Kadir abiye teşekkür

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
MENDERES1983
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Kadir abiye teşekkür

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

Değerli arkadaşlar kullanmış olduğum genta 160 iğne ağrımı sızımı makatta dolgunluğu hafifletmiş bulunmakta ben bu iğneyi ömür boyu kullanmayı düşünüyorum baş edemiyorum başka türlü
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

oktay yazdı:merhaba arkadaşlar bende prostatit hastasıyım 4 aydır antibiyotik,ağrı kesici,idrar ve mesane için ilaçlar kullanıyorum.Boşalma sırasında meni gelmeme sorunu yaşayan oldumu son bir kaç defadır bu sorunu yaşıyorum.
Idrar ve mesane için hangi ilaçları kullanıyorsun?
Antidepresan alıyormuşum?
Ne şikayetlerin var?
oktay
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen oktay »

idrar ve mesane için vesifix 5mg kullanıyorum.Xatral,tamprost kulandım bunlardan fayda görmedim şimdi urorec kullanıyorum.Antidepresan almıyorum ama bu hafta sonu piskiyatri dr gideceğim
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Followme »

MENDERES1983 yazdı:Değerli arkadaşlar kullanmış olduğum genta 160 iğne ağrımı sızımı makatta dolgunluğu hafifletmiş bulunmakta ben bu iğneyi ömür boyu kullanmayı düşünüyorum baş edemiyorum başka türlü
Ömür boyu antibiyotikmi şaşırdınmı abi sen sevinçten ne dediğini bilmiyorsun inşallah iyileşme olur. :)
oktay

Mesaj gönderen oktay »

ilk semen testimde Metisiline dirençli koagülaznegatif Staphylococcus (MRKNS) üredi.her sahada 5-6 lökosit vardı.Bu bakteriye duyarlı antibiyotik kullandım 14 gün sonra yine semen testi yapıldı.
oktay

Mesaj gönderen oktay »

bu seferde Escherichia coli ve 5-6 lökosit görüldü yine antibiyotik kullandım sonra yine semen testi yapıldı bu sefer ne lökosit nede bakteri üremedi
oktay

Mesaj gönderen oktay »

ama dr ilaçlara devam edeceksin dedi şikayetlerin geçene kadar dedi 4 aylık süreçte 18 tane cefamed iğne ve aralıksız augmentin bid kullandım
oktay

Mesaj gönderen oktay »

şikayetlerimin bazıları geçti fakat mesanede ağrı devamlı idrar ihtiyacı,tam idrarı boşaltamama ve son zamanlarda isteksizlik ve rahatlama sırasında meni gelmemesi var ve ayaklarım hiç ısınmiyor
oktay

Mesaj gönderen oktay »

kusura bakmayın toplu yazdığımda sayfa uyarı verdi o yüzden kesik kesik yazdım.1 hafta önce semen testi yapıldı sonuçlar temiz ama şikayetlerim devam ediyor.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

oktay yazdı:kusura bakmayın toplu yazdığımda sayfa uyarı verdi o yüzden kesik kesik yazdım.1 hafta önce semen testi yapıldı sonuçlar temiz ama şikayetlerim devam ediyor.
Hocam antibiyotik ile kültür arasına vakit koyuyor musun ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
oktay

Mesaj gönderen oktay »

son yaptırdığımda antibiyotik kullanıyodum şikayetlerimin çoğaldığını söyleyince doktorum semen testine bakalım dediği için test yaptırdım.
oktay

Mesaj gönderen oktay »

duman64 yazdı:
oktay yazdı:merhaba arkadaşlar bende prostatit hastasıyım 4 aydır antibiyotik,ağrı kesici,idrar ve mesane için ilaçlar kullanıyorum.Boşalma sırasında meni gelmeme sorunu yaşayan oldumu son bir kaç defadır bu sorunu yaşıyorum.
Idrar ve mesane için hangi ilaçları kullanıyorsun?
Antidepresan alıyormuşum?
Ne şikayetlerin var?
cevap yazdım ama alıntı olarak değil kusura bakma yeniyim daha
MENDERES1983

Followme yazdı:
MENDERES1983 yazdı:Değerli arkadaşlar kullanmış olduğum genta 160 iğne ağrımı sızımı makatta dolgunluğu hafifletmiş bulunmakta ben bu iğneyi ömür boyu kullanmayı düşünüyorum baş edemiyorum başka türlü
Ömür boyu antibiyotikmi şaşırdınmı abi sen sevinçten ne dediğini bilmiyorsun inşallah iyileşme olur. :)
Zaten ben ölmüşüm ağrı sızı 5 dk bir tuvalet
duman64

Mesaj gönderen duman64 »

oktay yazdı:bu seferde Escherichia coli ve 5-6 lökosit görüldü yine antibiyotik kullandım sonra yine semen testi yapıldı bu sefer ne lökosit nede bakteri üremedi
Bende de e-coli üremişti 12 yıl önce. Ondan sonra bir daha yakalayamadım. Bu bir geldimi ne kullanırsan kullan bıçak gibi kesilmiyor. Belli zamanın geçmedi gerekiyor.
MENDERES1983

