neyi yanlış yapıyorum

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
alihandro
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

neyi yanlış yapıyorum

Mesaj gönderen alihandro »

zafer hocaya gitmeden önce 1.5 ay antibyotik tedavi aldım ve 1 ay ara verdim sonra zafer hocaya lokosit baktırdım lokositim 6-7 çıktı idrarda 2 cıktı
daha önce diğer doktorda idrarda 4 cıkmıstı lokosit aslında tedavi işe yaradı ağrılar büyük ölçüde gitmişti en büyük sıkıntı idrar yanmasıydı ara sıra olan
zafer hocaylada 6-7 lokosit 5 genta 1 klindan bitirdim ama bu eskiden oturuken olan ağrılar gene başladı başa dönmüş gibi hissediyorum son 2 aydır en azaından ara sıra pelvik ağrı hissediyodum oda denize girince falan ama şimdi en baştaki halim gibi oldum neyi eksik yapmış olabilirim iğnelerin iyi gelmesi gerekmiyordu muydu antibiyotik sonrası gidemedim hocaya henüz
alihandro

Re: neyi yanlış yapıyorum

kontrole gidince belli olucakta bana iyi gelmedi kardeşim ya lokosit düşmüşmüdür bilmiyorum ama ilaçları kullanmadan önce daha iyiyidim günlük sıkıntı belki yüzde 10 du
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

alihandro yazdı:zafer hocaya gitmeden önce 1.5 ay antibyotik tedavi aldım ve 1 ay ara verdim sonra zafer hocaya lokosit baktırdım lokositim 6-7 çıktı idrarda 2 cıktı
daha önce diğer doktorda idrarda 4 cıkmıstı lokosit aslında tedavi işe yaradı ağrılar büyük ölçüde gitmişti en büyük sıkıntı idrar yanmasıydı ara sıra olan
zafer hocaylada 6-7 lokosit 5 genta 1 klindan bitirdim ama bu eskiden oturuken olan ağrılar gene başladı başa dönmüş gibi hissediyorum son 2 aydır en azaından ara sıra pelvik ağrı hissediyodum oda denize girince falan ama şimdi en baştaki halim gibi oldum neyi eksik yapmış olabilirim iğnelerin iyi gelmesi gerekmiyordu muydu antibiyotik sonrası gidemedim hocaya henüz
Hocam deniz girdikten sonra iyice kurulanmak lazım denizde üşütmemek lasım belki yanlışınız denizdir
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

efervesan yazdı:
alihandro yazdı:zafer hocaya gitmeden önce 1.5 ay antibyotik tedavi aldım ve 1 ay ara verdim sonra zafer hocaya lokosit baktırdım lokositim 6-7 çıktı idrarda 2 cıktı
Hocam deniz girdikten sonra iyice kurulanmak lazım denizde üşütmemek lasım belki yanlışınız denizdir
Denizde bir kere ıslak mayo ile kalsaniz nüks icin yeterli sebeptir. Denizden ciktiktan sonra hemen kurulanmak degil islak mayoyu cikartip kuru mayo giyeceksiniz ve gunes altinda pelvik bolgeyi isitacaksiniz benden soylemesi yoksa aninda başa donersiniz.
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Espace42 »

Her sahada 2 3 lökosit çıktı 7 8 Di semtomlar devam zafer hoca iğne antibiotik yazdı kadir abi sence neyapmaliyim sıfıra inerimi kullansam
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

en büyük yanlış herşeyi ilacı kullanırken ki günlük değişimlik kafayı takarak yapıyorsunuz. en fayda eden ilacı kullanırken ağrı sancı artıyor diye bu ilac işe yaramıyor diye birşey olamaz. ben en fayda gördüğüm ilacı kullanırken de 2 3 günlüğününe kötü olduğum oldu bu hastalık adamı manyak ediyor. şikayet çokken ilk baskılamaya başlarken ciddi düzelme oldugu için işe yarıyor sonra az şikayet kaldığında ve şikayetler bazen sebebsiz yere değişirken kafa direk ilaçlara gdiyor alakası yok ben ilacları kullanırkende değişiyordu şimdi ilac bitti 2 3 gün kötü gibiydim sonra tekrar on numara olmaya başladım. bu hastalığın gel kitli olması bizi en çok en azından beni çok fena yıpratıyor. olmadı diyorum zerre işe yaramadı diyorum. 2 3 gün karalar baglıyorum sonra birden çok rahatlamaya başlıyorum öyle böyle kontrol ettikçe baskıladıkça kafasına vura vura geçte olsa geçip gidecek. özellikle çok dikkat edilmesi gerekenlerden uzak durulursa ve kontrol altında tutulduğu sürece bu hastalık geçecek. geçmeme şansı yok
alihandro

