İyileşme deneyimim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Fenerlim124
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

İyileşme deneyimim

Mesaj gönderen Fenerlim124 »

Merhaba arkadaslar ben bu hastalıga askerde yakalandım suan yasım 28 8 yıl sonra anca iyilese bildimm daha öncede kendi hikayemi yazdım ama kimse pek aldırış etmedii bu hastalıgın 2 3 tane yakalanma sebebi var 1 simdiki arkadasların cok sevdigi vazgecemedigi sey hergun 2 3 defa masturbasyon yapmak 2 soguk algınlıgı taşa oturmak önemsemedigimiz idrar yolu enfeksiyonları 3 korunmasız cinsel iliskii . Neyse bu hastalıkta neyaparsanız yapın hangi ilacı hangi bitkiyi kullanırsanız kullanın iyileşemezsiniz doktorların verdigi ilaclar ise yarıyo ama bizlere soyledigi yanlış bilgilendirme yuzunden kimse iyilesemiyo ilacı kullandırıyo sık sık bosalın diyo bu cok yanlış bir hareket hasta olan insan perhiz yapmalı bnde bu sekilde iyilestim. Simdi burda bazı arkadaslar diyebilir ben bosalma yapmayınca agrı daha cok oluyo dogru bndede aynı oldu ilk ay 15 gunde bir yaptım cok iyi geldi sonra 1 ayda bi alısana kadar sonra hic yapmadım 3 ay oldu suan isemede sıkıntı yok sertlesme tam cinsel istek tavan makat agrı ları hic yok perhiz yaptıgım zamanlarda agrı olunca bosaldım 1 2 defa hic yanma yok ve suan cok iyiyim ben care bulamayınca bu hastalıktan anlayan bi hocaya gittim oda bana bu onerileri verdi bn cok masturbasyon yapmaktan bu hastalıga yakalandım sık bosalmak idtar kontürolünde bozulma yapar meni kanalında iltihap yapar dedi buyuzden iyilesemiyosun dedi 6 ay hic yapmıycaksın dedi doktorunda verdigi ilacları kullan dedi suan 3 ay oldu allaha sukur cok iyiyimm hastalıktan eser yok ara sıra sehvet hislerim geliyo ama dayanıyom ama hic agrı yapmıyoo dedigim gibi sık bosalmak bildigin yarayı oymaktan bi farkı yok sık bosaldıgın zaman spermde dopaminin denilen hormon spermle dısarı atılır surekli yapınca dopamin eksikligi olur dopamin beyinden vucuda giden iletimi saglayan hormondur bu eksiklik oluncada istemsiz kasılmalar idrar kontrolunde bozulmalar uyusma oldugu icin tam sertlesmeme bosalırken yeteri kadar haz zevk alamama iste boylere sebep oluyo baya arastırdım anca hepsini biraraya getirdim :) neyse benim önerilerim bunlar ister deneyin ister denemeyinn ama doktorlardan bi ümit yokk bi adım ileri gidemezsiniz maleseff
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: İyileşme deneyimim

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

geçmiş olsun.hangi ilaçları verdi.masturbasyon yapmadığınız zaman rüyalanma olmuyor mu? bu insanın elinde olan bir şey değil ki.hadi 2 hafta yapmadınız.ee beyin rüyalanma yolu ile bu kez kendi yapıyor.
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ali1453 »

Sizin adınıza sevindim yazdıklarınızdan sizde bakteri yok büyük ihtimal ben bir çok sentomu atlattım ama makatta agrı batma gerginlik bitmedi haftada 3 gün ben rahatsız ediyor sizde makatta ne tür agrılar oluyordu cevaplarsanız sevinirim.
Kaç tane genel gerraha gittim birşey çıkmıyor
hepten

Mesaj gönderen hepten »

Ali1453 yazdı:Sizin adınıza sevindim yazdıklarınızdan sizde bakteri yok büyük ihtimal ben bir çok sentomu atlattım ama makatta agrı batma gerginlik bitmedi haftada 3 gün ben rahatsız ediyor sizde makatta ne tür agrılar oluyordu cevaplarsanız sevinirim.
Abi adamda bakteri olmasa zaten 8 yıldan daha önce de iyileşirdi...neymiş sizdeki bu bakteri saplantısı ya
Fenerlim124

