Tavanic iyi - moksefen kötü geldi

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
hayatzor22
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Tavanic iyi - moksefen kötü geldi

Mesaj gönderen hayatzor22 »

Arkadaşlar merhaba,ben sol epididimit geçirmekteyim henüz prostatit semptomum yok,doktor 2 haftalık tavanic verdi 1.hafta kontrole gittim biraz şikayetler geçti,1 hafta daha tavanice devam et sonra 2 haftalık2 kutu moksefen iç dedi,tavanicin bittiği son gün nerdeyse ağrı tamamen geçmişti fakat moksefeni kullanmaya başladıkça ağrılar arttı şuan hiç tedavi almamış gibi şiddetli ağrım var,ikisi de kinolon fakat moksefen in beni kötü yapma ihtimali var mı? Yardım edin lütfen
muzdarip

Re: Tavanic iyi - moksefen kötü geldi

Mesaj gönderen muzdarip »

tavanic e devam bence
hayatzor22

Moksafen 2.tableti içişimde kötüleştim şuan hiç tedavi görmemiş gibi oldum
Se38
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Se38 »

Bakteriler olurken herx reaksiyonu dedigimiz bir olay meydana gelir. Semptomlar once artmasi normaldir . Tabi bu benim görüşüm. Bence eger herhangi bir ysn etki yapmiyorsa bitirene kdar devam et. En agir antibiyotiki iciosun eger tolere edebiliosan devam et. Bu benim görüşum tabi en dogrusu doktora danışman
hayatzor22

Se38 yazdı:Bakteriler olurken herx reaksiyonu dedigimiz bir olay meydana gelir. Semptomlar once artmasi normaldir . Tabi bu benim görüşüm. Bence eger herhangi bir ysn etki yapmiyorsa bitirene kdar devam et. En agir antibiyotiki iciosun eger tolere edebiliosan devam et. Bu benim görüşum tabi en dogrusu doktora danışman
Moksefen en ağır antibiyotik mi? Ben başka bir yan etkisini görmedim,1 kutu bitti şuanda
stres

Mesaj gönderen stres »

Se38 yazdı:Bakteriler olurken herx reaksiyonu dedigimiz bir olay meydana gelir. Semptomlar once artmasi normaldir . Tabi bu benim görüşüm. Bence eger herhangi bir ysn etki yapmiyorsa bitirene kdar devam et. En agir antibiyotiki iciosun eger tolere edebiliosan devam et. Bu benim görüşum tabi en dogrusu doktora danışman
Ben sana katılmıyorum eğer ki doğru antibiyotikse ağrıyı hemen alıyor bende öyle oldu herkesde olmaz ama benim görüşüm bu