Üretrit çıktı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Üretrit çıktı

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Şu son zamanlarda idrar hissim berbattı doktor baktı bol sayıda lokosit ve eritrosit idrar sıkıntılarının üstüne kalça ağrısı eklendi psikolojim bitik durumda doktorum prostatit belirtileri değil dedi peki bu kalçadakş pötçüğe yakın ağrı neden olur anlam veremiyorum
Prostatozurlu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Üretrit çıktı

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

NightAngel01 yazdı:Şu son zamanlarda idrar hissim berbattı doktor baktı bol sayıda lokosit ve eritrosit idrar sıkıntılarının üstüne kalça ağrısı eklendi psikolojim bitik durumda doktorum prostatit belirtileri değil dedi peki bu kalçadakş pötçüğe yakın ağrı neden olur anlam veremiyorum
O pötçük agrısı bendede vardı hala oluyor ara ara. Prostatit belirtisi kardeşim
NightAngel01

Prostatozurlu yazdı:
NightAngel01 yazdı:Şu son zamanlarda idrar hissim berbattı doktor baktı bol sayıda lokosit ve eritrosit idrar sıkıntılarının üstüne kalça ağrısı eklendi psikolojim bitik durumda doktorum prostatit belirtileri değil dedi peki bu kalçadakş pötçüğe yakın ağrı neden olur anlam veremiyorum
O pötçük agrısı bendede vardı hala oluyor ara ara. Prostatit belirtisi kardeşim
Lokosit durumu nası ne zamandır geçmiyor?
NightAngel01

modjo yazdı:
Bazen artrit gelişebilir. Gayet normal. Enfeksiyon düştükçe toparlarsın.
Umarım bir an önce geçer