Valla bakteri falan hic bisey cıkmıyodu hangi doktora gittiysem hic biseyin yok diyip gonderiyodu benim problemim bosalırken yanma bide hicbi zevk alamama makatta bosaldıktan sonra agrı tabi gunun herhangi saatindede agrı oluyodu cinsel isteksizlik tam sertlesmeme iserken yanma hic olmadî ama cok zorlanıyodum hep ıkınarak isiyodum sistoskobi bile yaptırdım temiz cıktı onu bırak prostattan emar bile cektirdim prostatı en iyi goruntuleme yontemi emardır onda bile temiz ama bu agrıların nedeni niye varr hic bilemedim bnde bu yöntemi denemeye karar verdimm ama ilk zamanlar biraz perhizde zorluk oluyo kendini tuttukca agrılar cok oluyo sperm kesesi doluyo tabi tetikliyo zamanla agrılar gidiyo bn askerde hergun 4 5 defa masturbasyon yapıyodum ondan bu duruma geldim maden bisey yok demekki bundan dolayı oluyo masturbasyon zevk jcin yapılırsa haram ama zinaya düsnemek icin yapılırsa bi sakıncası yok haram olan herseyin vücüda zararı var mesela peygamber efendimiz ayak ta isemenin zararlı oldugunu soylemiss arada kac asır gecti doktirlar daha yeni ayakta isemenin proststs neden oldugunu soyluyoo ordanda örnek alabiliriz sabredin tutun kendinizii ilac konusunda farketmez istediginizi kullanın ama perhiz tek caree
Fenerlim124

Hee bide ben idtar yapsrken azda olsa biraz meni gekiyo tahliye ediyo heralde farkediyom dikkat ettigim icin biraz daha zaman gecsin bu piskolojiyi atana kadar ruyalanma olcagını pek zannetmiyom oyle bi hastalıkki bu insan en mutlu gününde bile aklına geliyo ufak seylere bile miralini bozuyo allah dusmanımın basına vermesinn
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ali1453 »

hepten yazdı:
Ali1453 yazdı:Sizin adınıza sevindim yazdıklarınızdan sizde bakteri yok büyük ihtimal ben bir çok sentomu atlattım ama makatta agrı batma gerginlik bitmedi haftada 3 gün ben rahatsız ediyor sizde makatta ne tür agrılar oluyordu cevaplarsanız sevinirim.
Abi adamda bakteri olmasa zaten 8 yıldan daha önce de iyileşirdi...neymiş sizdeki bu bakteri saplantısı ya
hepten onlarca serum onlarca anti aldım zafer hoca hüseyin hoca düzen lab... ünüversite hastaneleri lokosit hiç bir şey çıkmıyor. Sosyal hayatımı çık etkiliyor kardeşim üç yıl oldu tek geçecegini bilsem 3 yıladaha razıyım
hepten

Mesaj gönderen hepten »

Ali1453 yazdı:
hepten yazdı:
hepten onlarca serum onlarca anti aldım zafer hoca hüseyin hoca düzen lab... ünüversite hastaneleri lokosit hiç bir şey çıkmıyor. Sosyal hayatımı çık etkiliyor kardeşim üç yıl oldu tek geçecegini bilsem 3 yıladaha razıyım
Umarım tamamen düzelirsin...biliyorum çok uğraştın sen
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ABittersweetLi yazdı:geçmiş olsun.hangi ilaçları verdi.masturbasyon yapmadığınız zaman rüyalanma olmuyor mu? bu insanın elinde olan bir şey değil ki.hadi 2 hafta yapmadınız.ee beyin rüyalanma yolu ile bu kez kendi yapıyor.
Ruyalanma ile ile oluşan ejekülasyonda cok büyuķ rahatlama oluyor. Mast islemi gibi zorlama olmadigi icin zarar vermiyor. Şahsim itibariyle bunlari yasadim. Sanırim gercege yakin duygusal ejekulasyon oldugu icin kanallar gerektigi gibi acilarak ejekulasyon olusuyor.
NightAngel01

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Ben 18 yaşında hayatım bitik durum sosyal hayatım sınav hayatım çok berbat ergenliğimdem beri idrar sorunları çekiyorum benimki de aşırı masttan kaynaklanıyor belkide
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Aşiri masturbasyon saglikli insanlar icinde zararlidir. Kaldıki prostatin enfeksiyonlu. Cinsel perhizi öneriyorum zaman zaman.
NightAngel01

kadir yazdı:Aşiri masturbasyon saglikli insanlar icinde zararlidir. Kaldıki prostatin enfeksiyonlu. Cinsel perhizi öneriyorum zaman zaman.
Abi ben bide penis başını sıkıyordum tazziksiz diye
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

