Önerdiğiiz Gıda Takviyeleri

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
mfa94

Re: Önerdiğiiz Gıda Takviyeleri

Mesaj gönderen mfa94 »

NeverGiveUp yazdı:Ben de sana probiyotik takviye oneriyorum kardes. Ne kullanirsan kullan yaninda muhakkak bi de genis spektrumlu probiyotik takviye kullan.

Prostatcayi onericem bi de ama ogrenciyim diyosun, alim gucun yoksa yaki otu kullan.
eyvallah abi sağolasın :) birkaç probiyotik inceliyorum bakalım sitelere pek güvenemiyorum cesaret edip alamıyorum :)
mfa94

Mesaj gönderen mfa94 »

baran yazdı:brokoli kürünü de deneyebilirsin fayda güren arkadaşlar olmuştu
eyvallah abi yurtta kalınca normal çay ble demlemek çok zor brokoli alıp kaynatmaya kalksam vallah yurdun dilinden düşmem herhalde :)
UmutluAdam

Mesaj gönderen UmutluAdam »

mfa94 yazdı:öncellikle cevabın için teşekkürler abi ama dediğim gibi öğrenciyim fazla araştıramıyorum derslerden ötürü. Bir de sizin gibi tecrübeli değilim. Bu yüzden deneyimli abilerimin tavsiyelerini almak istiyorum.
Kadın var desek öğrenciyim zamanım yok demezsin, uça uça gelirsin.
mertce
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen mertce »

Bugun pharmaton aldim sizce nasil ise yarai bilgilendirirseniz sevinirim arkadaslar
dreamer8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen dreamer8 »

Bizler de öğrenci olduk. Burada 12 saat mesai yapan çalışanlar var. Gerekirse uyumuyor ama zaman ayırıyor. Kaldı ki prostatit, en az okuduğun hukuk kadar önemli. Zira hastalık ilerlerse okumana bile mani olabilir. Zaman ayır, tüm yazıları oku, çok iyi bilgileneceksin. Şifalar dilerim.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

mertce yazdı:Bugun pharmaton aldim sizce nasil ise yarai bilgilendirirseniz sevinirim arkadaslar
pharmaton içindeki ginsengten midir nedir beni daha çok kötü yapıyor.ligone alabilirsin.sonuçta bakanlık onaylı bir takviyedir.fiyatıda kendi ülkelerinde ucuz türkiye de pahalı olan diğer takviyelere göre daha hesaplıdır.
mertce
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen mertce »

ABittersweetLi yazdı:
mertce yazdı:Bugun pharmaton aldim sizce nasil ise yarai bilgilendirirseniz sevinirim arkadaslar
pharmaton içindeki ginsengten midir nedir beni daha çok kötü yapıyor.ligone alabilirsin.sonuçta bakanlık onaylı bir takviyedir.fiyatıda kendi ülkelerinde ucuz türkiye de pahalı olan diğer takviyelere göre daha hesaplıdır.
Evet benide kotu etkiledi yada bana oyle geldi cozemedim