo sonuçta o kanalı açtılar zaten bna kesin prostatit teşhisi koymamıştı salı ya da çarşamba tekrar görüşcem fakat enjeksiyon benin sertleşme sorunumu giderdi menimde ve idrarımda kan var 1-2 ay olacak demişti ben idrar sorunumu halletsem çok rahatlayacam aslında
erdem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen erdem »

Sayfanın cılkı çıkmış yaa. Arkadaş birsey paylaşmış yok deve sidigi için olmadı yok suluk gotunuze kaçırmış vs vs goy goy yeri olmuş burası. Suluk kirli Kanı emmez sadece suluk teki salgı antioksidan dir ve bölgeyi temizler. Artı olarak sulugu sokaktan toplamayacaksin zaten streil olarak bu iş için uygun olanları vardır onlar kullanılır. Son olarak zamanında nerenize ne kaçtı bilmem ama suluk bir tarafiniza kaçmaz. Tedavi edici olur mu bilmem ama tedaviye destek olacağı kesin.
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Ne yapsak iyilesemiyoruz goy goy yapmayipta ne yapacan

Burda ben dahil hepimiz bi seyler paylasiyoruz acab a birimize faydasi olurmu diye

Sadece bir kisi bile iyilesse kendim iyilesmiscesine s3vin3c3n valla bize de bi umut isigi

Olur

Yalniz su var ki hepimiz duydugumuz seyleri birbirimize aktariyoruz kimsenin bilgisi kesin kanitlanmis degil

O yuzeen bu isi sagci solcu kavgasi futbol takimi fanatikligine cevirmemek lazim

İcabinda biraz gulelim diye got dassak muhabbeti yapiorum

Dalga gecmeyip ne yapcan kardes ciddi ciddi durunca geciyo mu bu meret

Takim elbiseleri giyip bi toplanti duzenleyelim zirve yapalim drlari cagiralim tartisalim ciddi duralim buradaki bilgi birikiminden bir adim oteye gidemeyiz
HAMDYALNIZSANADIR

Birazda daşşak geçelim başlığı altında daşşak geçelim arkadaşlar daşşakçılar oraya takılıp orda yazsınlar hacamat ve sülük ile ilgli düşüncelerini dile getirmk isteyende burdan yazsınlar
erdem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen erdem »

Bilgi birikimi çok güzel birşey ama bilgi kirliliği kötü. Sayfayla alakası olmayan birisi girse gorse şu muhabbeti belki iyi bir bilgisi varsa bizlere yardimci olacak malesef sayfaya bakmadan çıkar gider. Mesela bi arkadaşımın bacağında bir sıkıntı vardı ve sulugü farklı bir yere koyduklarında o zenci yarragina benzettiginiz yaratık gidip ağrıyan yerin üzerine durup oradaki kanı emdi. Neyse çokta polemiğe girmeye gerek yok ama dassaginizi farklı sayfa farklı bölüme (dassak geçme bölümüne ) yaparsaniz daha güzel olur. Bu takım elbise giyip ciddi ciddi doktor karşına geçmek değildir. Tabiki şaka mizi yapıcaz o ayrı birsey ama burda 50 yaşında olan abiler de var 20 yaşında olan kardeşlerimizde. Biraz saygı gerekir birşeyleri paylaşmak için. Bu arada sulugu zenci yarragina benzetip orama burama kaçarsa diyerek stres atıyorsaniz değişik birşey olur nedim herkese geçmiş olsun Son sözüm
prostatiniseveyim

Erdem bey uyariniz icin tesekkur ederim

foruma girdikce canim sikiliyordu arada bir boyle atraksiyonlarla ilgiyi arttirmaya calisiyorum

Sildigim mesajda sadece dassak gecmiyordum sirf dassak gecsem dediginiz gibi burayi isgal etmemem lazim sulukler hakkinda kenfi dusuncelerimi agir derecede uygunsuz ifadelerle aciklamistim

50 yasindaki adamda 30 yasindaki adamda su forumdaki tartismalarla bi yere varilmayiicagini gorur

Bu forumun en buyuk ozelligi insanlarin birbirlerine moral vermesi destek olmasi

Uc kagitcilara savas acmasi

Yoksa buradaki bilgiyi her yerde bulursunuz onemli olan birine faydali olmusmu olmamismi

Fark burada insanlar sadece bilgi vermiyor deneyimlerini aktariyor

Ben de cidden gittim eminonunde sulukleri inceledim iki saat baktim bu hayvanlara bi yerimi isirttirmanin cesaret istedigini gordum

Bu deneyimimi ve fikrimi geldim anlattim

Bu hastaliktan once ben ne agzi bozuk bi insandim ne de boyle cinsel organ muhabbeti yapiyordum

Yukarida deneyim dedik

İstanbul ankara akademik unvani olupta benim gitmedigim dr kalmadi bu ugurda harcadigim parayi zamani sabiri anlatamam size zaman zaman arkadaslarla paylastim ki benim gittigim yerlere gidip bos yere para harcamasinlar

Tedavi ugruna dustugum durumlar cok alcaltici ve insanin kendine olan saygisini azaltan bi sey

En hafifi rektal muayene daha neler var neler

Zaman zaman burdan yazdim tam 1.5 yildir yaziyorum

Cok zor anlar yasadim bunlar hep hastane ortaminda tip biliminin insanlari tarafindan yapilan uygulamalardi bilim adami olmayanlardan tedavi umsam kimbilir daha neler yasardim bilmiyorum

Yukarida demissiniz ya paylasim icin saygi gerekir diye

Ne yazikki kimse bize hasta oldugumuz icin saygi gostermiyor insana en cok deger vermesi gereken drlarin bile bize nasil davrandigi ortada ben bu yuzden kendime olan saygimi kaybettim ne yazikki ya ciddi olup kafayi yiyecektim yaa da boyle olacaktimmm

Basindan beri yazilarimi okuyan arkadaslar gectigim evreleri bilir ve en sonunda nasil boyle dalgaci mahmut ve kufurbaz oldugumu da
prostatiniseveyim

Aslinda su an icinde bulundugum durum ne komik ne de size karsi savunulacak bir sey

Gercekler cok aci

Yasadigim tecrubeleri dr muayanehanelerinde hastanelerde neler yasadiklarimi burda direk espriye vurmadan anlatmis olsaydim devamli aglayan salya sumuk bir adam olurdum

Gercekten ben foruma girmekten bir zevk almiyorum burada yazi yazarken de okurken de bi hevesim yok

İcinde bulundugum ruh hali cok depresif hastalikla ilgili neler dusundugumu buraya ciddi ciddi yazsam herkesin ici bayilir
HAMDYALNIZSANADIR

Yaz kardeş sorun değil sen bu şekilde rahatlıyosan bizde sana eşlik ederiz bizde rahatlarız sonuçta bizlere göre daha deneyimlisiniz :lol: