candida mantarı tespiti için test

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

candida mantarı tespiti için test

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

arkadaşlar selamlar,aranızda candida ile içli dışlı olmuş ve prostat iltihabına neden olduğunu yada iyileşmesine engel olduğunu düşünen arkadaşlar için araştırmalarım sonucu candida mantarını bilimsel yöntemler ile tespit ve tedavi eden bir hoca ile tanıştım.

Avsallar Medikal Center-Alanya (Dr Recep Çelik)

bazı şeylere ulaşmak için; araştırmak,araştırmak,araştırmak ve araştırmak yetiyor.

isteyen teşhis ve tedavi için gidebilir.ama sonra bana yok efendim şu an uyguladığım bir tedavim var,yok şöyleydi yok işti güçtü kimse demesin.bu bahaneleri daha önceleri çok duyduğum için söylüyorum..

ayağınıza kadar hizmet getiriyoruz.daha ne ister ki bir insan :)
ABittersweetLi

Re: candida mantarı tespiti için test

ben laboratuar filan bilmem.bu doktor yıllarını bu işe vermiş..ben kendisi ile konuştum, candidanın da türleri var diyor.hangi türde olduğunu saptayıp ona göre tedavi uyguluyoruz dedi.isteyen doktoru arayıp konuşabilir.internette vardır telefon numarası.
Sabir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Sabir »

Herkes aramasin bosyere ilgili bir arkadaş arayip ana hatlarıyla nasil olduğunu öğrenip buraya yazarsa daha iyi olur. Birbirinden habersiz 10 kişi arasa adam konuşmaz bile
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
allameicihan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen allameicihan »

Ben 10 yıl alanyada yaşadım çocukluğum orda geçti deri hastalıklarında daha çok uzman bu doktor mantar bilgisi ordan geliyor akapunktur üstüne daha çok ben antalyadayım adam alanyanın içinden başladı avsallara kadar gitmiş demek :) alanyadaki herkesi taıyosam recebi de tanıyorumdur şubat ayının sonunda alanyaya gidecem bakalım uğurayıp konuşurum belki yazarım buraya hiç mantar testi yaptırmadım zaten olsada anlamam bi bakalım bakalım adam hemşeri çıktı
ABittersweetLi

candidacılar için bulunmaz bir fırsat.testi nerede ve kime yaptıracağız ve bu candida dan nasıl kurtulacağız diye yazıyorlardı.önlerine fırsat çıktı işte.gitmezlerse ayıp ederler bence..
Tuhraser

Mesaj gönderen Tuhraser »

Tükürük testi geçerli bir test mi?
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Ee ne yapuomus bu emmi
prostatiniseveyim

Odtu kimya ankara tip bitirmis tirresimme le bugadya ilan alerdiyi bulmus
ABittersweetLi

gerçek bir doktor sonuçta.tıp fakültesi bitirmiş.yıllarca bu işe emek vermiş.candidasını tedavi ettirmek isteyenler için bulunmaz bir fırsat sundum.adam candidayı tedavi ederim diyor.candida söylemlerinde ciddi olanlar gidip muayene ve tedavi olurlar zaten.
prostatiniseveyim

Eyvallah iyi bulmussun dayiyi insallah fayda li olur
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

O doktora hazir aramisken kendin sorsaydin bunlari da gelip burda yazsaydin.

1 candida prostatite neden olur mu?
2 mevcut bir hastaligin kroniklesmesine, tedavi edilememesine neden olur mu?

Madem ilgi duymaya basladin bu meseleye.. Bi zamanlar tamamiyle karsi cikiyodun da.. Bu dediklerimi sorsaydin ogrenirdin belki, sonucta tip okumus yillarini bu ise vermis doktor. Isinin de ehlidir belki.

Candida hususunda iki gunde dr bulan adam arastirmis arastirmis arastirmis oluyo, uzun zamandir bu ise kafa yoran insanlar eglencesine bakiniyo.. Enteresan.. Biz dr bulamiyoz, cok sagol. Doktor bulabilmek Kolomb'un Amerikayi kesfi gibi bisey.

Doktor paylasimi icin tsk ederim, belki giderim de. Belki baska giden arkadaslar da olur. Fakat bunu soylemenin tarzi bu olmamali. Hos olmuyor boyle soyleyince.

Ben bi dr buldum, faydali olabilir demek varken yok "arastirmak" yok "kulaktan dolma" bilmem ne..
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
Haluk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen Haluk »

Arkadaslar ben cok yazdım ama kandıdanın testı dedınız durdunuz yok o doktor yok bu doktor yıne yazıyorum bı kandida elle tutulur gozle gorulur bi yaratık mıkrop gıbı dııl ıdrarda cok raht gozukur boyle dna molekulu gıbı beyaz derıde kahverengı yesıle donen bır mm den 15 cm e kadar olabılen sıze cok basıt yol geceden dort bes tane kivi yıyıp yatın sabah buyk kavanoza ışeyın ıcınde yuzerler ısıga tutun kavanozu gorun yada bı yarım saat masturbasyon yapın zevk suyuna bakın sıyah kucuk parcalr arayın bosalın sperm o kanallarda kalsın ısemeyın gucunuZ varsa tekrar yapın bu sefer zevk suyunda daha cok olurlar en buyk dusmanları zevk suyu ve sperm cok oldurucu onlar için cunku alkalı sıvılar ıkısıde
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Haluk yazdı:Arkadaslar ben cok yazdım ama kandıdanın testı dedınız durdunuz yok o doktor yok bu doktor yıne yazıyorum bı kandida elle tutulur gozle gorulur bi yaratık mıkrop gıbı dııl ıdrarda cok raht gozukur boyle dna molekulu gıbı beyaz derıde kahverengı yesıle donen bır mm den 15 cm e kadar olabılen sıze cok basıt yol geceden dort bes tane kivi yıyıp yatın sabah buyk kavanoza ışeyın ıcınde yuzerler ısıga tutun kavanozu gorun yada bı yarım saat masturbasyon yapın zevk suyuna bakın sıyah kucuk parcalr arayın bosalın sperm o kanallarda kalsın ısemeyın gucunuZ varsa tekrar yapın bu sefer zevk suyunda daha cok olurlar en buyk dusmanları zevk suyu ve sperm cok oldurucu onlar için cunku alkalı sıvılar ıkısıde
Bir de düzgün yazsan ne dediğin anlaşılmıyor türkçe dublaj lazım sana.... Madem faydalı olmak istiyorsun düzgün yaz şunu ya
ABittersweetLi

Haluk yazdı:Arkadaslar ben cok yazdım ama kandıdanın testı dedınız durdunuz yok o doktor yok bu doktor yıne yazıyorum bı kandida elle tutulur gozle gorulur bi yaratık mıkrop gıbı dııl ıdrarda cok raht gozukur boyle dna molekulu gıbı beyaz derıde kahverengı yesıle donen bır mm den 15 cm e kadar olabılen sıze cok basıt yol geceden dort bes tane kivi yıyıp yatın sabah buyk kavanoza ışeyın ıcınde yuzerler ısıga tutun kavanozu gorun yada bı yarım saat masturbasyon yapın zevk suyuna bakın sıyah kucuk parcalr arayın bosalın sperm o kanallarda kalsın ısemeyın gucunuZ varsa tekrar yapın bu sefer zevk suyunda daha cok olurlar en buyk dusmanları zevk suyu ve sperm cok oldurucu onlar için cunku alkalı sıvılar ıkısıde
haluk kardeşim,bu söylediklerini bir laboratuar ortamında gözlemleyerek mi söylüyorsun? yani bilimsel bir araştırma yaptın mı ki böyle yazıyorsun merak ediyoruz.böyle bir araştırman var ise bizimle de paylaşırsan bilgilenmiş oluruz.yoksa bu muallak yazıların ile bizlerin zihninde her gördüğü halüsinasyonu şeytan zanneden insanlar gibi bir imaj yaratıyorsun.

candida için ise facebook ta kurulmuş bir grup var.yıllardır kendinde candida olduğunu zanneden insanların verdiği uğraşları oradan gözlemleyebilirsiniz.ama ne tesadüftür ki o guruba üye hiç bir erkekten prostat iltihabı ile ilgili bir yazı dahi göremedim.eğer siz görürseniz buraya yazarsanız.hem o grupta bir çok testten bahsediyorlar.

yani bir şeyi bulmak için yıllarca araştırmaya gerek yok.bir günde doğru yerlere bakarak istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.kulaktan dolma internet hurafelerini bir kenara bırakıp bilimden yararlanmanızı çok isterim.
NeverGiveUp

Senin ne dusundugunu ne gordugunu sormadim ben. O dr a sorsaydin yillarini bu ise vermis.

Facebookta bagirmaz adam benim ptitim var diye.

Baslangic candidayla olmaz zaten bu tip enfeksiyonlarda. Oyle sen iki gun arastirip kendini ordinaryus zannettigin icin sana oyle geliyor sadece. Bence madem konuya ilgin var, arastirmaya devam et.

Internetten kulaktan dolma bilgiler denilen seyler bilimsel makaleler, doktor yazilari, saglik merkezlerinin aciklamaridir. Bunu Kacinci kez yaziyorum bunu bilmiyorum. Bu gidisle pek cok kez daha soylemem gerekicek anlasilan. Fakat candida bazi bunyelerde agir idrak ve algi sikintilari yaratabilir deniliyodu artik eminim. Yani senin doktor gibi onlari yazan, soyleyen de dr tamam?

Ben candidayi sirf kendim icin de arastirmiyorum. Hani senin baska derdin yok diyosun ya, otizmli bir de yegenim var. Vaktimin buyuk kismini onun rahatsizligini arastirarak geciriyorum. Tedavisine maddi manevi katki saglamaya calisiyorum. Ve otizmin de candida gibi patojenlerin salgiladigi agir metallerden olabilecegi soyleniyor.

4 yildir arastiriyoz henuz ilerleme kaydedenedik, sana zahmet iki gun bakiver de bi yardimci ol. Sen dogru yere bakip hemen anlayabiliyosun cunku. Ustun meziyetler bunlar.

ABittersweetLi

yeğeninin derdini kendi derdinmiş gibi sunmaya çalışman komik olmuş.tabi ki ona yardımcı olman güzel bir şey.Allah şifa versin.

ben doktorun ismini cismini forumda paylaştım.aranızda elçilik yapacak vaktim olmadığı için isteyen dilediğini kendisine sorarsa daha iyi olur.

bilimsellikten bu kadar korkmaya da gerek yok.candida ile ilgili testler olduğunu forumda sanırım ilk kez ben yazıyorum.kulaktan kulağa giden internet trollerinin sorgulamadan kopyala yapıştır yaptıkları şeyleri bir kenara koymanın vakti gelmedi mi?

mesela Canan Karatay hocada hekimdir ama söylediklerinin çoğunun bilimselliği araştırılmamıştır bile.hergün sağlık bakanlığı milletin yanlış bilgilendirilmesini önlemek için onun söylediklerini düzeltmek için epey zaman harcıyor.

şimdi kemal miları da sorsak söylediği her şey bilimseldir.ama ne yazık ki öyle değil.wikipedia dan bölük pörçük bir şeyler bulup paylaşmak bilimsellik olmuyor malesef.

ayrıca ben candida olayına neden karşı olayım.ben sadece prostat iltihabının iyileşmemesini bu candida ya bağlamıyorum.çünkü yeterli delil yok ortada.yeme içme olayını ayarlayınca bağışıklık sisteminin artması belki ölüme de faydası olur.yani bu açıdan dini konuları bir kenara bırakıp bilimsel yaklaşıldığı zaman neden olmasın diye düşünebilir insan.bağışıklık sistemini mükemmel hale getirerek belki de ölümsüz olabiliriz.belki ilerde yaşlılıkta ortadan kalkar.
NeverGiveUp

Yegenimin derdi benim derdimdir dogru. Komik olan senin bu tavrin bence. Diyorum ki, hani parasizliktan vakitsizlikten dem vuruyosun ya.. Ben o is icin de para harciyorum, vakit ayiriyorum.. Destek oluyorum yani. Kendi sagligimla nasil sinaniyorsam yakinlarimla da oyle sinaniyorum. Kimin ne derdi var bilemezsin "sizin tuzunuz kuru zaten" der gibi bi tavir yakisik almiyor, onu diyorum ama anlamamakta israr ediyorsun.

Bugune kadar wikipedia'ya bu hastalikla ilgili girmisligim yok. Wiki bildigin sen gibi adamlarin girip olusturdugu bi yer, yani ben oraya girip astronotlukla ilgili asilsiz bilgi de yazabilirim.

Bi sen arastirmiyosun, konusmuyosun. Bilimsel bilimsel diye cigirdigin turkuler var ya, hah iste onu bi dr soylediginde bilimsel oluyosa benim tarattiklarim da makale icerikleri. O kadar ben ben ben demeye gerek yok. Cebimde param olsa, vaktim olsa ondan once gidecegim dr'lar var.

Evet senin elcilik yapicak vaktin yok, sen birilerinin dr a gitmesi icin, arastirmasi icin tesvik edersin ve sonra buradan ondan bilgi beklersin. Sadece dr a ulasmak, onun adini buraya yazmak arastirmak arastirmak arastirmak oluyosa ben buraya sekiz on tane dr adi da yazarim, problem degil.

Su imzanda bile bilimsel bir test diyosun sonra kendiniz arastirin, internetten bulabilirsiniz diyip gecistiriyosun. Bence birak bu isleri. Internet trolu ariyosan cok uzaga gitmeye gerek yok diye dusunuyorum?

Bagirsak kaynakli candidaya dair bilinen bir test yoktur evet cunku az miktarda da olsa bagirsagin dogal bir parcasidir candida. Bolgesel testler ya da imminoglobilin testleri yapilabilir, ne derece gercegi yansittigi tartisilir. Candida da tipki prostatit gibi karmasik bi surec.

Duzgunce tartismanin, konusmanin bize katkisi var. Aslolan ne soylediginildigi degil, nasil soylenildigi.

ABittersweetLi

eğer ben yakınlarımın sağlığı ile ilgilenseydim içki sigara içmeyip kendi keyfime de bakmayarak belkide kızlar ile yasak ilişkiler içerisinde olmazdım ve prostatit ile uğraşmazdım.evet o yönden kendimi eleştiriyorum.

valla benim kadar derdin olduğunu hiç düşünmüyorum.maddi açıdan da bana o işi yapma o zaman diyen biri zaten parasızlık nedir gelecek kaygısı nedir ciddi anlamda bilmiyordur.bence tuzu kuru birisin.

candida olayına gelincede o kadar forumda millete gaz verip sonrada kısa süre sonra diyetten vazgeçen birinin düşüncelerini ciddi olarak göremem.

bu forumda çok ürolog tavsiye edildi.ama bu forumda candida muhabbeti daha çok yapılmıştır.ne ilginçtir ki candida için ciddi anlamda bu işin ehli bir doktor araştırmak kimsenin aklına gelmiyor.araştırılsa bulunur zaten.bak 2 günde buldum.ben her bulduğum doktoru paylaşmayı kendime görev biliyorum.gidip gitmemek kişinin kendisini bağlar.millete gaz verip şu doktora gidinde bizde bakalım tedavisi nasılmış demem.hatta hatırlarsan konyadaki doktorun enjeksiyon yaptığını ona tedavi olan kişiden ilk öğrenen bendim ve seninle de paylaşmıştım.hatta sana demiştim ki forumda yazmayalım hemen.başka doktorlar çöreklenmesin doktorun üstüne dedim.yani benim niyetim milleti denek olarak görmek olsa direk kendim paylaşırdım.neyse zaten paylaşılan paylaşıldı.adama enjeksiyon için gidenlerde iyileşti.gidenlerin kendileri zaten millete tavsiye ediyor.bende bu işin bilimselliğine inandığım için ve ortada iyileşen insanlar olduğundan millete gidin diyorum.milletin enjeksiyon ile iyileşmesinden korkuyorsun sanki.biri candida karşıtı bir şey söylediği zaman candidanın avukatlığını yapmana da gerek yok.kendinde denedin.olmadı işte.

