SANIRIM BU SEFER İYİLEŞİYORUM

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Derman07
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

SANIRIM BU SEFER İYİLEŞİYORUM

Mesaj gönderen Derman07 »

Herkeze hayırlı akşamlar 5 aya yakındır antibiyotik kullanmıyorum geçen ay ansızın sağ testiste bi ağrıyla acili boyladıgımda eyvah başka bi nüks yaşadım dedim prostatite bağlayarak Fakat kilo almama baglı olarak giydiğim dar kot testislerimi sıkmış olacakki 1 haftaya düzeldi çok şükür ve burda şunu anladım başımda ağrısa sebebi prostatite bağlamamalıydım.Yanmam sürekli değil 10 günde belki ayda bir 5 dakika kadar belli belirsiz oluyordu sadece meni çok değil ve çok sulu geliyodu yanmamı artık unutmuş gibi birşeydim .Sizle birşey paylaşmak istiyorum özellikle bu ay sanki sihirli bi değnek değidi yuzde 80 olan durumum yuzde 100 dıyebılırım.Test ediyorum 20 gündür nüks edecekmi diye ugrasıyorum mesela cay kahve normalda 1 bardakta bile etkiliyodu şimdi günde belki 5 6 bardak içiyorum ekşii yemiyodum deli gibi yiyorum hatta limonu ısırarak yedigim gunler oldu hergün ejekülasyon yasıyorum hatta ust uste 2 kere denediğim gunler oldu enteresan bir şekilde meni artışı oldu eski günlerdeki gibi tazik özür dilerim ama ileri atım bile olmaya basladı aynı eski günlerdeki gibi nüks yaşamıyorum sadece alkolu ve acıyı denemedım onada korkuyorum acıkcası . Şimdi soracagım şu antibiyotık kullanmıyorum propolis bal karışımı yaptım ve bide saw palmetto tükettim şu son 1 ayda acaba omu etki etti yada geçeceğimi vardı bilmiyorum.Geçtimi bilmiyorum ama inanın psıkolojim bitti diyo onun rahatlığını yasıyorum .İnşAllah geçmiştirde uğurladımız arkadaşlar altında benimde adım geçer rabbim tüm abilerimin arkadaşlarımın sağlığını versin
Mrshadow

Re: SANIRIM BU SEFER İYİLEŞİYORUM

Mesaj gönderen Mrshadow »

sifaniz daim olsun.
yine de dikkat edin
kondomsuz iliski yok
ust uste orgazm yok
soguk yok
alkole cok abanmayin
Derman07

Mrshadow yazdı:sifaniz daim olsun.
yine de dikkat edin
kondomsuz iliski yok
ust uste orgazm yok
soguk yok
alkole cok abanmayin
Yani bekarım kondomsuz tovbe bidaha ama evlenınce nasıl olucak bılmıyorum
blackrow67

Mesaj gönderen blackrow67 »

Tek eşli sorun olmuyor herhalde
Msln
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Msln »

blackrow67 yazdı:Tek eşli sorun olmuyor herhalde
Olabiliyor kardesim.
Derman07

Msln yazdı:
blackrow67 yazdı:Tek eşli sorun olmuyor herhalde
Olabiliyor kardesim.
Karşıda bakteri vesayre olmasa bile oluyomu bu ?
orhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen orhan »

Derman07 yazdı:Herkeze hayırlı akşamlar 5 aya yakındır antibiyotik kullanmıyorum geçen ay ansızın sağ testiste bi ağrıyla acili boyladıgımda eyvah başka bi nüks yaşadım dedim prostatite bağlayarak Fakat kilo almama baglı olarak giydiğim dar kot testislerimi sıkmış olacakki 1 haftaya düzeldi çok şükür ve burda şunu anladım başımda ağrısa sebebi prostatite bağlamamalıydım.Yanmam sürekli değil 10 günde belki ayda bir 5 dakika kadar belli belirsiz oluyordu sadece meni çok değil ve çok sulu geliyodu yanmamı artık unutmuş gibi birşeydim .Sizle birşey paylaşmak istiyorum özellikle bu ay sanki sihirli bi değnek değidi yuzde 80 olan durumum yuzde 100 dıyebılırım.Test ediyorum 20 gündür nüks edecekmi diye ugrasıyorum mesela cay kahve normalda 1 bardakta bile etkiliyodu şimdi günde belki 5 6 bardak içiyorum ekşii yemiyodum deli gibi yiyorum hatta limonu ısırarak yedigim gunler oldu hergün ejekülasyon yasıyorum hatta ust uste 2 kere denediğim gunler oldu enteresan bir şekilde meni artışı oldu eski günlerdeki gibi tazik özür dilerim ama ileri atım bile olmaya basladı aynı eski günlerdeki gibi nüks yaşamıyorum sadece alkolu ve acıyı denemedım onada korkuyorum acıkcası . Şimdi soracagım şu antibiyotık kullanmıyorum propolis bal karışımı yaptım ve bide saw palmetto tükettim şu son 1 ayda acaba omu etki etti yada geçeceğimi vardı bilmiyorum.Geçtimi bilmiyorum ama inanın psıkolojim bitti diyo onun rahatlığını yasıyorum .İnşAllah geçmiştirde uğurladımız arkadaşlar altında benimde adım geçer rabbim tüm abilerimin arkadaşlarımın sağlığını versin
Selam degerli kardesim oncelikle gecmis olsun sagligin daim olsun hastalik gecmisiniz neydi merak ettim selamlar
Derman07

