Lökosit 25-30

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Yedek
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Lökosit 25-30

Mesaj gönderen Yedek »

Zafer Hoca dan çıktım. Lökosit 25-30. Hastalığın 8. Ayındayım. İlaç başlayacağız. İyileşir miyim ? Bu durum beni heyecanlandırdı. Lökosit bulunduğu için şanslı hissetmeli miyim ? Zafer hoca ne derse yapacağım. Başta Kadir abi olmak üzere siz kıymetli arkadaşlarımın önerileriniz nedir ? İlaçların yanında neler yapmalıyım? Bu benim için bir dönüm noktası olabilir. Heyecanımı mazur görün. Teşekkür ederim.
Targocid

Re: Lökosit 25-30

Mesaj gönderen Targocid »

Yedek yazdı:Zafer Hoca dan çıktım. Lökosit 25-30. Hastalığın 8. Ayındayım. İlaç başlayacağız. İyileşir miyim ? Bu durum beni heyecanlandırdı. Lökosit bulunduğu için şanslı hissetmeli miyim ? Zafer hoca ne derse yapacağım. Başta Kadir abi olmak üzere siz kıymetli arkadaşlarımın önerileriniz nedir ? İlaçların yanında neler yapmalıyım? Bu benim için bir dönüm noktası olabilir. Heyecanımı mazur görün. Teşekkür ederim.
Kültür de yaptır bence ilaçlara başlamadan, hazır bol lökosit çıkmışken. Duyarlılardan gidersin. Boşuna daha fazla zaman kaybetme.

İlaçların yanında düzenli masaj, düzenli bir diyet, geri kalanının üzerinden zaten forumda epey geçildi. Birçok şey deneyeceksin ister istemez, bu, başta söylediklerin hastalığın seyrini en çok etkileyenler. Sıcak su oturması da rahatlatır bir nebze de olsa.
Targocid

Çünkü ampirik tedavi kesin işe yarayacak diye bir şey yok. Belki, kültür tedavisi bile bir yere kadar götürecek. En azından bakterini veya bakterilerini bil ki ona göre durumunun ciddiyetini bil.
kadir123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen kadir123 »

Kardeşim bendede 15-20 çıktı lökositim değerlerin iyi dedi doktor iyileşirisib 15-20 nasıl bir seviye ilaçları aldım ekstra ne yapmam bu kültür tam olarak nedir söyler misin
Targocid

kadir123 yazdı:Kardeşim bendede 15-20 çıktı lökositim değerlerin iyi dedi doktor iyileşirisib 15-20 nasıl bir seviye ilaçları aldım ekstra ne yapmam bu kültür tam olarak nedir söyler misin
Detaylı bilgiler forumda ziyadesiyle var dostum. Ben de buradan veya buradan tanıştığım kişiler vasıtasıyla öğrendim. Kültür ve PCR diye arat ve bütün konuları teker teker oku.
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

aearan05 yazdı:Bence şanlısın kardeşim. Ben gittim zafer hocaya lökosit cıkmadı, bir seyin yok daha gelme dedi. Napacam bilmiyorum ? İnsallah ilacların şifa olur, bir an önce sağlığına kavusursun.
amin çok sağolun
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

sperm antibiyogramımı gösterdim. mssa ve e coli üremişti. ona bakaraktan yazdı Zafer hoca ilaçları. 6 Desefin iğne, Tetradox ve tarivid hap ,Takviye olarak com vitex ve ligone yazdı. Konuşmaları da çok rahatlattı Allah razı olsun çözeceğiz inşallah