Antibiyotik ve Pcr

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
sabretdostum
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Antibiyotik ve Pcr

Mesaj gönderen sabretdostum »

Abilerim yarin istanbula ibrahim halil bozkurt hocaya gidiorum duzende pcr yaptircam inşaAllah. 1 kutu tetradox kullandim 7 gün once bitti sizce bu durum pcr yi etkiler mi 7
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Antibiyotik ve Pcr

Mesaj gönderen efsane2036 »

sabretdostum yazdı:Abilerim yarin istanbula ibrahim halil bozkurt hocaya gidiorum duzende pcr yaptircam inşaAllah. 1 kutu tetradox kullandim 7 gün once bitti sizce bu durum pcr yi etkiler mi 7
Bence düzende yaptırma gelişmde yaptır pcr yı gelişim pcr flora bakterılerınıde calısıyor düzen calısmıyor gelışim daha ayrıntılı bakıyor
sabretdostum

modjo yazdı:Defalarda yazildi burda pcr yada kültür farketmez ant. Sonrası 30 gün bekle yoksa verimli sonuç alamazsın.
Abi doktoru aradim 4 gun sonra gel bi sıkıntı olmsz demişti duzeni de aradim onlarda 3 gun sonra gel demisti bnde 7 gun bekledim
sabretdostum

modjo yazdı:Defalarda yazildi burda pcr yada kültür farketmez ant. Sonrası 30 gün bekle yoksa verimli sonuç alamazsın.
Abi bide 10 gune is basi yapicam ondan acele ettim
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

efsane2036 yazdı:
sabretdostum yazdı:Abilerim yarin istanbula ibrahim halil bozkurt hocaya gidiorum duzende pcr yaptircam inşaAllah. 1 kutu tetradox kullandim 7 gün once bitti sizce bu durum pcr yi etkiler mi 7
Bence düzende yaptırma gelişmde yaptır pcr yı gelişim pcr flora bakterılerınıde calısıyor düzen calısmıyor gelışim daha ayrıntılı bakıyor
Folora bakterileri derken ?
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ali1453 »

madjo beye katılıyorum tecrübeli hatta çok burada tek geçerim anti almadan 4 ay sonra sonra gittim birşey çıkmadı üç ay sonra gittim üreme oldu hatta antiden sonra 2 ay bekleyin verdiğiniz test bakteri çıksın veya çıkmasın 2 kere teyit ettikmek lazım çünkü buna yaşadım gördüm sonuçta anti alacaksınız kolay degil teyit ettirmek şart .
... şuan için fena sayılmaz durumun arada yokluyor ama iyiye gidiyorum 20 falan sıfırım sentomlarımın çogu 1 yılı geçti kayboldu 1 tane kaldı o da ara ara oluyo çok rahatsız etmiyo makatta kalıntı için cildiye krem verdi o geçti baygıdır olmuyor çok anti almaktan oldu herhalde bu yazdan çok umudum var iyileşecegim Allahın izniyniz Madjo hocama çok teşekkür ederim her zaman telefonlarımaz msj cevap verdigi için çok iyi bir insan kendisi
... tabi kadir abimde öyle baba adam. telimi msj hiç geri çevirmedi helal olsun ona