MENDERES1983 yazdı:
Followme yazdı:
Zaten ben ölmüşüm ağrı sızı 5 dk bir tuvalet
İdrar hissiyatım bile azaldı iğne açıkçası iyi geldi7 tane kaldı
oktay

Mesaj gönderen oktay »

duman64 yazdı:
oktay yazdı:bu seferde Escherichia coli ve 5-6 lökosit görüldü yine antibiyotik kullandım sonra yine semen testi yapıldı bu sefer ne lökosit nede bakteri üremedi
Bende de e-coli üremişti 12 yıl önce. Ondan sonra bir daha yakalayamadım. Bu bir geldimi ne kullanırsan kullan bıçak gibi kesilmiyor. Belli zamanın geçmedi gerekiyor.
vallaha tıp alternatif tip hepsini deniyorum ağrılarım yetmez gibi kabızlık ve basur problemide çıktı 36 yasındayım evliyim piskolojim çok bozuk bakalım ne olacak
duman64

Mesaj gönderen duman64 »

oktay yazdı:
duman64 yazdı:
vallaha tıp alternatif tip hepsini deniyorum ağrılarım yetmez gibi kabızlık ve basur problemide çıktı 36 yasındayım evliyim piskolojim çok bozuk bakalım ne olacak
Işte kullanılan ilaçlar önce kabız yapıyor arkasından basur oluyorsun. Yetmezmiş gibi bir de onlar için ilaç alıyorsun. Bazen günde 10 tane ilaç almak zorunda kalıyorsun. Çok sıkıntılı bir süreç yaşıyorsun. Geçiyor zamanla ama insanın psikolojisini bozuyor. Bu kez bir de onunla uğraşıyorsun.

E-coli için ne kullandınız?
oktay

Mesaj gönderen oktay »

Işte kullanılan ilaçlar önce kabız yapıyor arkasından basur oluyorsun. Yetmezmiş gibi bir de onlar için ilaç alıyorsun. Bazen günde 10 tane ilaç almak zorunda kalıyorsun. Çok sıkıntılı bir süreç yaşıyorsun. Geçiyor zamanla ama insanın psikolojisini bozuyor. Bu kez bir de onunla uğraşıyorsun.
E-coli için ne kullandınız?[/quote]
Sanırım augmentin bid 1000mg kullandım diye hatırlıyorum semen testinde e coliye duyarlı antibiyotikler yazıyordu ona göre verdi doktorum
duman64

Mesaj gönderen duman64 »

oktay yazdı:idrar ve mesane için vesifix 5mg kullanıyorum.Xatral,tamprost kulandım bunlardan fayda görmedim şimdi urorec kullanıyorum.Antidepresan almıyorum ama bu hafta sonu piskiyatri dr gideceğim
Urorec meniyi dışarı vermez. Mesaneye verir.Cardura xl denemeni tavsiye ederim. Ben kullanıyorum.
09cglr09

Mesaj gönderen 09cglr09 »

oktay yazdı:efsana 2036 peki istanbulda prostat masajı yapacak ve bu hastalıkla tümüyle ilgilenecek bir dr varmı acaba tavsiye edebileceğiniz
ve ayak üşümesi yasayan varmı yaz kış
Benimde kışın hep soguk ayaklarim ayrıca peniste soguk yaz kış hep elimle isitiyorum
oktay

Mesaj gönderen oktay »

[/quote]
Urorec meniyi dışarı vermez. Mesaneye verir.Cardura xl denemeni tavsiye ederim. Ben kullanıyorum.[/quote]
teşekkür ederim doktoruma yazdıracağim.Mesanem değamlı dolu hissediyotum devamlı baskı var bunun için ne kullanıyorsunuz.
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

oktay yazdı:
Urorec meniyi dışarı vermez. Mesaneye verir.Cardura xl denemeni tavsiye ederim. Ben kullanıyorum.[/quote]
teşekkür ederim doktoruma yazdıracağim.Mesanem değamlı dolu hissediyotum devamlı baskı var bunun için ne kullanıyorsunuz.[/quote]
Hocam mesanede sürekli doluluk hissini ben bi doktora sordum mesane kaslarinin zorlanmasından dolayı mukozanın bozulması bozulan mukozadada mantar uremesinden kaynaklandığı için dedi mutlaka diyet yap ve mantar testi yaptır hocam
oktay

Mesaj gönderen oktay »

teşekkür ederim zaten kronik gastirit var diyete yeni başladım, mantar testine kan danmı bakıyorlar.
freddy310

Mesaj gönderen freddy310 »

Kadir Abi'ye her türlü soruyu sordum, merak ettiğim her şeyi sordum. Bir defa bile terslemedi, o kadar soru sormama rağmen of bile demedi adam. Çünkü biliyor bu hastalığın nasıl bir illet olduğunu, neler yaşadığımızı. Teşekkürler Kadir abi. Allah razı olsun tüm yardımların için.
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

oktay yazdı:teşekkür ederim zaten kronik gastirit var diyete yeni başladım, mantar testine kan danmı bakıyorlar.
Tam bilmiyorum ama kandan belki gaitadanda yapılıyordur birde dilinize bakın sarılık tortulu olması veya beyaz puturcuklu gibi bi durum var mı