Azosilin ve laroxly

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Arkab
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Azosilin ve laroxly

Mesaj gönderen Arkab »

Arkadaşlar bir ay önce yanma ve penis başında batma nedeniyle urolijiye gittim. Taş için baktılar taş yok. Dr cipso yazdı geçmedi 1 ay sonra gel geçmezse sistoskopi yapacağız dedi. Buradan sistiskopinin zararlarını görünce başka doktora gittim. O prostat sıvısı aldı. Prostat sivisinda bazı sahalarda lokosit ve gr pozitif koklar görüldü cıktı. Idrarda bakteri üremedi. Dr desefin iğne ile tetradox yazdı. 10 gün sonra kontrole gel dedi. Bu gün kontrole gittim. Bakteri üremedi sende enfeksiyon yok dedi. Ama yanma hala arara devam ediyor. Sandalyede 15 dk oturdum mu yanıyor dedim. Bana Azosilin 3×1 ve Laroxly 1x1 yazdı. Psikolojik olduğunu hayata bakış acımı değiştirmemi tavsiye etti. Bu ilaçları kullanan ve faydaşını goren var mi doğru yoldamiyim.
Arkab

Re: Azosilin ve laroxly

Mesaj gönderen Arkab »

Birde bu Azosilin de antibyotikmis 3x1 yazmış. Oruç tutmak istiyorum. Iftarda ve sahurda olmak üzere 2 kullansam olur mu. Bi ilacta da çok su içmek gerekli mi. Tetradox gibi yatmadan en az bir saat önce içmek gerekli mi boğazlara yan etkisi var mıdır sahurda içip hemen yatsak sıkıntı olur mu
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Arkab yazdı:Birde bu Azosilin de antibyotikmis 3x1 yazmış. Oruç tutmak istiyorum. Iftarda ve sahurda olmak üzere 2 kullansam olur mu. Bi ilacta da çok su içmek gerekli mi. Tetradox gibi yatmadan en az bir saat önce içmek gerekli mi boğazlara yan etkisi var mıdır sahurda içip hemen yatsak sıkıntı olur mu
Kardesim bu ilacları saati saatine icmen lazim.Ayrica bolsu tuketiceksin. Once saglik. Daha sonra kaza yaparsin. Yada bir fakiri doyurursun.Günlügü 30 tl.
Arkab

Mesaj gönderen Arkab »

Allah razı olsun abi.
Yusufq

Mesaj gönderen Yusufq »

Arkab yazdı:Arkadaşlar bir ay önce yanma ve penis başında batma nedeniyle urolijiye gittim. Taş için baktılar taş yok. Dr cipso yazdı geçmedi 1 ay sonra gel geçmezse sistoskopi yapacağız dedi. Buradan sistiskopinin zararlarını görünce başka doktora gittim. O prostat sıvısı aldı. Prostat sivisinda bazı sahalarda lokosit ve gr pozitif koklar görüldü cıktı. Idrarda bakteri üremedi. Dr desefin iğne ile tetradox yazdı. 10 gün sonra kontrole gel dedi. Bu gün kontrole gittim. Bakteri üremedi sende enfeksiyon yok dedi. Ama yanma hala arara devam ediyor. Sandalyede 15 dk oturdum mu yanıyor dedim. Bana Azosilin 3×1 ve Laroxly 1x1 yazdı. Psikolojik olduğunu hayata bakış acımı değiştirmemi tavsiye etti. Bu ilaçları kullanan ve faydaşını goren var mi doğru yoldamiyim.
şuan nasılsın
Arkab

Mesaj gönderen Arkab »

Yusufq yazdı:
Arkab yazdı:Arkadaşlar bir ay önce yanma ve penis başında batma nedeniyle urolijiye gittim. Taş için baktılar taş yok. Dr cipso yazdı geçmedi 1 ay sonra gel geçmezse sistoskopi yapacağız dedi. Buradan sistiskopinin zararlarını görünce başka doktora gittim. O prostat sıvısı aldı. Prostat sivisinda bazı sahalarda lokosit ve gr pozitif koklar görüldü cıktı. Idrarda bakteri üremedi. Dr desefin iğne ile tetradox yazdı. 10 gün sonra kontrole gel dedi. Bu gün kontrole gittim. Bakteri üremedi sende enfeksiyon yok dedi. Ama yanma hala arara devam ediyor. Sandalyede 15 dk oturdum mu yanıyor dedim. Bana Azosilin 3×1 ve Laroxly 1x1 yazdı. Psikolojik olduğunu hayata bakış acımı değiştirmemi tavsiye etti. Bu ilaçları kullanan ve faydaşını goren var mi doğru yoldamiyim.
şuan nasılsın
Yanmalar 2.3 gündür azaldı. Makattaki durgunlukta 10 gündür yok. Penis ucundaki batma da 2 gündür azaldı. Arada cinsel organda çok hafif sizi oluyor özellikle çok oturunca. Otururken biraz öne eğilince sizi geliyor. Göbek baskı yapıyor herhalde. Ama sağ bacağın kasıktan 20 cm altında kas ağrısı var. Ağrı sanki geziyor. Bodrumda Hüseyin Secgin hocadan pazartesiye randevu aldım ondan şikayetler azaldı galiba :)
Bir de isim masabaşı icra dairesinde çalışıyorum. Su an icralar kapalı olduğu için sıkıntı yok ama açılınca sürekli oturmak yanma ve sızıları çok arttırabilir mi korkuyorum. Birde hastalık sıcak havalarda başladı havalar soğuyunca ne olacak belli değil.
Birde 25 yıl iltihaplı romatizmal hastalık olan ankilozan spondilit hastasiyim. Biolojik iğne vuruyorum her hafta kendime. Bu igne bağışıklığı baskiliyor.
60 kovan arım vardı 3 ay önce hepsini sattım polen propolis kullanıyorduk. Ari zehiri de alıyorduk bolbol. :) Keşke 3.4 kovan bıraksaymışım.
Şikayetler azalsa da Hüseyin hocaya gideceğim nasip artık. Inşallah hepimi tamamen iyilesiriz.