Prostatta sürekli yara hissi ve yanma

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
fireblade

Prostatta sürekli yara hissi ve yanma

Mesaj gönderen fireblade »

Arkadaşlar prostatta sürekli yara hissi ve yanma durumu yaklaşık 2 aydır sürüyor.Lökosit 14-16 seviyesinden 2-3 e geriledi.Fakat bazen azalan bazen şiddetlenen bu yara hissi ve yanmalar arada penise de vuruyor.Ve hakikatten çok can yakıcı ve psikolojik olarak bitirdi beni.Sandalyeye bile doğru düzgün oturamıyorum.Bu durumu yaşayanlar varmı?Doku hasarından mı kaynaklıdır?
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Prostatta sürekli yara hissi ve yanma

Mesaj gönderen akoray »

Muhtemelen
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen akoray »

Doku onarim için birşeyler yapılması lazım. Bendede var şu an .
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

akoray yazdı:Doku onarim için birşeyler yapılması lazım. Bendede var şu an .
Abi takviyeleri 4 aydır kullanıyorum.İnsallah iyi olacağız
gonore
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen gonore »

abi takviyeleri her zaman kullanma...bazı takviyelerde cins cins bakteriler oluyor içeriklerini oku...zaman içerisinde geçecek o yanmalar...ilk önce lökositi sıfırlamak lazm sonrası teker teker geçiyor..bende şeffaf akıntı vardı 2 ay sonra geçti tedaviden neredeyse...
:P
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

gonore yazdı:abi takviyeleri her zaman kullanma...bazı takviyelerde cins cins bakteriler oluyor içeriklerini oku...zaman içerisinde geçecek o yanmalar...ilk önce lökositi sıfırlamak lazm sonrası teker teker geçiyor..bende şeffaf akıntı vardı 2 ay sonra geçti tedaviden neredeyse...
sen iyimisin gonore simdi nasil hisseiyorsun ? yurt disi gorevine devammi ?
gonore
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen gonore »

esanjor01 yazdı:
gonore yazdı:abi takviyeleri her zaman kullanma...bazı takviyelerde cins cins bakteriler oluyor içeriklerini oku...zaman içerisinde geçecek o yanmalar...ilk önce lökositi sıfırlamak lazm sonrası teker teker geçiyor..bende şeffaf akıntı vardı 2 ay sonra geçti tedaviden neredeyse...
sen iyimisin gonore simdi nasil hisseiyorsun ? yurt disi gorevine devammi ?
yok o işten ayrıldım istanbula döndüm. çünkü psikoloji önemli bu hastalıkta..demokratik kongoya gidecektim orada tedavi imkanı bulamayacağım için ayrıldım istanbulda çalışıyorum şu anda..şimdilik sıfırım hemen hemen 3 aydır..sadece çok ağırlık kaldırınca 1-2 kere çatal işeme oluyor..kısacası iyileştim gibi..4 aydır doktora görünmedim prostatitle ilgili, randevu aldığım oldu iptal ettim..kafadan çıkarma aşamasındayım artık..sen nasıl oldun?
:P