PROGNOS yöntemiyle tanı ve terapi

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
freeman

PROGNOS yöntemiyle tanı ve terapi

Mesaj gönderen freeman »

Prognos yöntemiyle bir çok hastalık teşhis yapılabileceğini iddia ediliyor.Bu sistemi deneyen yok galiba.

''Prostat ve prostatit vakaları bakteri ,parazit.virüs ve mantar kaynaklı enfeksiyon sonucu oluşur.Prognos sistemi bu yapıları tespit edebilir.''
Böyle yazıyor sayfalarında .
http://www.prognosnls.com/prostat---prostatit.html
http://m.youtube.com/watch?v=A9fyDZ-6ymI

Prognos nedir?
Hücrelerden beyine giden sinyallerin ölçülmesi ve kayda alınması esasına dayanan ve geleceğin teknolojisinden bir kesit olarak değerlendirilebilen bir tanı aracıdır. İnsanların kara kutusundan yani beyninden bilgileri alır ve kaydeder. Bu sistem uzayda uzun süre kalacak olan astronotların sağlık durumları hakkında kesin ve pratik bilgiler alınabilmesi amacıyla tasarlanmıştır. NASA'da halen kullanılmakta olup, kısa zaman sürecinde kan almadan, Radyolojik teknik yapmadan insan vücudu hakkında değerli bilgileri edinme avantajına sahiptir. Geleneksel Çin tıbbına göre insan vücudunda her bir vücut yarasında 12 adet meridyen vardır ve bu meridyenlerde dolaşan enerji bizim yaşam kaynağımızdır. Bu meridyenlerin başlangıç noktalarından ölçüm yaparak o meridyen hakkında ayrıntılı bilgi edinmemizi, böylelikle mevcut enerji durumunun artıp eksilme oranını, ilerde oluşabilecek hastalıklar hakkında bizi önceden uyarabilen bir sistemdir.
prostatiniseveyim

Re: PROGNOS yöntemiyle tanı ve terapi

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Vay anam vay vay babam vay

Hosgeldiniz hosgeldiniz

Vay vay
londra2015

Mesaj gönderen londra2015 »

Akupunktur işte bu
prostatiniseveyim

Yok bunlar daha teknolojik vucudunda televizyon anteni gibi bi sey koyuyorlar londra kardes merhaba akupunturdan fayda gormustun hic masaj yaptirdinmi bu cakralara penis kokune falan b3n l3nf drenaj diye bi masaj yaptirdim bayagi faydadini gordum isi gercekten bilen birini bulsak faydadi olacak diye dusunuyorum
londra2015

Nerde masaj yaptırdın yaaaa ben o kadar çok şey denedim ki akpunktur şok dalga iğne antibiyotik p2000 brokoli soğan oooo daha neler neler
prostatiniseveyim

Kard3s b3n ankarada yaptirdim bil3n biri cok az istqnbulda bi kafin vqr bqyagi 3ngin olmus fizyoterapist s3n erk3ksin sana yapmam d3di simarmis ama anlayan birinin elinin gucu v3 bu l3nf dugumlerin3 bastirmak bayagi iyi gelio internette de ereksiyon zqyifligina karsi masaj yapan adamlarin videosu var sumocu gibi tipler bayan olmalarini tercih ederim ben de bu akupuntr islerine merak sarfim ustune gits3k yuzde3 yuz iylesmez miyiz yada masaj di yogaydi nefes egzersizi falan ben bilincli olmadan boyl3 baxi s3yler yapiom bayagi iyi gelio
cihanbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen cihanbey »

Ben bir akupunkturuyla görüştüm prostatitte sülük daha yararlıdır akupunktur değil dedi ona da çok aklım yatmıyor doğrusu
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

sülügü nereye koyacagız yerini söyleseler ben hemen denerim o iş mantıklı
prostatiniseveyim

Kardes koy gitsin nere denk gelirse
DarKDayS
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen DarKDayS »

Ben sülük tedavisini bir yıl önce yaptırmıştım ama hiç bir Faydasını görmemiştim. 5 seans ve her seans yaklaşık 40 dk sürüyordu. Üç veya dört sülük koyuluyor, bir tane sol yumurtalığa, bir tane sol yumurtalığın üst tarafına, bir tanesi göbekten 5 parmak aşagıya , bir tane sağ yurmurtalıga yakın bölgeye.
londra2015

Ağrı'n varsa akupunktur iyi gelir bi de penise kan akışını hızlandırır
cihanbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen cihanbey »

sülüğü kuyruk sokumu bölgesine dedi her seferde 4-6 arası toplamda 8 seans demişti. 2 defada sülüğü makatla penis arasına koyabilirz eğer varikosel problemi de varsa diye bir açıklama yaptıydı