neyse ben diyeceğimi dedim.doktoruda önerdim.niyetinde ciddi olan gider.gidemiyorsa bile kendisine ulaşıp bilgi alır en azından.
NeverGiveUp

Bence bu kadar acitasyon yeter ya. Cidden. Meselenin cikis noktasini hatirlatayim, sen 6 aydir bir dr a gidemicek kadar durumun yoksa; insanlara 6 gunde dr adi verip hadi gidin diyemezsin. Bunun adi empati yapamamaktir. 6 ayda, aylik 100 lirayi kenara koyamicak, bir isten 4 gun izin alamicak kadar kazanmiyosan bence o isi birak. Al tekrar soyluyorum. Istanbulda yasiyor olabilirsin, sartlar zor olabilir. Orda yasayip da bu rahatsizliga sahip tek insan da sen degilsin ee? Demogojiyi birak bence.

Evet ya benim tuzum kuru; kullandigim prostea'yi forumdan londra (Yucel agbi) aldi, Zafer Oyman'a gittigimde tedavi masraflarimi o karsiladi Allah razi olsun. Buna da kulp takarsin sen simdi. Ne is yaptigimi, ne kadar kazandigimi bilmeden ordan konusmak, kiyaslamak kolay.

Ne guzel yaa.. Ben de yapayim dur.. Ayhan hocaam; oh ne guzel yaa. Doktor adamsin, salla basini al maasini, Kadir agbi prostati de yendin.. Ohh hayat sana guzel baska hic derdin yok. Prostatiniseveyim isin gucun makara haa isler yolunda anlasilan..

Boyle dusunup degerlendiriyosun anlasilan. Benim de param yok Bitteeer napcaz? Is degisiyom bak..

Bilgiye bilgiyle karsilik verildiginde bir beis duymam, saygi duyarim. Ne yazarsan yaz, dalga gecer gibi soylersen tavrim bu olur. Ister begen ister begenme. Yukarda soyledim, onemli olan ne soyledigin degil, nasil soyledigin. Soylediklerim dogru olmayabilir, ben dr degilim. Bunun yanlisligi bana aciklanirken bilgi ile gelinsin isterim boyle alayci sekilde degil.

1 yildan bu yana serum serum diyip de birilerinin denemesi icin bunu gundeme getiren ama hala ise dair gelisme kaydetmeyen birine de ben guvenemem. Tamam? Enjeksiyon diyip de enjeksiyona gitmemek icin bahane bulan birinin samimiyetine hic guvenmem.

Milletin enjeksiyonla iyilesmesine dair alip veremedigim bisey yok, benim iyi niyetimi bilen bilir burada. Giden herkes iyilesti diye genelleme yapman yanlis diyorum.

Olm siz var yaa aslinda iyilesmediginiz, inanmiyosaniz amoklavin kullanin da gorun tarzinda insanlara seker onerir gibi antibiyotik oneren biri hic kimsenin iyilesmesini istemiyordur bu durumda. Bunca karamsarliktan bahsetmiyorum bile.

Kisa sure diyet uyguladim evet, 3 ay kadar. Faydasini da gordum. Diyete devam edebilmek isterdim, edemedim. Napiyim bunu da mi aciklayim tek tek?

Ne prostat ne enfeksiyon ne kanser ne aids, en buyuk hastalik onyargi, empati eksikligi.

