ENJEKSİYONDAN 3 AY SONRAKİ TESDE BAKTERİ BULUNAMADI

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
freeman

Re: ENJEKSİYONDAN 3 AY SONRAKİ TESDE BAKTERİ BULUNAMADI

Mesaj gönderen freeman »

kenan yazdı:cinsellikle ilgili sıkıntılar hastalık girmeden 3 ay önce başladı sonra birden bire bu rahatsızlık 1 gün içinde çöküverdi penise yanma ağrı girdi böbreklere mideye vurdu sonra ağrılı boşalma felan sonraları batma yara acısı gibi penisin altında acı üretal akıntı prostatda prmakla baskı yapıldıkdan sonra çıkan sıvı penisin ucuyla cubukla alındı idrar tahlili yaapdırdım bide yanlız idararrımda bol lokosit görüldü önceki idrarda lokosit 1 2 di dokdorda şaırdı bu basıl oldu diye şüpeli ilişkin oldumu diye olmadı gercekdende 3 4 iğne verdi bide hap verdi pyolsty şuan şükür iyim havalar soğudu korkuyorum su yazıyorum ben belediyede dışarda 10 saat yürüyorum kendimi sıcak tutcam ama korkuyorum freemen sence piskolojikmi abi bu cinsellik durumu
slm..senin yaptırdığın prostat sıvı tahlili. sen bu testi yaptırmadan önce,hastalığın başlarında aynı şekilde test yaptırdın mı ,yoksa başka bir test yaptırıp mesala sperm testi gibi, bakteri bulundu mu ? sende bakteri olsa bile prostat sıvısında bakteri üremesi olmayabilir.Cinsellik konusunda ,ağrı, sızı olayı gidince zamanla düzelir, bazen bende de oluyordu cinsek isteksizlik iyi olduğum zamanlarda bile ,sinir ,stres ,depresyon etkiliyor bunu.
dreamer8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen dreamer8 »

Geçmiş olsun dostum. İnşallah daha iyi haberlerinle gelirsin, isteksizlik ve sertleşme sorunların da çözülür kısa zamanda. Fakat aklıma takılan bir husus var. Bakteri bulunamadı demesi, bakteri yoktur anlamına gelmiyor olabilir. Buna da nonbakteriyel kronik prostatit deyip geçiyor doktorlar.
Bactrim800
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen Bactrim800 »

kenan yazdı:idrar sorunum yokdu ağrı vardı penisde ağrı ve ağrılı boşalma enjeksiyondan önce penisde ağrı yanma penisin altında içinde yara acısı gibi acı yanma ağrılı boşalma menin yoğurtsu bozuk sarımsı akması penisde batmalar penisin ucuna doğru içerden çubuk var gibi işerken idarar sapsarı ve kanla karışıkdı ağrılar acılar yanmalar penise birden bire çökdü böbreklerime mideme vurdu sırtımın sağına soluna vurdu dokdora koşdum 1 2 sonra daha ne sayım büssürü sorun ama idrar yaparken yada yapdıkdan sonra yanma idrarı kesik yapma yada yapamama durumu yokdu işerken idarar bakım derdim sapsarı kan karışıkdı hatırladım bu piskoloji kalmadı için bu kadar hatırlıyorum
İdrarda kan emareleri sadece bende mi var diye kaygılanıyordum, demek ki yalnız değilmişim?
Geçmiş olsun kardeşim.
kenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen kenan »

hastalığın başında prostat sıvısında çıkdı bakteri idarar testindede lokosit 1 2 idi son yaptırdığım testde prostat sıvısı testinde üreme olmadı bakteri görülmedi şükür son idarar testinde lokosit bol gözükdü oda şöyle düşünüyorum enjeksiyon yapılırken oraya sıcramış olabilir mesane için hap ve 3 4 iğne verdi ordakide kaybolur işl hepinize ii günler
kenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen kenan »

büssürü hap attım spermde olsa bile oda kaybolmuşdur dokdorlar genelde prostat sıvısına bakar