Ağrıların geçmemesi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Ağrıların geçmemesi

Mesaj gönderen Ali1453 »

Kardeş ilk zamanlar boşaldıktan sonra ağrı bendede çok oluyordu tedavilerden sonra olmadı şuan tam tersine boşalınca iyi oluyorum stap epidermidise gelince faecalis öldü görmüş oldugum yogun tedaviyle ama stap epidemidisi bitiremedim tabi bulaş olmadıysa düzende 2 test verdi birinde çıkmadı birinde çıktı
Ali1453

Mesaj gönderen Ali1453 »

Lokosit bendede bir iki çıkıyor stap''ın vermiş oldugu sentomlar berbat tedavide görmediyseniz sizi agrılarınızı tahmşn edibiliyorum tedavime gelince 1453 Ali ,,ali 1453 ve eslow yazılarından tedavilere bakabilirsin kardeş çün bayagı bir tedavi aldım bende bilmiyorum şuan hangi serumları ve anti biyotikleri aldım tam olarak geçmiolsun
ozgur07

Mesaj gönderen ozgur07 »

forumda ilk yorumum olacak bayagı uzun süredir takip ediyordum sizleri . bende prostatit den muzdarip ilaç tedavisine yeni başladım sebebi ise malum sonbaharda vucut direnci düştüğü için bakteriler çoğalmıs . ben nasıl baş ettim diye sorarsanız yediğiniz içtiğinize dikkat etmek en önemli konu birde sporu ihmal etmemek gerekiyor . prostatit olan bireyin özellikle yürüyüş yapması çok önemli . haftada 2 gün direnc antrenmanı cok faydalı . ben sonuc alıyorum terlemek özellikle sizi rahatlatacakdır akşam sporuna özen gösterirsek vucut ödemlerini ter ile atarak tabi bu arada sıvı kaybıda yaşayıp geceleri daha rahat etmemizi sağlıyor. saunası olan spor salonlarını tercih edersek sıcaklık inanın iyi geliyor üstüne evde sıcak banyo . tek dikkat etmeniz gereken antrenman sonrası kiyafet değişimi yaz kış uygulanmalı terli terli hop salondan cıkıs yapılmamalı .yoksa nüks yasatıyor . inanın faydasını göreceksiniz.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

ozgur07 yazdı:forumda ilk yorumum olacak bayagı uzun süredir takip ediyordum sizleri . bende prostatit den muzdarip ilaç tedavisine yeni başladım sebebi ise malum sonbaharda vucut direnci düştüğü için bakteriler çoğalmıs . ben nasıl baş ettim diye sorarsanız yediğiniz içtiğinize dikkat etmek en önemli konu birde sporu ihmal etmemek gerekiyor . prostatit olan bireyin özellikle yürüyüş yapması çok önemli . haftada 2 gün direnc antrenmanı cok faydalı . ben sonuc alıyorum terlemek özellikle sizi rahatlatacakdır akşam sporuna özen gösterirsek vucut ödemlerini ter ile atarak tabi bu arada sıvı kaybıda yaşayıp geceleri daha rahat etmemizi sağlıyor. saunası olan spor salonlarını tercih edersek sıcaklık inanın iyi geliyor üstüne evde sıcak banyo . tek dikkat etmeniz gereken antrenman sonrası kiyafet değişimi yaz kış uygulanmalı terli terli hop salondan cıkıs yapılmamalı .yoksa nüks yasatıyor . inanın faydasını göreceksiniz.
saunalar tehlikeli.sonuçta herkes izini bırakıyor orada.aynı şekilde kaplıca ve havuzlardan da uzak durun.en ufak şeyde nüks yaşayabilirsiniz.
mertianss

Mesaj gönderen mertianss »

Saunalarin nasıl bı tehlikesi var. Ben suan saunali salon arayışındayim ona göre bakmayayim
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

mertianss yazdı:Saunalarin nasıl bı tehlikesi var. Ben suan saunali salon arayışındayim ona göre bakmayayim
enfeksiyon riski var demeye getiriyor da saunadan bakteri bulasmasi, dunyaya gok tasi carpmasi gibi bir ihtimal
ABittersweetLi

mertianss yazdı:Saunalarin nasıl bı tehlikesi var. Ben suan saunali salon arayışındayim ona göre bakmayayim
vakti zamanında saunadan ve masaj salonundan enfeksiyon kapan arkadaşlar olmuştu.nüks yaşamışlardı.yani gayette olası bir durum.biz uyarımızı yapalım da.
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

Bence tamamen denk gelmiş yoksa günlük hayatta heryer mikrop dolu
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

isyerinde tuvaletlerde dikkat edin gerekirse pecete serin
ABittersweetLi

efervesan yazdı:Bence tamamen denk gelmiş yoksa günlük hayatta heryer mikrop dolu
Buralarda kullanılan havlular vb.şeyler tehlikeli.ayrıca bakterilerde sıcağı sever.böyle yerlerin temizliğide sıkıntılı.dikkatli olmakta fayda var.