ABittersweetLi

bana açıklama yapmana gerek yok be ozan..bana dürüst gelmiyorsun.olay bu..yani benim düşüncem bu yönde.başkası ne düşünür bilemem.bilmekte istemem zaten.beni ilgilendirmez.hayata bakışımız farklı bir kere.hayatım boyunca kimseden maddi yönden bir şey sağlamadım.bana ters yani.öleceğimi bilsem de yapmam öyle bir şey.neyse boşver..konu çok uzadı.atışmaya gerek yok.herkes ne düşündüğünü söylemiştir diye düşünüyorum.daha fazla birbirimizin kafasını ütülememize gerek yok.ben şimdiye kadar hep doğru bildiklerimi konuştum.eski forumdan da bilen bilir beni.böylede davranmaya devam edeceğim.

hayatn da zorluk görmemiş birine bir şey anlatmaya çalışmak en başından beri yaptığım bir hataydı.bu konuya da başka cevap yazmayacağım.
NeverGiveUp

Buna da kulp takacagini soylemistim. Insanlari yargilamak sana kolay geliyor. Aynen oyle, hayata bakis acimiz cook ters daglar kadar fark var aramizda. Bu yardimi ne sekilde aldigimdan, benim talep edip etmedigimden dahi haberin yok.. Sadece anla diye soyledim ama her zamanki gibi kulp takmaktan geri kalmadin. Bunu ben anlatmayacagim, umarim Yucel agbi kendi burayi okur ve anlatir. Ben sadece senin bahsettigin gibi tuzu kuru biri olmadigimi anla diye yaptim ama o potansiyeli goremiyorum. Tek yaptigin sey kulp takmak.

Hayatin zorluklarini seni gibi insanlari tanidikca yeterince sentezledim. 29 yasindayim, 10 yildir kendi parami kendim kazaniyorum. Universite yillarimdan bu yana calisiyorum. Sirtimda komur de tasidim, issiz de kaldim, burda otellerde gece 10 sabah 8 de calistim. Fakat evet dedigin gibi sana gore onemli olan benim ne yasadigim degil, senin kafanda beni nasil yargiladigin. Cok da umrumda.

Kime ne yalan soylediysem, durustluk disi ne davranisim olduysa buyursun soylesin. Insanlar hakkinda kendi kafasinda sanal dusunceler kurup onlarin sadece kendi dusundugu gibi oldugunu ifade eden, meselenin aslini astarini bilmeden konusan birinin durustluk anlayisi benim icin problem degil zaten.

Durmadan karamsarlik isiklari sacan, birilerine durmadan biseyler onerip kendi asla uygulamaya koymayan, isine gelen dr a isinin ehli, isine gelmeyene dr lar bisey bilmiyo diye gecistiren birinin samimiyetine de ben inanmiyorum.

Tek seninle celismiyorum ben bu forumda fikir olarak taban tabana zit oldugum bir dunya "adam" var. Hepsine de saygi duyuyorum. Sorun degil, konusulur.. Tartisilir ve gercege ulasilir. Kimse en dogru ya da en hakli degil. Fakat senin disinda herkes en azindan tartisma ve laf soyleme uslubuna sahip vesselam.

HAMDYALNIZSANADIR

Mesaj gönderen HAMDYALNIZSANADIR »

Arkadaşlar özelden numaralarınızı alın telden mesajlaşın yanlış anlamayın amacım işinize kolaylaştırmak
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Bu Candida, vucudun başka bölgelerinde sık tekrarlayan mantar oluşumuna olanak verir mi ?
Haluk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen Haluk »

