İstanbuldaki kar

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
prostatiniseveyim

İstanbuldaki kar

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Trafiginde amina koydu bizimde

Yemedigim sogugu yedim arkadas boyle giderse ne zaman agriyacak diye bekliyorum ayaklar usudu buz buz

Dun 6 da yola ciktim eve 9 da vardik 3 saat mazotlu bir arabanin icinde personel servisinde kapali hep oturuyosun bi de soguk trafik yurumeyince kaloriferde isitmiyo mazotlu arabalar boyle motorun isinmasi icin hiz lazim

geberdim soguktan bir de cis sikistirmasin mi

aq otoban da insen geri neye binecen kimse almaz arabasina trafikte akmiyo zaten ben surda bi iseyim geri geleyim desen is yerindekilere rezil olacan yolda iseyen adam diyecekler

3 saat tuttum cisimi ama ne tutus aq ne agridi mahalleye yakin bi yere gelince indim dayanamadim
soguk yememekmi yoksa cis yapmamak mi diye iki ucu boklu bi tercih

soguyu yerim aq dedim indim arabadan cunku belki eve daha 10 dakka vardi gittim bi gecekondunun arkasina tam 10 dakika isedim benim cis genlde 1.5 dakika surer 1 lt ye yakin iserim aq bu rahat 5 dakika surmustur sicak sicak isedim karlara ama sikim dondu valla bir de isim bitince ayagim kayip dusmeyimmi sidiklere booooog

ondan sonra ciktim yola taksiyre binecem yoldqn araba gecmiyo yuruyum dedim kar sikti beni ayaklarda islandi bok gibi yurudum

bu sabh ta yarim saat kar altinda srrvis bekledim gelmedi
pasa servisci uyuz yokusu cikamamis bir de 15 dakika yol yurudum biz yanina gittik sikildim soguk sikti nokta

Gerekmedikce cikmayin disari sikeyim yilbasisini evinizde oturun varsa biri evde n3 guz3l iste yalnizsanizda foRUM okuyun BEN YAZİYOM BU AKSAM
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: İstanbuldaki kar

Mesaj gönderen kadir »

Ulan Ps alem adamsin oldurdun beni gulmekten)))
Allahta seni guldursun)))
Herkese iyi seneler)))
Jumjer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Jumjer »

prostatiniseveyim yazdı:Trafiginde amina koydu bizimde

Yemedigim sogugu yedim arkadas boyle giderse ne zaman agriyacak diye bekliyorum ayaklar usudu buz buz

Dun 6 da yola ciktim eve 9 da varfik 3 saat mazotlu bir arabanin icinde personel servisinde trafik yurumeyince kaloriferde isitmiyo

geberdim soguktan bir de cis sikistirmasin mi

aq otoban da insen geri neye binecrn kimse almaz arabasina trafikte akmiyo zaten ben surda bi iseyim geri geleyim desen is yerindekilere rezil olacan yolda iseyen adam diyecrkler

3 saat tuttum cisimi ama ne tutus aq ne agridi mahalleye yakin bi yere grlince indim dayanamafim soguk yememekmi yoksa cis yapmamak mi diye iki ucu boklu bi tercih soguyu yerim aq dedim cunku belji eve daha 10 dakka vardi gittim bi gecekondunun arkasina tam 10 dakika isedim benim cis genlde 1.5 dakika surer 1 lt yeyakin iserim aq bu rahat 5 dakika sutmustur sicak sicak isedim karlara ama sikim dondu valla bir de isim bitince ayagim kayip dusmeyimmi sidiklere booooog ondan sonra ciktim yola rvr yurumrylr 15 dakika taksiyre binecem yoldqn araba gecmiyo yuruyum dedim kar sikti beni ayaklarda islandi bok gibi yurudum bu sabh ta yarim saat kar altinda srrvis brklrdim pasa yokusu cikamamis bir de 15 dakika yol yurudum sikildim soguk sikti nokta

Gerekmedikc4 cikmayin disari sikeyim yilbasisini evinizde oturun varsa biri evde n3 guz3l iste yalnizsanizda foRUM okuyun BEN YAZİYOM BU AKSAM
Siktir et kader ortağıyız çok taşaktan şeyler yaşıyoz ama her işte bir hayır var sıkıntılar geçmesse geçmesi n ben sıkıntı ları siktir et tim sevdiğim var beni olduğum gibi kabul eden gerisi boş Allah sizede nasip etsin
Elhamdülillah
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

10 dakka isedin he mi? Adini yazip imza atsaydin : ))
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

herkese hayırlı seneler,,inşallah bu sene yeneriz bu hastalıgı.:prostatını seveyim senin lan ne güldüm bu yeni yıla beş kala,Allahda seni güldürsün..
umutsuz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen umutsuz »

Helal sana :)
Sabir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Sabir »

PS tarzını seviyorum her yazini merakla sonuna kadar okuyorum. :)
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
hepbenibulur
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen hepbenibulur »

10 dakika işediysen 2015 in en daşşaklı adamı ödülünü sana veriyorum. 1 dakikayı bile görmedim çok uzun zamandır.
baran17

Mesaj gönderen baran17 »

:)))))
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

hepbenibulur yazdı:10 dakika işediysen 2015 in en daşşaklı adamı ödülünü sana veriyorum. 1 dakikayı bile görmedim çok uzun zamandır.

Kardes sogugu gorunce akim iyice azaldi sure ondan uzadi

Sagolun arkadaslar bende sizlerle paylasinca sikintim azaliyor