Orşit Epididimit

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Derman07
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Orşit Epididimit

Mesaj gönderen Derman07 »

Hepinize Hayırlı aksamlar;
Hatırlıyanlar vardır penis ucu yanmam vardı o geçti herşey yolunda giderken sağ testiste ağrı kasıkta ağtı bacakta uyuşma gibi şikayetler başladı acillik etti şu an hafif var günlük hayatımı etkilemiyo doktorlar bildiğiniz üzere prostatitle alakası yok gibi şeyşer soyledıler yarın lökosit baktırıcam artmış olabilir burda daha önce konusulmustu korkum su orşit kronik epididimit gibi bir olay olurmu ? Psikolojim bir kronik hastalıkk daha kaldırır mı bilmiyorum internette okudukca dahada moralım bozuldu testisin alınması vesayre diye bu biZim prostatit kronik epididimit yaprmı testisimizden olurmuyuz korku sardı ?
huseyin252

Re: Orşit Epididimit

Mesaj gönderen huseyin252 »

Çokda araştırma insan araştırdıkça kafayı contayı sıyırır bir doktorda tedavine devam et kontrol altına al tedaviye devam et belki şans seni bulur veya bir antibiyotik duyarlı gelir iyileşirsin
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Derman07

huseyin252 yazdı:Çokda araştırma insan araştırdıkça kafayı contayı sıyırır bir doktorda tedavine devam et kontrol altına al tedaviye devam et belki şans seni bulur veya bir antibiyotik duyarlı gelir iyileşirsin
Valla haklısında ağrıda olunca daha kötüyemi gidiyorum anlamıyolarmı geç kalmıyalım diye tesirgin oluyosun saten hangimiZde psikoloji bıraktıkı bu hastalık ? Paikolijik destek aldım ilaç verdiler kullanmadım yıllar önce kullanmıştım ejekülasyn olamıyodum ilaçların bole yan etkiside oluyo dahada etkiler diye kullanmadım Allah bize yardım etsin bi tedavi yöntemi birşey çıksada kurtulsak hepimiz
huseyin252

Derman07 yazdı:
huseyin252 yazdı:Çokda araştırma insan araştırdıkça kafayı contayı sıyırır bir doktorda tedavine devam et kontrol altına al tedaviye devam et belki şans seni bulur veya bir antibiyotik duyarlı gelir iyileşirsin
Valla haklısında ağrıda olunca daha kötüyemi gidiyorum anlamıyolarmı geç kalmıyalım diye tesirgin oluyosun saten hangimiZde psikoloji bıraktıkı bu hastalık ? Paikolijik destek aldım ilaç verdiler kullanmadım yıllar önce kullanmıştım ejekülasyn olamıyodum ilaçların bole yan etkiside oluyo dahada etkiler diye kullanmadım Allah bize yardım etsin bi tedavi yöntemi birşey çıksada kurtulsak hepimiz
Var bir sürü tedavi yöntemi ama hiç birinin yüzde yüz garantisi yok kimisi faj yaptırıyor kimisi fizyoterapi alıyor kimisi Ozan yaptırıyor kimisi ivanz tedavisi alıyor kimisi igne antibiyotik içiyor kimisi gıda takviyesi attara sarıyor kimisi esvt yaptırıyor kimisi özel masajlarını yaptırıyor Yunanlı doktora gibi kimisi Çin’den bilmem ne ilaçları getirdiyor kimisi ABD bir ünlü doktordan tedavi alıyor kimiside daha sayayımmı
huseyin252

Ama çok zor tedavisi işte durum bu
Derman07

huseyin252 yazdı:Ama çok zor tedavisi işte durum bu
Biliyorum hepsini biliyorum okuduk buralardan :) Ne yapalım Rabbimin dediği olur çevremde ne örnekler var hergün paralı ilişkiye korunmasız girip hiç bişey olmuyo millete biz uçan kuştan ürkeriz bizi buluyo bence bu hastalık bizim bağışıklığımızın düşük olduğunu gösteriyo normal insanların bağışıklığı yenerken bu mikropları bizimki yenemiyo sanırım
Derman07

ÇIKTIM ŞİMDİ DOKTORDAN PROSTAT MASAJI SONRASI LOKOSIT OLCTUK 1 CIKTI. GEL BİDE BURDAN YAK ... BANA BEYINE GIT BEL FITIGI OLABILIR SENIN DEDI ...6 AYDIR LOKOSIT 1 MAKSIMUM 2 CIKIYO KAFAM IYICE KARISTI...
gonore

Mesaj gönderen gonore »

kdjajdjaj hangi doktorda geliyor bu 1 löko
:P
Derman07

gonore yazdı:kdjajdjaj hangi doktorda geliyor bu 1 löko
Doktor Antalyadan , gerçi ilk teşhisi bu doktor koydu ilk prostat masaji sonrasi 16 lokosit bulmustu mart ayında sonradan lokosit dustu tomografi sonucuma bakiyorum simdi l5-s1 seviyesinde dikopatik görünüm izlenmiştir cıkıyo belirtileri bizim ptostatitede benziyo bel fıtığını araştırayım biraz bari ama tek fark var benim belim ağrımıyo :D :D:D sadece sag testiste agri sag baldirda uyusma gibi derin bi agri bacagimi sıkasım geliyo birde kasığımda ağrı
huseyin252

Prostatit ama gel gör herşey normal çıkıyor popo delik deşik oldu igne yerken antibiyotik taplet dersen içtiğim aya ulaştı merak ediyorum bu işin sonu nereye varacak
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

huseyin252 yazdı:Prostatit ama gel gör herşey normal çıkıyor popo delik deşik oldu igne yerken antibiyotik taplet dersen içtiğim aya ulaştı merak ediyorum bu işin sonu nereye varacak
Lokositiniz normalse bukadar fazla antibiotik kullanmayin bosuna. Patojene direnc kazandirirsiniz.