Penis Akıntısı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Dejavuuuuu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Penis Akıntısı

Mesaj gönderen Dejavuuuuu »

Merhaba dostlar,

Hastalıkta 4. Yılı da geride bıraktım ama düzelme namına birşey yok. Usg ler mr lar multiplex pcr lar akıntıdan lökösit bakmalar ama hiçbir çözüm bulunamadı. İlk defa bugun yaşadığım bir sıkıntı yeni başgösterdi. Dün gece ereksiyon olduktan sonra idrarımı yapıp duşumu aldım yattım. Sabah kalktığımda idrarla birlikte büyük abdestimi yapmak için denedim olmadı. Bir kaç saat sonra idrar için lavaboya gittiğimde kilodumun ön bölgesinin su dökülmüiş gibi ıslak olduğunu farkettim. Herhangi bir koku veya renkli bir sıvı değildi ama penisin ucuda aynı şekilde ıslaktı. Penis içine baktığımda sümüksü parçalar olduğunu gördüm kilodu ellediğimde ise ondada hafif bir yapışıklık vardı. Kadir bey özellikle sizinde yorumunuzu rica edeceğim akıntı sorunu idrar ve dışkı sonrası olan biriydim ama bunu ilk defa yaşadım.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Penis Akıntısı

Mesaj gönderen kadir »

Dejavuuuuu yazdı:Merhaba dostlar,

Hastalıkta 4. Yılı da geride bıraktım ama düzelme namına birşey yok. Usg ler mr lar multiplex pcr lar akıntıdan lökösit bakmalar ama hiçbir çözüm bulunamadı. İlk defa bugun yaşadığım bir sıkıntı yeni başgösterdi. Dün gece ereksiyon olduktan sonra idrarımı yapıp duşumu aldım yattım. Sabah kalktığımda idrarla birlikte büyük abdestimi yapmak için denedim olmadı. Bir kaç saat sonra idrar için lavaboya gittiğimde kilodumun ön bölgesinin su dökülmüiş gibi ıslak olduğunu farkettim. Herhangi bir koku veya renkli bir sıvı değildi ama penisin ucuda aynı şekilde ıslaktı. Penis içine baktığımda sümüksü parçalar olduğunu gördüm kilodu ellediğimde ise ondada hafif bir yapışıklık vardı. Kadir bey özellikle sizinde yorumunuzu rica edeceğim akıntı sorunu idrar ve dışkı sonrası olan biriydim ama bunu ilk defa yaşadım.
Gece ereksiyonu olduysa mezi ıslakligidir o kardesim.
crunkstar

Re: Penis Akıntısı

Mesaj gönderen crunkstar »

iz bırakan akıntı yok ise hiç bir sorun yok demektir bu hastalıktan önce farketmiyordun ama ne akıntılar geliyordu ama iz bırakmıyordu. ben çok aşırı mezilenen bir insanım ergenliğimde acaip panik yapıyordum sabah kalktığımda koskocaman bir şeffaf damla geliyordu hele 4 5 gün boşalmamışsam varya ooovv hemde ne biçim. ne kadar sağlıklıymışız gelen tek şey renksiz şeffaf iz bırakmayan akıntı olsun.