Sevgılı kafayı yemıs kardeslerim benım yazdıklarımı anlayamayan arkadaslar olmus benım kadar acıklayıcı sıze profesorler anlatamaz ben bu orospu cocuklarını kavanozda uretmıs bırıyım o yuzden benım yazdıklarımı kanun bilin (ıster bılın faydalananın ıster bılmeyın sikimde olmaz sadece uzulurum ben cok cektım baskası cekmesın ) bakın ellı kere yazdım bu ıpneler zevk suyunda babalar gıbı gozukuyolar sıyah sıyah parcalar zevk suyunu bolca bı yere bırıktırın ufak bı kaba kurutun kuruyunca bı cısımle surtun orda bunların ınce tuylerı cıkar meydana beyaz beyaz bazen sımsıyah bazende tamamen sacınızla aynı zaten gorunce şoka girersınız yok artık dersınız seyımden kıl cıktı ben altı senedır ınanamıyorum gorduklerıme prostatıt bı ımmun reaksıyon sadece prostat bozuklugu dııl sındırım sıstemı alerjılerı kalın bagırsak mıde yaraları faranjıt mesela hatırlayın bu hastalık yokken lan cok azdım alet bogazımdan cıkcak sapıttım derdık ınanın bogaz dokusu bıle prostatla baglantılı herkeste belırtılerın farklı olması sebebı bu kımınde sadece mıkrop var kımınde hem mantar hem mıkrop kımınde sındırım sıstemı bozuk dııl yara yok kımınde var ona gore hastalık degısık atlatılıyo o yegenı rahatsız kardesıme cok uzuldum ve evet sebebı buyuk ıhtımal candıda hasarı ama bu tam bılımsel dııl hemen glutenlı ve sutlu gıdaların yogurt ve kefır dahıl tumunu kessınler vermesınler ufaklıga ve sızde yarın ve tum hayatınız ekmegı ve tum glutenlı gıdaları kesın ıdrarınız kanalızasyon borusu gıbı gur akıcak ve bu hemen yarın baslıycak goruceksınız
NeverGiveUp

Haluk yazdı:Sevgılı kafayı yemıs kardeslerim benım yazdıklarımı anlayamayan arkadaslar olmus benım kadar acıklayıcı sıze profesorler anlatamaz ben bu orospu cocuklarını kavanozda uretmıs bırıyım o yuzden benım yazdıklarımı kanun bilin (ıster bılın faydalananın ıster bılmeyın sikimde olmaz sadece uzulurum ben cok cektım baskası cekmesın ) bakın ellı kere yazdım bu ıpneler zevk suyunda babalar gıbı gozukuyolar sıyah sıyah parcalar zevk suyunu bolca bı yere bırıktırın ufak bı kaba kurutun kuruyunca bı cısımle surtun orda bunların ınce tuylerı cıkar meydana beyaz beyaz bazen sımsıyah bazende tamamen sacınızla aynı zaten gorunce şoka girersınız yok artık dersınız seyımden kıl cıktı ben altı senedır ınanamıyorum gorduklerıme prostatıt bı ımmun reaksıyon sadece prostat bozuklugu dııl sındırım sıstemı alerjılerı kalın bagırsak mıde yaraları faranjıt mesela hatırlayın bu hastalık yokken lan cok azdım alet bogazımdan cıkcak sapıttım derdık ınanın bogaz dokusu bıle prostatla baglantılı herkeste belırtılerın farklı olması sebebı bu kımınde sadece mıkrop var kımınde hem mantar hem mıkrop kımınde sındırım sıstemı bozuk dııl yara yok kımınde var ona gore hastalık degısık atlatılıyo o yegenı rahatsız kardesıme cok uzuldum ve evet sebebı buyuk ıhtımal candıda hasarı ama bu tam bılımsel dııl hemen glutenlı ve sutlu gıdaların yogurt ve kefır dahıl tumunu kessınler vermesınler ufaklıga ve sızde yarın ve tum hayatınız ekmegı ve tum glutenlı gıdaları kesın ıdrarınız kanalızasyon borusu gıbı gur akıcak ve bu hemen yarın baslıycak goruceksınız
Akillisi bizi bulmaz, delisi gtumuzden ayrilmaz ahaha
Haluk nasil urettin bunlari dostum kavanozda? Sekerle mi besledin? Az anlatsana.