bu sonuçlara göre ne yapmalıyım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
crazy96
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

bu sonuçlara göre ne yapmalıyım

Mesaj gönderen crazy96 »

uzun süredir menimde olan sarımsı rengi 3-4yıl bi kaç hafta önce takıntı yapıp özel hastanede urologa gittim penis ucuna çubuk sokup içinde 1-2 kere çevirip örnek aldı prostat masajı falan yapmadı besiyerli tüpe koydu 1 hafta sonra sonuç çıkar dedi gelişim laba göndermiş androflor sonuc çıktı sadece commensals flora dan stafilokok ve streptekok çıktı başka bişey çıkmadı kronik prostatit dedi meni ondan sarı dedi tarivid verdi yolladı ben araştırdım foruma konuda açtım bu süreçte forumda çok ismi geçen zafer oymana hemen gittim özeldeki ürolog kp deyince zafer hoca elle rektal tuşe yaptı prostat sıvısından lokosit baktı 1-2 lokosit her sahada normal dedi hiç birşeyin yok dedi idrarda lokosit görülmedi idrar kültüründe üreme olmadı meni rengine hormonal dedi yolladı yine kafam takıntılı uyuyamıyorum hisar hospital basri çakıroğluna gittim prostat masajı yaptı senin rahatsızlığın prostatite benzemiyor dedi prostattan baya sıvı getirtti birini kendisi kültür yaptı örnek alıp birini laboratuvarda mikroskopik inceleme yaptı birini de tüpe alıp içine serum koyup bana verdi ben pcr yaptırdım ama gelişimde değil düzende yaptırdım cinsel yolla bulasan 7 bakteriye baktılar negatif
basri hoca spermiogram ve semen kültürü yaptı kendi hastane labda prostat sıvısında lokosit görülmedi clamidya mikroplazma üroplazma gibi patojenlere bakmış kültür sonuçlarında negatif semende klamidya üroplazma mikroplazma yine negatif semende lokosit 1-2 stap hominis üremiş antibiyogram yapılmış 10 ant var listede 9u duyarlı şimdi herkeste lokosit çıkıyor lokosit yok bende kp miyim değil miyim tam emin değilim basrı hoca stap homınıs için bulaş olabilir ağır tedavi vermiyorum dedi duyarlı antibiyotık yazdı 3 hafta kullan gel dedi kontrole şimdi burda okuyorum nüks etme konusu var ben çay kahve çok içen insanım 2 yıl kadar elektrik işi yapıp butun kar kışta sogukta kablo çektim direklerde hiç bişey hisettmedim üşütmeyle nüks oluyorsa alkol çok içen birisydim 2-3 ay oldu içmiyorum alkol içtikten sonrada bi rahatsızlık çekmedim bazen çatallı idrar oluyor bazende idrardan sonra bi kaç damlama geliyor mast yaptıktan sonra ama ağrım oluyor bazen testiste yada karnımın alt bölgesinde şimdi nasıl bir yol izlemem lazım basri hoca ile sonuçlardan sonra telefon ile görüştük çok abartılcak bir durumun yok çok takıntı yapmışşsın rahat ol dedi kaçkere üstüne basarak çok önemli birşeyin yok ciddi durumun yok dedi burda cıkan sonucları zafer oymana gönderdim telefon ile konuştuk lokosit yok ben sana antibiyotik başlamazdım dedi sana yaptığım masajı aldıgım sıvıyı hatırlıyorum tertemizdi dedi biraz uzun yazdım arkadaşlar ne yapmam lazım sizce çaresizim yine uyku uyuyamıyorum
mertefe
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: bu sonuçlara göre ne yapmalıyım

Mesaj gönderen mertefe »

Kardeş ağrı sızın yanma yoksa takma kafana hayatın keyfini çıkarmaya bak
crazy96
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: bu sonuçlara göre ne yapmalıyım

Mesaj gönderen crazy96 »

mertefe yazdı:Kardeş ağrı sızın yanma yoksa takma kafana hayatın keyfini çıkarmaya bak
Yani burda anlatilanlar kadar agrim sizim yok arada idrarda yanma oluyor bugune kadar hic dusunmemistim yedigimden ictigimdendir diyordum cunku surekli degil nadir oluyor kesin bir tanı yok ne yapcam bilmiyorum ejekulasyondan sonra hafif ağrım oluyor karin alt bolgesinde ve testislerde