crunkstar yazdı:en büyük yanlış herşeyi ilacı kullanırken ki günlük değişimlik kafayı takarak yapıyorsunuz. en fayda eden ilacı kullanırken ağrı sancı artıyor diye bu ilac işe yaramıyor diye birşey olamaz. ben en fayda gördüğüm ilacı kullanırken de 2 3 günlüğününe kötü olduğum oldu bu hastalık adamı manyak ediyor. şikayet çokken ilk baskılamaya başlarken ciddi düzelme oldugu için işe yarıyor sonra az şikayet kaldığında ve şikayetler bazen sebebsiz yere değişirken kafa direk ilaçlara gdiyor alakası yok ben ilacları kullanırkende değişiyordu şimdi ilac bitti 2 3 gün kötü gibiydim sonra tekrar on numara olmaya başladım. bu hastalığın gel kitli olması bizi en çok en azından beni çok fena yıpratıyor. olmadı diyorum zerre işe yaramadı diyorum. 2 3 gün karalar baglıyorum sonra birden çok rahatlamaya başlıyorum öyle böyle kontrol ettikçe baskıladıkça kafasına vura vura geçte olsa geçip gidecek. özellikle çok dikkat edilmesi gerekenlerden uzak durulursa ve kontrol altında tutulduğu sürece bu hastalık geçecek. geçmeme şansı yok
abi şu mesajın varya aynı şeyi yaşıyoruz bire bir bende geçicek diye umut ediyorum ama hayat kalitem herşeyim düştü denize bile girmekten vazgeçtim artık kadir abininde yazdıgını görünce
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

alihandro yazdı:
crunkstar yazdı:en büyük yanlış herşeyi ilacı kullanırken ki günlük değişimlik kafayı takarak yapıyorsunuz. en fayda eden ilacı kullanırken ağrı sancı artıyor diye bu ilac işe yaramıyor diye birşey olamaz. ben en fayda gördüğüm ilacı kullanırken de 2 3 günlüğününe kötü olduğum oldu bu hastalık adamı manyak ediyor. şikayet çokken ilk baskılamaya başlarken ciddi düzelme oldugu için işe yarıyor sonra az şikayet kaldığında ve şikayetler bazen sebebsiz yere değişirken kafa direk ilaçlara gdiyor alakası yok ben ilacları kullanırkende değişiyordu şimdi ilac bitti 2 3 gün kötü gibiydim sonra tekrar on numara olmaya başladım. bu hastalığın gel kitli olması bizi en çok en azından beni çok fena yıpratıyor. olmadı diyorum zerre işe yaramadı diyorum. 2 3 gün karalar baglıyorum sonra birden çok rahatlamaya başlıyorum öyle böyle kontrol ettikçe baskıladıkça kafasına vura vura geçte olsa geçip gidecek. özellikle çok dikkat edilmesi gerekenlerden uzak durulursa ve kontrol altında tutulduğu sürece bu hastalık geçecek. geçmeme şansı yok
abi şu mesajın varya aynı şeyi yaşıyoruz bire bir bende geçicek diye umut ediyorum ama hayat kalitem herşeyim düştü denize bile girmekten vazgeçtim artık kadir abininde yazdıgını görünce
abi dikkat ediceksin işte zor bişey yok herkesin 1 şortu var senin 2 şortun olacak denize girip gidip kabinde güzelce kurulanıp kutu bir şort giyceksin o kuruyunca diğeri ile girip gelince onu giyceksin ıslak ıslak oturunca beni sağlıklıyken bile rahatsız ediyor zaten. zor bişey yok abi. günlük değişimleride dert etme. dikkatli yaşa. hiç azalmayan her geçen gün artan şikayetler olursa bilki sorun büyüktür. tekrar sıkı bir tedavi alarak kontrol altına alabilirsin. ben 10. gün bugun ilac kullanmıyorum yedekte birsürü orta güçlü ilac var. pandemi bitince doktor sıkıtnısıda maşallah 15 günden erken doktor yok baktım kötüleşiyor yaparım bi kombinasyon o arada da doktor kovalarım. klindan dan fayda gören çok fazla bence sorun dikkatsiz hareket ve hastalıgın giidiş gelişleri. sürekli artan azalmayan bir şikayet yaşarsanız yeniden tedavi alırsınız.