orhan yazdı:
Derman07 yazdı:Herkeze hayırlı akşamlar 5 aya yakındır antibiyotik kullanmıyorum geçen ay ansızın sağ testiste bi ağrıyla acili boyladıgımda eyvah başka bi nüks yaşadım dedim prostatite bağlayarak Fakat kilo almama baglı olarak giydiğim dar kot testislerimi sıkmış olacakki 1 haftaya düzeldi çok şükür ve burda şunu anladım başımda ağrısa sebebi prostatite bağlamamalıydım.Yanmam sürekli değil 10 günde belki ayda bir 5 dakika kadar belli belirsiz oluyordu sadece meni çok değil ve çok sulu geliyodu yanmamı artık unutmuş gibi birşeydim .Sizle birşey paylaşmak istiyorum özellikle bu ay sanki sihirli bi değnek değidi yuzde 80 olan durumum yuzde 100 dıyebılırım.Test ediyorum 20 gündür nüks edecekmi diye ugrasıyorum mesela cay kahve normalda 1 bardakta bile etkiliyodu şimdi günde belki 5 6 bardak içiyorum ekşii yemiyodum deli gibi yiyorum hatta limonu ısırarak yedigim gunler oldu hergün ejekülasyon yasıyorum hatta ust uste 2 kere denediğim gunler oldu enteresan bir şekilde meni artışı oldu eski günlerdeki gibi tazik özür dilerim ama ileri atım bile olmaya basladı aynı eski günlerdeki gibi nüks yaşamıyorum sadece alkolu ve acıyı denemedım onada korkuyorum acıkcası . Şimdi soracagım şu antibiyotık kullanmıyorum propolis bal karışımı yaptım ve bide saw palmetto tükettim şu son 1 ayda acaba omu etki etti yada geçeceğimi vardı bilmiyorum.Geçtimi bilmiyorum ama inanın psıkolojim bitti diyo onun rahatlığını yasıyorum .İnşAllah geçmiştirde uğurladımız arkadaşlar altında benimde adım geçer rabbim tüm abilerimin arkadaşlarımın sağlığını versin
Selam degerli kardesim oncelikle gecmis olsun sagligin daim olsun hastalik gecmisiniz neydi merak ettim selamlar
Teşekkürler penis ucunda asit dökmüşcesine yanma sürekli ereksiyon olamama isteksizlik meninin nohut tanesi bütüklüğünde gelmesi meninin sarı ve cok sulu olması makatta yanma ejekulasyon anında yanma testıslerın altında agrı lokosıt yuksekti 16 20 arası burdaki abilerimizin tavsıyesıyle lokosıtı stabıl tutmaya calıstım yaklasık 7 8 ay lokosıt maksımum 1 cıkıyo her ay prostat masajıyla sıvı getirip lokosıtımı olcturdum sıkayatlwr baya baya azalmıstı su ay cok sukur eskısı gibiyim ama umarım bırdaha olmaz
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Evet kardesim lokositi stabil tutarsan iyilesirsin. Gecmis olsun.
blackandwhite81
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen blackandwhite81 »

Derman07 yazdı:bide saw palmetto tükettim şu son 1 ayda acaba omu etki etti yada geçeceğimi vardı bilmiyorum.
Saw Palmettoyu nasil ve ne kadar tukettiniz? Diger arkadaslar da nasil kullanilacagi tavsiyelerini yazarsa sevinirim. Yan etki vs. olmamasi acisindan,