NightAngel01 yazdı:
kadir yazdı:Aşiri masturbasyon saglikli insanlar icinde zararlidir. Kaldıki prostatin enfeksiyonlu. Cinsel perhizi öneriyorum zaman zaman.
Afferin sana! Bravo... tabi geri basıncla steril olmayan idrarda prostatin icine reflü yapti mikroplarda gitti prostatin icine paşa paşa yerlesti.
Dragon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Dragon »

Penis başını sıkıyordum derken
NightAngel01

kadir yazdı:
NightAngel01 yazdı:
Afferin sana! Bravo... tabi geri basıncla steril olmayan idrarda prostatin icine reflü yapti mikroplarda gitti prostatin icine paşa paşa yerlesti.
Malasef abi çok genç yaşta olunca cahillik işte
NightAngel01

Dragon yazdı:Penis başını sıkıyordum derken
Meni çıkışı sırasında penis başını sıkıyordum tazzik atsın diye o da kadir abinin dediği gibi reflü yapıp prostata bakteriler yerleşiyor
NightAngel01

Kendimizi ciddi anlamda mafettik hele kendi adıma nereye gitsem bir doktor bir şey diyor diğer doktor onu yalanlıyor kime inanacağımızı şaşırdık umarım bir an önce herkes sağlığına kavuşur çekmeyen bu hastalığı bilemez
Fenerlim124

NightAngel01 yazdı:
Aynen kadir abiye katılıyorum bide bi doktor baba bosaldıktan sonra isemeyen insanlarda daha cok oluyo dedi bu prostatit. Bide encok genclerde var bu masturbasyon tamda prostatite davetiye ckartıyo e yapıyon cinsel hislerin tatmin olmuyo bidaha yapıyon yaptıkca agrılar yanmalar oluyo zamanla her yaptıgında agrı oluyo cok yapınca idrar konntrolunde bozulma oluyo basınclı idrar prostata cok zarar veriyo malesef
NightAngel01

Fenerlim124 yazdı:
NightAngel01 yazdı:
Aynen kadir abiye katılıyorum bide bi doktor baba bosaldıktan sonra isemeyen insanlarda daha cok oluyo dedi bu prostatit. Bide encok genclerde var bu masturbasyon tamda prostatite davetiye ckartıyo e yapıyon cinsel hislerin tatmin olmuyo bidaha yapıyon yaptıkca agrılar yanmalar oluyo zamanla her yaptıgında agrı oluyo cok yapınca idrar konntrolunde bozulma oluyo basınclı idrar prostata cok zarar veriyo malesef
Ben sürekli idrar yüzünden 4 yıl evel bç doktora göründüm sıkıntı prostat şişmesi idrar ı 2 saat tut gelince zorlamadan yap akım bitince iç çamaşırını çek idrar kesildiyse yapma demişti öyle öyle bir ara hayatımda ilk defa 6 saat idrar tutabilmiştim histe yok denilebilecek kadar azaldı ama şimdş enfeksiyon bakteri felan kaptım heral 10 dk zor dayanıyorum tesislerde de wğrı
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Kadir abi ben normalde cinsel perhiz yapıyordum(10 günde 1) ama dün rüyamda iki defa boşaldım istemeden sizce bu kötü mü
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Bide Kadir abi hani dedin ya ayakta ejekülasyon ama rüyada boşalınca acaba prostat yoruluyor mu
ekrem123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen ekrem123 »

Kadir bey yanlış yazmışım lökasit idrar 57,prostatik sıvı 25 35 arası çıktı
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Dragon yazdı:Kadir abi ben normalde cinsel perhiz yapıyordum(10 günde 1) ama dün rüyamda iki defa boşaldım istemeden sizce bu kötü mü
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Dragon yazdı:
Dragon yazdı:Kadir abi ben normalde cinsel perhiz yapıyordum(10 günde 1) ama dün rüyamda iki defa boşaldım istemeden sizce bu kötü mü
Kotu degil bu cok iyi. Zorlanmadan dogal.olarak atmissin.
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Çok saol Kadir abim allah razı olsun