zafer hocaya corona döneminde gitmek mantıklımı

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
emreyld
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

zafer hocaya corona döneminde gitmek mantıklımı

Mesaj gönderen emreyld »

selam arkadaşlar izmirde oturuyorum gittiğim doktorlar idrar testiyle sallıyor şuan cipro kullanıyorum şikâyetlerim neredeyse yok ama tekrar nüks edicek gibi hissediyorum zafer oymana izmirden pandemi döneminde gitmek mantıklımı bilemedim annem diyabet hastası bu hastalığda uzun zamandır yaşamıyorum kararsızım.
Farate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: zafer hocaya corona döneminde gitmek mantıklımı

Mesaj gönderen Farate »

emreyld yazdı:selam arkadaşlar izmirde oturuyorum gittiğim doktorlar idrar testiyle sallıyor şuan cipro kullanıyorum şikâyetlerim neredeyse yok ama tekrar nüks edicek gibi hissediyorum zafer oymana izmirden pandemi döneminde gitmek mantıklımı bilemedim annem diyabet hastası bu hastalığda uzun zamandır yaşamıyorum kararsızım.
Ustam ihmal etme git
Zafer hoca siperlik bile takıyor dikkat ederek git mecbur
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

şikayetin yoksa gitme. istanbul çok çok tehlikeli. bunun metrobüsü var, minübüsü var, taksisi var, yemeği var. istanbul ayrıca yasa dışı göçmen dolu. doğu sınırı delik deşik olmuş. ipini koparan sınırdan geçip ülkeye geliyor. kim de hastalık var bilemezsin.
emreyld

Mesaj gönderen emreyld »

ABittersweetLi yazdı:şikayetin yoksa gitme. istanbul çok çok tehlikeli. bunun metrobüsü var, minübüsü var, taksisi var, yemeği var. istanbul ayrıca yasa dışı göçmen dolu. doğu sınırı delik deşik olmuş. ipini koparan sınırdan geçip ülkeye geliyor. kim de hastalık var bilemezsin.
Biraz bekliycem şikayetim olursa gidicem sanırım teşekkür ederim
emreyld

Mesaj gönderen emreyld »

Farate yazdı:
emreyld yazdı:selam arkadaşlar izmirde oturuyorum gittiğim doktorlar idrar testiyle sallıyor şuan cipro kullanıyorum şikâyetlerim neredeyse yok ama tekrar nüks edicek gibi hissediyorum zafer oymana izmirden pandemi döneminde gitmek mantıklımı bilemedim annem diyabet hastası bu hastalığda uzun zamandır yaşamıyorum kararsızım.
Ustam ihmal etme git
Zafer hoca siperlik bile takıyor dikkat ederek git mecbur
kardeşim dikkat edicem bakalım ekim 1 de kontrolüm var tekrar cipro yazarsa kullanmiycam şikayetim olursa zafer beye gidicem
Farate

Mesaj gönderen Farate »

]

Mugla sehir hastanesi hulusi taskoparan prostat sivisi alir bakar rica edersen kültür bakar lokositde yazar 2 si beraber hemde bedava sanada yakın ben 3 kere swab tupune verdim 2 sinde yakaladi bakteriyi cok hassas swablar once penis ucunu batikonla temizliyor bulaş olmasin diye oneririm sanada yakin[/quote]
Böyle işini hakkıyla yapan dr Lara ihtiyacımız var ...
emreyld

Mesaj gönderen emreyld »

Farate yazdı:]

Mugla sehir hastanesi hulusi taskoparan prostat sivisi alir bakar rica edersen kültür bakar lokositde yazar 2 si beraber hemde bedava sanada yakın ben 3 kere swab tupune verdim 2 sinde yakaladi bakteriyi cok hassas swablar once penis ucunu batikonla temizliyor bulaş olmasin diye oneririm sanada yakin
Böyle işini hakkıyla yapan dr Lara ihtiyacımız var ...[/quote
önerin için teşekkür ederim şuan durumun ne
emreyld

Mesaj gönderen emreyld »

Mugla sehir hastanesi hulusi taskoparan prostat sivisi alir bakar rica edersen kültür bakar lokositde yazar 2 si beraber hemde bedava sanada yakın ben 3 kere swab tupune verdim 2 sinde yakaladi bakteriyi cok hassas swablar once penis ucunu batikonla temizliyor bulaş olmasin diye oneririm sanada yakin

Farate

Mesaj gönderen Farate »

Abi geçmez dediklerine inanmıyorum derdi veren rabbim dermanını da verir.
Sadece tam çözemedikleri için öyle diyorlar
emreyld

Mesaj gönderen emreyld »

Pro2020 yazdı:
emreyld yazdı:

Baskılandı şu an bir sıkıntı yok 3 tane doktorum var evime yakin ozel hastanede var 2 tane hepsi israrla aliyorlar 100 150 tlye toplam sıviyi benim 10 yillik doktorlarim bunlar ama bu gecmez derler genelde tanı icin gidiyorum

benim stresten oldu pozitif olup en aza indirmek lazım şikayetleri teşekkür ederim
emreyld

Mesaj gönderen emreyld »

Farate yazdı:Abi geçmez dediklerine inanmıyorum derdi veren rabbim dermanını da verir.
Sadece tam çözemedikleri için öyle diyorlar
aynen usta bende ona inanıyorum