PROSTATA SELF MASAJ ILE BOL MIKTARDA SIVI CIKARMA

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Msln
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

PROSTATA SELF MASAJ ILE BOL MIKTARDA SIVI CIKARMA

Mesaj gönderen Msln »

Tesadufen farkettigim bir tecrübemi paylaşıyorum. Yurtdisina ciktigimda titresimli prostat masaj aleti aldim. Orta parmaktan biraz kalin. Onunla bircok denememde cok cok az sürüntü miktarında yarim damla seklinde kivamli seffaf sivi çıkarabiliyordum. Bir baska gun masaja baslayali 10 sn olmamisti ki 4-5 damla ust uste şakır şakır bembeyaz sivi döküldü. Sasirdim. En sonunda Masaj aletini dogru sekilde kullanmayi basardigimi dusundum. 2 gun sonra tekrar masaj yaptim bu sefer hic gelmeyince moralim bozuldu. Yaklasik 10 dk ugrassamda sonuc hayal kirikligiydi. 5 gun sonra tekrar masaj yaptim 10 sn gecti ki damlalar kendiliğinden dökülmeye basladi. Ve o an farkettim ki arkadaşlar; idrarinizi yaptiktan 2-3 dakika sonra aletli masaja başlarsanız inanilmaz miktarda prostat sivisi çıkarabiliyorsunuz. Muhakkak bunu deneyin. Sivi getiremiyorum diyen kalmayacak. Inanin bende şaşkınım. Zafer hocanin masajini bilen bilir. Cok iyi masaj yapar ve siviyi cok cikarir. Ben en az onun kadar cikariyorum bu yontemle. Titresimli bir cihaz bulun. Idrara cikin idrardan sonra penisi sıkıp icinde kalan damlayi peceteyle silin. 3 dakika kadar bekleyin. Çömelmeyin, çömelince makat kasları cok sıkılıyor. Zafer hocadaki masaj durusunu yapin. Yani namazda ilk egilme hareketi. Sonra kesinlikle kendinizi serbest bırakın. Masaj aletini yabas yavas iceri ittirin. Prostata degince durun Titresim modunda 30 saniye gecmiyor bembeyaz sivi akmaya basliyor. Bu yontemle son 1 ayda istisnasiz 4 damladan az sivi cikmadi. Deneyin. InşAllah sizde de aynen boyle olacak. Öyle umitldediyorum.
Herkese acil şifalar.
ahmetbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Re: PROSTATA SELF MASAJ ILE BOL MIKTARDA SIVI CIKARMA

Mesaj gönderen ahmetbey »

Selam kardeşim faydasını gördün mü hikayeni merak ettim